O czym chcesz poczytać na blogach?

Dream theater

Blog fandreamtheater


DREAM THEATER 2006-06-26
Dream Theater - amerykańska grupa muzyczna wykonujaca progresywny metal, założona w roku 1985 przez Johna Petrucciego (gitara), Johna Myunga (gitara basowa) i Mike'a Portnoy'a (perkusja). Po dołączeniu Kevina Moore'a (instrumenty klawiszowe) zespół obrał nazwę Majesty, którą zmienił na Dream Theater dopiero w roku 1987. Muzyka tej grupy to fuzja popularnych wówczas hard rocka i heavy metalu z jednej strony oraz rocka progresywnego z drugiej. Inspiracją dla Dream Theater była twórczość takich zespołów jak Rush,.

...a stranger in Asia

Lecznicze... nie dowiedziałem się niestety, na co pomagają zmielone robale... w każdym razie, ze swojego zatrucia wolałem się leczyć Nifuroksazydem ;)


skomentuj (4)


2004-04-28 19:27:51
...Dream Theater Live in Seoul 2004...

Dysklejmer:

Czytelnikom, którzy nie są zagorzałymi miłośnikami Dream Theater sugeruje się opuszczenie niniejszej notki, a zamiast jej lektury proponuje się kąpiel w pianie lub spacer po lesie... ostrzegałem...

...

No i doczekałem się! Bilet, zakupiony za krocie już miesiąc.

mfactor.blog

Chce być biały i tak też się stało.
Na to trzeci mówi do złotej rybki "Chcę, żeby ci dwaj z powrotem stali się czarni" ;)

skomentuj (0)

Dziś muzycznie, czyli...Dream Theater 2009-02-26 22:48:15

Dziś będzie krótko, nie będzie o polityce, będzie o czymś z goła innym, a dokładnie o drugiej oprócz polityki, mojej pasji, a więc muzyce.
Otóż, od pewnego już czasu popadam w coraz to większy zachwyt nad pewnym zespołem. Dream Theater, albowiem tak się ów zespół zwie, gościł na mojej playliście od dobrych kilku lat, ale w ostatnich tygodniach szczególnie często ich słucham.
Zawsze twierdziłem, że DT nie można słuchać dłużej niż ok. godziny, bo po mniej.

My paranoic life

Abstynencja( coz za ambicje:D)... Na szczescie Ecia bedzie moja wspoltowrzyszka w niedoli:)...Chyba oddam sie w tym tygodniu tworczosci artystycznej, bo wiekszosc of my friends gdzies jedzie... Poza tym, podaje do powszechnej informacji, ze zarazilam Kame- Dream Theater, a sama popadam w coraz wieksza manie:D... Ostatnio na okraglo slucham albo Nightwisha, albo Dream Theater:)
Dzisiejsza ma notka jest zapewne bardzo trywialna i nudna, co znakomicie prezentuje moj aktualny nastroj, wiec wybaczcie...:)
.

METALHEAD - Metal, Hard Rock, Rock & Blues News~! - bloog.pl

Się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4353675,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Tytuł i okładka nowego albumu Dream Theater ujawnione!

poniedziałek, 16 marca 2009 22:44

hollowman.blog

A szkoda, bo wystarczyło obejrzeć ten teledysk by sobie uświadomić, z jakimi szajbusami będę miał przyjemność.Gitarzysta od razu zaskarbił sobie moją sympatię, gdyż przyodziany był w koszulkę Dream Theater, i sądząc po fragmentach jego solówek to Dream Theater zna chyba nie tylko z wkładek do "Tylko Rocka". Ciężko mu się było jednak w pełni rozwinąć w tej stylistyce. O tym, jak bardzo nie jest to skomplikowane granie najlepiej niech.