O czym chcesz poczytać na blogach?

Drgania i fale

Simple feminine

Wypchałam moją kwiecistą walizkę do granic możliwości, ważę ją,  i widzę przerażające 23,5kg. I dawaj wypakowywać te 3,5 kg nadwagi co bym kary płacić nie musiała. I co zrobić teraz z tymi klamotami? Reklamówka i rośnie mi piękny bagaż podręczny. Jakimś cudem przeszłam.

Brzmiący w całym ciele. Kołyszący do snu. Przenika; obezwładnia; genialny paralizator. Wymusza tępe zasłuchanie; ślepe zapatrzenie. Zamazuje przekaz. Liczą się tylko dźwięki, drgania powietrza; fale jakieś tam. Miękkie kolana.

Zapach uzależnia. Przywołuje wspomnienia. Ciągle go mało..

arekkobi blog

Nad nami całkowitą władzę. Nasze pragnienia zamieniają się w czyn nie do opisania. Zimny powiew powietrza powoduje gwałtowne drgania naszych ciał, po to aby za chwilę uderzyła w nas fala wielkiego uniesienia, które parzy nas dotkliwie swymi namiętnymi skrzydłami doprowadzając nas do szału. Nasze ręce błąkają się najpierw delikatnie a potem coraz szybciej i.Bardziej zbliżając się do potężnej erozji namiętności. Czas nas nie goni. Gonią nas tylko chwile uniesień razem spędzonych powodując w nas niezliczoną ilość jeszcze większych i silniejszych drgań. Te drgania trzymają nas w sobie i prowadzą do raju. Ten raj zbliża się nieuchronnie. Gwałt naszych ciał jest już nie do zniesienia. Uderzają w siebie z taką siłą jak wielki młot.

Astrozofia - bloog.pl

Więcej o sobie, o swoim przeznaczeniu. Wiedział, że nie pozostanie bierny, czuł się niemal stworzony do jakiejś przełomowej roli, to przeczucie towarzyszyło mu odkąd pamiętał i wiedział, że oto nadchodzi czas by stać się bohaterem, dokonać czegoś wielkiego. Tak w głębi duszy zazdrościł Uiowi tego, że był prorokiem.

Niebawem przyspieszył kroku.

Zastygł jak posąg.

Markelet chwyciła Uia za ramiona i krzyczała błagalnie:

– Nie ma czasu, błagam! Proszę! Wyjdźmy stąd, bo za chwile będzie za późno. Drgania stają się coraz silniejsze. Czuję się źle... On się zbliża.

Zatkali sobie uszy, najmocniej jak się dało. Ui w końcu dał znak, że jest gotowy. Zaklęcie lewitacji.

Zdałam sobie sprawę, że sczerniało niebo, poczułam się jakbym stała przy otwartym oknie, z którego mogę wyskoczyć.

Stałam tuż przy burcie. Spojrzałam na taflę wody. Fale były krótkie, a wiatr jakby przycichł. Nagle podniósł się krzyk ludzi, którzy zaczęli padać na twarz. Zauważyłam przedziwny okręg światła pod taflą.

huziaaa.blog

2005-05-08 20:58:02

8:30--> Kościół

11:00 --> Ogladania z Zeta teledysków
Iron Maiden :]

12:00 --> Rozważanie co jest co powoduje
drgania membrany

12:30 --> Hmmm.... A co jest skutkiem
drganie ale tym razem cewki!

12:45 --> Jem banana

13:00 --> Przyczyna ruch cewki ale W
POLU MAGNETYCZNYM ??

13:30 --> Teraz z innej beczki ...
fale radiowe....
fale elektromagnetyczne...

14:00 --> Jem zupe ...

14.35 --> O teraz juz schemat odbiornika
tranzystowego ...

15:00 -->.

yoko3.blog

Dawno nic nie pisałem więc teraz coœ opowiem. Wczoraj pierwszy dzień w 3 klasie rozpoczęcie: Poczet flagowy flage państwowš wprowadzić! krzyknoł "Stasek". Weszli z tš flagš i : do chymnu: Jeszcze polska nie zgineła puki kura żyje...co nam obca przemoc wzieła pieżem odbieżemy..(dalszy cišg mazórka kurowskiego w kolejnym odcinku Radka i kury.) Tak.

Już dużo zadała, (od angielskiego.) dobra ale ja jeszcze chce gazete szkolnš prowadzić. ha ha może będzie dobrze. Na marginesie woow puœciłem muze i papierek sie tak wacha więc drgania istniejš. o czym by tu was jeszcz poinformować..komętujcie komętujcie i jeszcze raz komętujcie tak jak nauczyciele mówiš żeby się uczyć. I jeszcze jedna wiadomoœć.
-Chyba miałam złe pršdy.
-Raczej sztorm..

Czuje sie jak na prawdziwym morzu nawet woda jest słona-mówi kura.
o oł chyba płynie kolejna fala kulminacyjna z pokoju maleństwa!
7 metrowa fala wyważyła drzwi i choœ niemieœciła się pod sufitem to...
mniejsza. Zalała ponton Radka i kury.
-Kura łap sie.

związki nie/kontrolowane - Onet.pl Blog

Kutasa. By pieścił się chwilę ręką pozwalając mi się temu tylko przyglądać, a później trzymając moją twarz jedną ręką, a drugą kutasa, kazał otworzyć usta, wsadził mi i rozkazał ssać… by posuwał mnie w usta i wydawał ten swój jęk „…o tak, tak, nie przestawaj suczko…”

Przed jego spełnieniem wywołało mój orgazm, żeby wyczuł zaciśnięte mięśnie cipki na swoim kutasie…, by ostatni raz gwałtownie i mocno wszedł i nastąpiła kulminacja, fala rozprężenia, a następnie bezwład zaspokojonego ciała, w którym powoli wszystko się stabilizuje…

Zanim wszedł do łazienki, żartobliwie rzucił, żebym chwilkę pobawiła się sama, zanim wróci;-) Potraktowałam to dosłownie i wyjęłam wibrator z szuflady. Ustawiłam na delikatne drgania, zaczęłam czubkiem wodzić wzdłuż kreseczki, czasem mocniej przyciskając do łechtaczki. Czułam miłe dreszcze rozchodzące się po ciele. Po chwili podkręciłam trochę.

Truth, bitter Truth

Ust….


Nie chcę cię dotknąć
Boję się
Boję się twego bólu
Chcę ci zostawić twą samotność
A swą obecność zmienić w czułość
Jesteśmy inni
Każde z nas
Ma swoje tajemnice ciemne
Kolczasty
Dziki
Suchy chwast
Nadzieje nadaremne
Spotkali się
Któryś tam raz
Śpiąca królewna ze ślepym.Ślizgonką...i że nigdy nie da rady jej przewyższyć czym kolwiek...Widocznie wiedział że to jeszcze bardziej ją rozzłości i doda ducha walki...
W dziewczynie wezbrała kolejna fala wściekłości i nienawiści...
Rzuciła się na Rudą i zasadziła jej potęrznego kopa w brzuch...kiedy ta upadła Gryffonka podbiegła do niej i nachyliła się nad nią...Ginny kiedy usiadły przy stole Gryffindoru.
-no to co...? Odwarknęła poprawiając kitka. Starała się mówić obojętnym głosem, ale i tak dało się słyszeć nutke drgania i nerwów w tonie jakim to wypowiedziała.
Rozglądała się po sali, każde inne obiekty z pomieszczenia oprócz stołu Slytherinu, zaczęły ją nagle bardzo.