O czym chcesz poczytać na blogach?

Drake bell

Big Time Rush Love.. - bloog.pl

 Miranda Cosgrove:  16-letnia gwiazdka Nick'a. Znana z seriali: "iCarly" i "Drake&Josh". Dzięki pracy w telewizji uważa się z lepszą. Jest ardzo pewna siebie, zarozumiała i trochę rozpuszczona.
Drake Bell:Gwiazda serialu "Drake&Josh" emitowanym na Nickeleodonie. Ma 21 lat. Jest dość pewny siebie, a przy płci przeciwnej popisuje się i stara się być "fajniejszy" niż w rzeczywistości.

Tokio Hotel - Irgendwo ist der Ort den nur wir beide kennen - Onet.pl Blog

Na jego koncerty, kupują jego produkty, bo poza tym jest on teraz na topie." zapewnia Lucía Hernández, właścicielka młodzieżowego magazynu Por ti.
Amanda Partida, międzynarodowy label manager Universal Music, powiedziała "Miley Cyrus, która tryska energią i siłą, jest dla młodzieży bardzo atrakcyjna. Bycie popularnym jest również bardzo ważne i artyści tacy jak Drake Bell, z serialu Drake i Josh, są lubiani ich bo są fajni".
Ale Bell nie jest tak popularny. "I właśnie tu widać że marketing nie jest wszystkim, bo Drake ma program w telewizji, płyty i różne inne produkty, ale nie jest aż tak sławny." mówi Bang, który dodaje że " marketing pomaga, ale nie tworzy ich, a mogą go mieć wiele, lecz jeśli nie mają charyzmy nie.

•CANDYDELIGHT• your № #.1 site about graphics. - Onet.pl Blog28 kwietnia 2011
072. Nagłówki: Taylor Momsen, Drake Bell, Jennifer Stone, Ke$ha.
POSTED: Aga B. | DATE: 28 kwietnia 2011r. | MENU 

Cześć Kochani!

Ale dawno nie pisałam. Wynikło to z braku czasu. Mam nadzieję, że teraz notki będą pojawiały się już normalnie, czyli.

.:PERIL:. - Onet.pl Blog

Blog Gosiaczka:*
Eh... Boscy faceci:D
Drake Bell, czyli sexi chłopak,za którym szaleje:D
No cóż... Trzech boskich chłopaków z Green Day'a
1
Też fajni faceci z Farben Lehre, chociaz ich prawie tam ni ewidac. Spoko kawałek z tego jest:D

TO MÓJ ŚWIAT...

Zapanował spokój. Claire może wrócić na uniwersytet i spędzać czas ze swoim chłopakiem, a Eve dostaje rolę w sztuce teatralnej. Lecz porządek zaprowadzony przez nieśmiertelną władczynię miasta nie trwa długo. Mnożą się tajemnicze ataki na jej poddanych. Wkrótce pojawia się nowa groza – bunt i szaleństwo. Czy żeby przeżyć kolejną noc, Claire i jej przyjaciele będą musieli porzucić miasto wampirów?
Komentarzy: 1 Alyxandra Harvey - Księżniczka wampirów. Kroniki rodu Drake'ów 2010-06-02 Miejsce akcji sagi Zmierzch... 2010-06-02
Akcja głównie dzieje się w mieście Forks w stanie Waszyngton, gdzie zamieszkuje główna bohaterka Bella Swan wraz z ojcem Charliem. Inne miejscowości ze stanu Waszyngton wspomniane w sadze to : Port Angeles, Portland, Olympia, Seattle oraz La Push.

W pierwszej części - Zmierzchu akcja toczy się również w rodzinnym mieście Belli: Phoenix w stanie Arizona, gdzie Swan zostaje wywieziona przez Cullenów.

Volterra (Włochy) jest miejscem.

Historia Belice Black. - bloog.pl

Po pierwszym tygodniu chodzenia do szkoły znałam już praktycznie wszystkich. Zawsze byłam gotowa do pomocy i pełna energii. Do naszego stolika dosiadł się Drake, który po pierwszej randce z Jane tak ją zauroczył, że wampirzyca szaleje na jego punkcie. Stopniowo przyzwyczaja się do bliskiego kontaktu z jego skórą. Z Drake'iem przyszli także Justin i Nelly. Rudowłosy, wysoki chłopak o brązowych oczach zdawał się być stworzony dla czarnoskórej, drobnej Nelly. Miała króciutkie czarne włosy i tego.

Cieszącego się chłopaka.

-Dzięki. - krzyknął jeszcze za mną. Westchnęłam.

Idąc na następną lekcję mijałam na korytarzu bandę cheerleaderek na której czele stała Katy Parker. Córka Jessiki, znajomej Belli. Nigdy nie myślałam, że w szkole może być tak jak w filmach, ale jednak okazało się to prawdą. Są wredne laski i przystojni sportowcy, którzy się z nimi umawiają. Reszta to tak zwane 'nic'. Wszystkie osoby, które nie należały do ich paczki były dużo mniej ważne. Tak jak się tego spodziewałam, Katy trąciła mnie swoim ramieniem. Nawet zabolało..