O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Dragon age

.:: Dream Universe ::.

Widzieliście mojej reakcji kiedy to zobaczyłam! ;P W obu przypadkach – najpierw śmiech, potem histeryczny chichot, następnie w miarę spokojne czytanie informacji, chwila ciszy dla przetrawienia danych, a na koniec szeroki uśmiech. Choć zadziwiłam się niepomiernie widząc te newsy, naprawdę mam spore oczekiwania co do tych dwóch produkcji! ;)

Dragon Age to coś, co ktoś czytający mojego bloga nie może nie znać, ze względu na moje kompletne uzależnienie i zakochanie w tej grze, co jawnie okazuję i staram się rozprzestrzeniać xD Dlatego właśnie news, który zobaczyłam na stronie CD-Action praktycznie wgniótł mnie w fotel!

Otóż studio BioWare, odpowiedzialne za stworzenie DA, ostatnio.

Entertainment dotyczącą stworzenia “filmu anime” opartego o to uniwersum ^^ Produkcja ma się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu, a na wynik końcowy przyjdzie nam poczekać do roku 2011.

Mark Darrah, producent wykonawczy BioWare’u powiedział, że: “Anime jest dla nas świetnym medium do kontynuowania opowieści z Dragon Age. Partnerstwo z FUNimation gwarantuje, że dostarczymy odbiorcy produkt doskonałej jakości, zapewniający świetną rozrywkę, która sprosta oczekiwaniom fanów.”

No to Gen Fukunaga, prezydent FUNimation odpowiada: “Jesteśmy podekscytowani perspektywą pracy z EA i BioWare nad produkcją anime Dragon Age. Za pomocą.

Polecam fajny blog o grach. Zobacz nowe gry i recenzje na PC

 • Przejdź do wpisu „Kolejna gra Mythos”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Kolejna gra Mythos”
 • Dragon Age 2 - nowść ze świata gry

  Jeżeli lubicie grać w gry to mam dla Was pierwszą fajną grę, jest to gra przygodowo -startegiczna

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)

 • yarrsung.wordpress.com

  Powiedzieć jednoznacznie (czyli raczej na pewno chodzi o pieniądze…). Nie bez znaczenia jest fakt, że takie firmy jak  Bio Ware czy Blizzard zaczęły wydawać gry bez pośrednictwa CDP (Blizzard działa wespół z Activision – a ten współpracuje z LEM-em, a Bio Ware zostało kupione przez EA). Przypomnę, że EA wydało pod koniec zeszłego roku znakomity cRPG pt. Dragon Age: Origins, a niedawno drugą część świetnego Mass Effect. Activision/Blizzard wydał z kolei Modern Warfare 2, który sprzedawał się jak świeże bułeczki z gratisową skrzynką piwa (tutaj i tak nie wydałby raczej tego CDP, bo serię CoD od początku wydaje LEM). Warto nadmienić, że Bio Ware to jedna z najbardziej zasłużonych ekip tworzących cRPG (m.in. saga BG,.

  Bloomer-Muska::Z magią przez życie

  Nie miał przyjemności oglądać.  Dodatki... Mam jeszcze sporo CSSów z Władcą Pierścieni, które wklejam jako dział. Nie widzę sensu dodawać ich tutaj, bo po co? To się mija z celem. Nie mam w sumie jakiś niewiadomo jak rewelacyjnych dodatków, więc to by było na tyle.  Ostatnio brat dał mi zagrać w jedną grę "Dragon Age". Wciągnęło mnie nie ma co. Już skończyłam co prawda, ale dawno nie widziałam tak świetnej gdy. Nie dość, że fabuła jak z rasowej książki fantasy to jeszcze różny bieg wydarzeń. Nie ważne, co powiesz to i tak odbije się na tobie w przyszłości. Uwielbiam tego typu gierki. Póxneij będąc w Empiku przeglądałam książki i natrafiłam na dwie. "Dragon Age -.

  Dragon age 2

  Astrozofia - bloog.pl

   – 3:19
  1. "The Fires of Mars" – 6:13
  2. "Road of Kings" – 5:46
  3. "Hour of the Dragon" – 4:44
  4. "Witches Brew" – 6:20

   

  oraz album Atlantis Rising z 2001 r.:

  1. "Megalodon" - 8:20
  2. "Lemuria" - 2:50
  3. "Atlantis Rising" -.
  Tagi: poezja, wiersze
  Trackback: http://bloog.pl/id,328558786,trackback

  komentarze (0) | dodaj komentarz

  Orbita

  środa, 19 stycznia 2011 16:23

  Poezji i prozy. Zainteresowania: fantasy, science fiction, gry komputerowe, filozofia języka, semiotyka, astrologia, tarot, fizyka teoretyczna, sny, biała magia, new age, muzyka, poezja.

  O moim bloogu

  Zapraszam do czytania powieści online.

  final letter

  Tru manga yaoi, którą odważyłam się przeczytać [dzielenie kompa z bratem, pewna ilość rozsądku wymagana], jest właśnie jej autorstwa. Miałam styczność z 2, lub nawet 3 mangami Takanagi i przyznaję, że nie wyróżniają się one niczym szczególnym, a mimo to mają w sobie nutkę tego czegoś, co nie odpycha od ekranu po.Powierzchownych z nadzieją, że wstęp dopracuję później. Namacalne efekty są jak widać zerowe… No, prawie. Z tego wysiłku wygrzebałam z otchłani dysku D Dragon Age’a i nareszcie dotrwałam do końca tej całkiem zacnej gry [zaczynałam 4 razy]. Mogłabym w tym momencie napisać długie, naszpikowane emocjonalnie wypracowanie.