O czym chcesz poczytać na blogach?

Droga bez powrotu 2

Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie.. - Onet.pl Blog

Które właśnie miała na sobie, czyli dres, w którym spała i klapki. Skoro było to jedyne wyjcie, żeby tu została, to nie chciała czekać, nie mogła, ani nie umiała. Bez pukania wpadła do domu US5. Nie zainteresowała się nawet nie znanym jej chłopakiem, który siedział w salonie. Posłała mu jedynie pytające spojrzenie i już gnała po.

Khan przyniósł walizki szatynki i postawił je w jednym z dwóch wolnych pokoi, a Ola zjawiła się w domu dopiero po 20:00, ponieważ jej rodzice wyjeżdżali jeszcze dzisiaj i chciała z nimi chwilę pobyć.

Po.

– zaśmiał się.

- Ale mi jest niewygodnie.

- To chodź do mnie. – Watrin.

- Ta sama droga. – wystawiłam mu język.

Minę.

- Ok., to ja włączam horror. – Cameron.

- Coo? Jaki horror? - Nika

- No, ,,Droga bez powrotu” na przykład.

Czy miłość istnieje ?

Przy tobie ja

21:00, inna20
Link Komentarze (2) »
Tak pusto bez ciebie

Kieruję do ziemskiego raju bram

20:08, inna20
Link Komentarze (2) »
czwartek, 11 maja 2006
Czuję twoje ciepło
Czas

Mijamy się obojętnie
W wielkim ludzkim tłumie
I tylko czasami jakaś chwila w spojrzeniu
Prześle do serca maleńką iskierkę
A ci, których droga się zejdzie
Nie potrafią docenić, zatrzymać
Ulotne piękno dwóch dusz
Przecina oblicze obojętności
I pozostaje tylko obłok nad głową
I.
BLOGI MOJE
Bajki z szuflady
Boże Narodzenie
Droga bez powrotu
Fantazja to najpiękniejszy erotyk

"Są słowa, które jak motyle mogą unieść w górę moje sny..."

I było zajebioszczo :D A i jedno co mnie trzyma przy życiu podczas tych nudnych ferii to Harry Potter na serio jak się wczytałam to przez 2-3 dni przeczytałam już 888 stron :D żebym ja tak lektury z chęcia czytała to by było coś :P eee... nie uważacie, że ta notka mi się.Silna i będę walczyć czy... dam innym żyć za mnie i mówic mi co mam robić a co nie... Becik czuje sie oszukany i zły a zarazem zupełnie bezsilny! Ta sytuacja wymknęła mi sie spod kontroli... Sytuacja bez wyjścia...A może jednak uda mi się spełnić marzenia...
.To chyba nieuniknione... A co do jednej ważnej sprawy w moim krótkim życiu, która ostatnio przyspaża mi dużo kłopotów mam już objętą drogę... że tak powiem... Ale tajemnicza jestem co nie? :P Dobra bo mi odwala z lekka... no ale to akurat nic nowego :D A TAK W OGÓLE TO.

Bez większych emocji przemijają mi te ferie... No może oprócz wczorajszego wypadu do kina :D Byłyśmy z dziewuchami na horrorze "Droga bez powrotu"- to naprawdę okropny, przerażający, straszny i w ogóle fe film :P Na koniec dziewczyny na powiększenie wrażeń ubabrały.

anaisee.blog.pl

Z następną notką przedstawię Stwórcę, Anaisse, J., A., S. i innych.  

Kings of leon - Sex on fire.
skomentuj (3)
2010-09-13 14:35:52 >> .

-oh! Już się obudziłaś, Kochanie ? Szybciutko! Treh bien! - nienaturalnie piszcząc podbiegł do mnie i jednym, szybkim ruchem zakleił mi usta taśmą. - Tak dla bezpieczeństwa. Będziemy teraz przejeżdżali przez pomieszczenie, które zatrzymuje dźwięki nieco słabiej niż to.
     Grymas przedstawiający.

Więcej marionetek. I drewniana scena, z zaschniętą krwią. Wokół mnie kukułki w uśmiechniętych maskach. A gdy już się Mu nudzimy. Na dłonie spadają nam kawałki metalu. Droga bez powrotu. Lub może powrót z piekła. Roztaczając lekki blask miłosierdzia Stwórcy, gładko jeżdżą po skórze. A ja ? Gram..., oczywiście.