O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Driver

TAXI

Roku adaptacji na potrzeby rynku elektronicznej rozrywki.
W "Taksówkarzu" Robert De Niro i Martin Scorsese wspólnie stworzyli majstersztyk, perełkę kina lat 70. Film pod wieloma względami przełomowy i kontrowersyjny. Tytułowy bohater, Travis, weteran wojny w Wietnamie, cierpi na bezsenność. Zatrudnia się wobec tego jako taksówkarz na nocnej zmianie. Jeżdżąc wieczorami po Nowym Jorku, styka się z najbardziej podejrzanymi i niebezpiecznymi ludźmi. Zdaje sobie sprawę, ile otacza go przemocy i okrucieństwa. Postanawia sam na własną rękę rozprawić się z całym "robactwem" tego miasta."Taxi Driver" będzie dynamiczną grą akcji z perspektywy trzeciej osoby, bardzo podobną w zamyśle do słynnego Grand Theft Auto od Rockstar. Czas gry równo podzieli się między misje w terenie, oraz chwile spędzone za kółkiem rozpędzonej do granic możliwości taksówki. Gra tworzona jest przez Papaya Studios, team odpowiedzialny za grę "Dead To Rights". Jej premiera planowana jest na przyszły rok i ma pokrywać się z obchodami 30 rocznicy wprowadzenia "Taksówkarza" na ekrany kinowe.

- Gra rozpoczyna się w momencie zakończenia filmu kinowego. Travis wspomina swoją morderczą akcję ratowania.

.:: Dream Universe ::.

Więc teoretycznie nie straci się na to anime za dużo czasu, ale z drugiej strony grafika wygląda dość przeciętnie i mnie akurat nie przyciąga do tej produkcji. Może po jakichś trailerach będzie można powiedzieć coś więcej.
Bloguję?: Nie


I to by było na tyle jeśli chodzi o sytuację z zapowiedziami na dzień dzisiejszy ^^ Mamy prawdziwe zatrzęsienie różnych tytułów, choć trzeba zwrócić uwagę na to, iż mamy do czynienia ze sporą ilością kontynuacji. Jednak nawet ignorując fakt sequelów, wyszło mi aż 5 tytułów w kolejce do Pierwszego Wrażenia (Star Driver, Psychic Detective Yakumo, Bakuman, The World God Only Knows oraz Otome Youkai Zakuro) – ilość szczerze mówiąc dość przytłaczająca, dlatego jeśli będę narzekała w październiku na brak czasu (październik = początek studiów = kompletnie nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało!), to pogrupuję niektóre anime i napiszę notki w postaci SPW. Właśnie – na Skrócone Pierwsze Wrażenie też zebrało się 6 serii (choć 3 z nich nie jestem pewna)… Już widzę, że nie da rady tego wszystkiego opisać, a nawet jeśli, to będą to naprawdę krótkie i zwięzłe.

"Zemsta smakuje najlepiej na chłodno" - bloog.pl

- Nadal nie mogę uwierzyć jak ci się udało wyjść z tego grobu… Przecież to jest w ogóle nie realne!

- Zgadzam się z tobą Alexia… Sama nie wiem… Wezbrała się we mnie taka sama złość, jak wtedy kiedy walczyłam z młodą Go Go… Ale tym razem było to coś straszniejszego i trudniejszego…

- Spotkały cię potworne rzeczy…

- Nic nie jest potworniejszego od utraty dziecka… uwierz mi Lizzy…

- Wierzę…

- No dobrze, nie będziemy siedzieć w samochodzie… Zaraz pojedziemy do hotelu gdzie przedstawię wam moją małą przyjaciółkę, która zabiła Elle Driver i Budda… I mam tam dla was kilka fajnych szmatek… Potem pojedziemy do mojego.

Gry o Samochodach - Wyścigi Samochodowe Online

wtorek, 16 sierpnia 2011 12:31

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Niebezpieczny Wyścig - Coaster Racer 2 - Gry O Samochodach Online”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Niebezpieczny Wyścig - Coaster Racer 2 - Gry O Samochodach Online”
 • Ucieczka Do Meksyku - The Soul Driver - Gry O Samochodach Online

  Bardzo fajna gra wyścigowa w której wcielisz się w nietypowego kierowcę. Siadaj za kierownicą i jedź przed siebie aż do meksyku. Jeśli chcesz uniknąć policji postaraj się nie przekraczać dozwolonej prędkości. Omijaj przeszkody i zabieraj autostopowiczów. Możesz wybrać również inny scenariusz i pędzić przed siebie na złamanie karku jednak wtedy musisz liczyć się z pościgiem. Policyjne radiowozy możesz zawsze zniszczyć lub wyrzucić je z drogi.

 • Driver easy

  changes.

  Też.

  Swoją drogą  fajnie, że mam 3 dusze.

  21:05, drwina
  Link Komentarze (10) »
  piątek, 17 października 2008
  happyness is easy.(not ? )

  Miesiąc bez komputera. Tysiące uzbieranych myśli, pomysłów na wpis do bloga,wierszyków, opowieści i newsów,a kiedy w końcu nadchodzi moment, kiedy to znowu mogę pikać w klawiaturkę i pisać o czym chce - Nie wiem o czym. Jest już październik, mam zieloną książeczkę, nowe zeszyty, nowych znajomych, integruje się ile.

  Za dużo wśród nas szarości, po co na własne życzenie pozbawiać się odrobiny radości, kiedy jednym uśmiechem, jednym gestem, słowem , pozytywną myślą można poprawić sobie i komuś cały dzień. Wstając rano wybierzmy  sobie jedną pozytywną myśl i wrazie potrzeby, a wiadomo, że nasze życie lukrowanym pączusiem nie jest, przypominajmy sobie o niej. Jakiś podły taxi driver zachlapał ci spodnie? i co z tego, kiedy dzisiaj masz szałową fryzurę, albo ostatnio  widziałeś w kinie świetny film, słyszałeś wspaniałą piosenkę, nauczyłeś się czegoś fajnego, właśnie się zakochałeś, zjadłeś cos dobrego, masz najwspanialszą mame na świecie, w domu czeka na ciebie obiadek i ciepła kołderka.Nauczmy się, ja też ,cieszyć rzeczami pozornie.

  Witaj w moim życiu - Onet.pl Blog  27 kwietnia 2008
  Valentine's Day

  Ostatnie pare dni było  naprawdę zakręconych...
  Dziś tak samo...
  Driverem rodziny zostałem...

  Na koniec kawałek piosenki:

  "I'm a young soul in this very strange world
  hoping I could learn a bit 'bout what is true and fake.
  But why all this hate?
  Try to communicate finding trust and love is not always easy to make.