O czym chcesz poczytać na blogach?

Doxa

Czytacz: przegląd wiadomości w jednym miejscu

Ma sens.
Inną formą dyskusji może być głosowanie na konkretne strony.

Reply
 • czytacz on said:

  Na konkretne strony głosowania już są…

 • przemek_f on said:

  Myślę że w OSW mogą nie wiedzieć że nie mają RSS. W końcu to budżetowa instytucja, analizy robią dobre, a czy to ktoś czyta w necie, to już nie ich gruszka.
  Zarówno Amsterdam jak i Krawczyk (podobnie zresztą doxa z doxa.blox.pl) mają bardzo ciekawe punkty obserwacyjne. Na ich blogach jednak bardzo.

 • notatki na mankietach


  o 15:44

 • @futrzak
  Ciekawe jest to co powiedziałaś, że budynki te zostałyby zburzone, zgodnie z prawem kapitalizmu, gdyż zysk w tym systemie jest rzeczą nadrzędną. Uratowała je tylko ingerencja w “wolny” rynek, który powstrzymał “niewidzialną rękę rynku”.
  To właśnie jest dowód na to, że kapitalizm to nie jest idealny system jakim go niektórzy przedstawiają. Jak zauważył doxa (u siebie), efektem uboczny jest pogorszenie jakości wytwarzanych produktów (krótkie życie produktu, zaplanowane krótki żywot). Zdrowie staje się biznesem, warto ludzi leczyć, ale nie wyleczyć, no bo tego wymaga kapitalizm, itd.

 • ładne, piękne, z charakterem

 • Doxa - slomski.us

  Całkowicie inne. Chcesz coś stworzyć, zrobić coś nowego - każdy poda ci rękę. W Polsce możesz liczyć na kłody pod nogi - od urzędnika myślącego sobie 'nie dam ci zgody, nie będziesz sobie tu zarabiać kasy' do kooperantów i klientów, którzy myślą jak tu kogoś okraść, zniesławić czy zgnoić. Dlatego w Polsce nie ma autostrad - bo ktoś mógłby zarobić. Dlatego w Polsce cła na samochody były od zawsze wyśrubowane - żebyś sobie nie kupił samochodu ładniejszego niż mój.

  W USA obowiązuje zasada 30 dni, w których można oddać towar do sklepu. Wiadomo, że 95% klientów jest uczciwych, sklep może odżałować te kilka procent strat wynikających z nieuczciwości. W Polsce po 29 dniach każdy sklep otrzymałby zwrot rzeczy używanych lub podmienionych. To właśnie dlatego każdy sklep patrzy na zgłoszenia reklamacyjne jak na oszustwo, na co tak skarżą się Polacy. Ale to nie złodziejstwo, tylko jakże pożądany 'spryt'. Dlatego właśnie Polska za mojego życia nigdy nie będzie krajem cywilizowanym.
  20:41, 2doxa
  Link Komentarze (14) »

  laclara blog

  Wielkie Mico

  Nerka mnie bolyyy
  bo ksiadz nie posypał mi głowy popiołem
  daje jej jeszcze godzine,
  jak nie przestanie,
  mówie tej drugiej, nerce w sensie, żeby ja olała i pracowała za dwie...

  Albo ta druga nerka na gigancie?
  Szkoda ze przeciwbólowe, nie sa tak smaczne jak mmsy, zjadłabym ich cztery w kolorach, wybranych.

  Temperatura 37,3 gratuluje
  ...if you want my body, do you think i'm sexy..

  P.S. Ciekawe czy moja nerka jest sexy?
  laclara 2004-02-26 23:48:48
  skomentuj (4)


  Doxa - mity spadnęły z piedestału: (

  Zwolniłaś tempa kochana, jak wakacje to Hiszpania, jak garnitur to od Armaniego.
  Ale powolutku zaczynasz juz czuc, ze to wszystko sensu nie ma najmniejszego.

  Po lewej ktoś wylewa wode z butelki, po prawej inny zamyka okna, a ty słyszysz tylko gorzki i tkliwy hymn na temat rozpętlonego i banalnego życia.

  Jedyne dobre w tym wszystkim, że nareszcie masz halucynogenne sny, ale to chyba przez temperature.

  Jednak mimo słabości fizycznej, your majnd wciąż pozostaje w.