O czym chcesz poczytać na blogach?

Dress code

etc

Tagi: pipka i te sprawy
20:33, poleminowe
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 marca 2012
dress code i te sprawy

Mimo wszystko staram się opornie, ale się staram, z własna inicjatywą wobec mojej pracy wyskoczyłam. Postanowiłam skorzystać z mojego doświadczenia ex pracy w korporacji na najniższym szczeblu hierarchii. Łapiąc się na wszystkie szkolenia jak tonący brzytwy się chwytał, bo były za darmo i doliczano godziny pracy. Wyciągnęłam więc z głowy info o rozmowach kwalifikacyjnych, o tym jak ubierać się do pracy, o dress code. Wiadomo, wygląd zewnętrzny, pierwsze wrażenie jest ważne. Czy cycki na wierzchu, czy nie na wierzchu, w rajstopach, czy bez, etc. Pomyślałam, że za pomocą dress code zasugeruję klientom, że jestem głupia i niekompetentna, żeby mi dali spokój, żeby też sami siebie zaczepiając mnie, nie narażali się na splunięcie jadem, jak to robi.

Veritas-magiczny sklepik - bloog.pl

Ręcznie robione jest banalnie proste. Wystarczy chcieć.

Podziel się:
Tagi: kolczyki
Trackback: http://bloog.pl/id,330228274,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Lekarski dress code

czwartek, 18 sierpnia 2011 18:13
Dress code to zjawisko polegające na odpowiednim.

po Turecku

Nawet eskorty wielopokoleniowe: rodzice, babcia i rodzeństwo, wnuki. Jacyś mężczyźni szeptali modlitwę – a może zaklęcia – przesuwając paciorki w rękach, ktoś nerwowo dreptał w kółko, ktoś inny przysnął oparty o kierownicę samochodu. Nie mogłam się pozbyć porównania z Warszawą, matury i egzaminów wstępnych, w sumie tak indywidualnych i oficjalnych. Dress code podczas dzisiejszego egzaminu okreśił styl jako: dowolny, od dresów i skóry, po t-shirt i sandały. Żadnych białych koszul i krawatów. Jedyne chyba co pozostaje jako ewentualne “poprawki” na przyszłoć, to dress code właśnie: prosta biała szata i sandały, jak na pielgrzymkę, rytuał przejścia.

:::when you were young you were the king of carrot flowers :::

Żabki. Natomiast najśmieszniejsi są wykładowcy Akademii Rolniczej na swoim Zapyziałkowie-Mydlnikach, a ja nabieram pewności siebie każąc im powtarzać zdania o kolorach ołówków. Akurat co do dryli, większość uczniów ma inteligencję na poziomie oddziału marines.
Tak w ogóle obcięłam włosy na krótko i wyglądam jak Brandon Teena. Swoją drogą może to jakiś dress code, bo w Ogrodzie Dobra i Zła ściągałam spojrzenia równie krótko obciętych dziewczyn. Czuję się zdecydowanie lepiej, choć nie wiem, czy w tym momencie przeważa Teena, czy Brandon - chyba raczej względy estetyczne.

Tori Amos Cruel

skomentuj (6)
_______

.