O czym chcesz poczytać na blogach?

Dragon fable

Trudno jest podążać przed siebie, gdy nie czyni się postępu… - Onet.pl Blog

GRY MMORPG

Kaara
Incubus
Plemiona
Dragon Fable
Gaia Online

Nie ma takiego numeru

Fable III - tak wygląda concept art z tej produkcji

Zaczyna się pokazywanie (czyt. podgrzewanie atmosfery) wszystkiego, co związane jest z Fable III. Na pierwszy ogień dostajemy małego concept arta. Do premiery jeszcze daleko, więc wiele się może zdarzyć, ale daje on nam ogólne pojęcie, jakiego klimatu możemy się w tej produkcji spodziewać.

Kilka dni. Jak już wielokrotnie podkreślałem, ani mnie ta gra ziębi, ani grzeje. Kto chce, niech gra. Mnie wystarczyła jedynka - dziękuję, postoję.

Premiera L4D2 już 17 listopada.

14:36, emjoot
Link Dodaj komentarz »
Film: Dragon Age: Origins (recenzja wideo)

Left Hand Path

GRY

Venetica - są takie gry, które pojawiają się niewiadomo skąd i w sumie po co. Tak było lata temu z Majesty, które pojawiło się znikąd w erze RTS-ów, tak jest z Veneticą. Każdy słyszał o Dragon Age, każdy grywa w jakiegoś MMORPG, a tu zjawia się taka Venetica i bardziej mi się podoba niż Divinity 2 czy właśnie Dragon Age. Herezja? Być może, bo Venetica ma sporo wad, ale też dużo fajnych rozwiązań i sympatyczną bohaterkę, która jest córką... śmierci. Rozgrywka w sumie w dużym stopniu przypomina nieśmiertelnego Fable'a, choć są nowalijki. Ot, chociażby to, że nie da się ubrać każdej zbroi jaką się znajdzie, tylko trzeba iść z nią do kowala, który za odpowiednią opłatą dopasuje ją do wymiarów bohaterki. Albo rozwalanie zamkniętych drzwi.

Devil May Cry - Zapomniane Dusze - Onet.pl Blog

YouTube (filmiki i muzyka)

Dragon Fable (czasem odwiedzam forum Battleon, poza tym gram często; ID#: 25888936)

Devil May Cry RPG (działam jako Mistrz Gry; zapraszam przy.