O czym chcesz poczytać na blogach?

Dragon age początek

Bloomer-Muska::Z magią przez życie

I rozwlekle, ale przynajmniej o czymś, co jest dla mnie ważne ;] O życiu... Moim życiu...Konkurs się skończył i w sumie to był chyba już ostatni, jaki zorganizowałam. Jeśli chodzi o nagrody, to na początek dam dyplomy.Co do reszty, to nadal nie dostałam odpowiedzi od Magami w związku z nagrodami. W domu jestem tylko do soboty, więc prosiłabym o kontakt do czwartku najpóźniej.

.Przewidziałam niewiele grafik, bo niewiele ich też mam... Co prawda około 40 grafik do szablonów zalega mi na dysku, a do pisania kodu jakoś nie mogę się zabrać... Eh to moje lenistwo :/ W każdym razie zrobiłam avki 100x100 z gry Dragon Age (mojej ulubionej z resztą gry)Na grafikach Morrigan. Postać dość kontrowersyjna, bo nienawidzi całego świata, ale jednak budzi sympatię... Przynajmniej we mnie wzbudziła sumpatię... Ale ja już tak.

.:: Dream Universe ::.

Zabita, a demony i potwory opanowały Ziemię. Pewnego dnia malarz, Tamura Fukutaro, wprowadza się do mieszkania w bloku zwanym “Ashiaraiyashiki” i zostaje zamieszany w problemy swoich niekoniecznie-ludzkich sąsiadów. Jest to początek zaciętej bitwy pomiędzy bogami, diabłami oraz władcą “Centrali”.

Opinia: Skoro jest to 1-odcinkowe OAV, więc chyba uda mi się znaleźć tyle czasu, aby je obejrzeć :) Zapowiada.

O mojej przyszłości <wzdycha> Mam nadzieję, że będziecie za mnie trzymać kciuki ;)

Póki co zaś mam zamiar się relaksować jak mogę, bo przede mną 2 (niecałe) tygodnie ferii ^^ Ech, szkoda, że ten dodatek do Dragon Age’a wychodzi dopiero za miesiąc… <śmiech> Dobra, dobra – tym razem żartowałam xD Wyobraźcie sobie, że jednak czasami myślę o czymś innym ;P Idę zrobić sobie gorącą czekoladę i zabieram.

Fantasy Chess - Onet.pl Blog


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Neuron(treść i ilustracje);
 
Bitewniaki
 Rogaty Szczur
 Czempioni
 Śródziemie
 Alternative Armies
 Amazon Miniatures
Assassin Miniatures
 Crusader
 Dark Age
 Dark Sword
 Dragon Rune
 Dungeons & Dragons
 Forgeworld
 GAMES WORKSHOP
 Heresy
 SZACHOWISKO
 Chess Cafe
 WH40K FORUM
 Warhammer FB Forum

Pieroga spojrzenie na świat

Mu się to. Osobiście uważam ME2 za najlepiej spolszczoną (dźwiękowo) grę ostatnich lat.

Teraz przejdźmy do mniej wesołej kwestii Dragon Age: Początek. Tam wyłączyłem dubbing po 20 minutach gry. Kompletnie nie pasujące głosy przez które postacie wydają się płytkie jak kałuża na niemieckich drogach(dziękuje Dizzeemu za pomysł), ale jak włączyłem brytyjskie głosy.