O czym chcesz poczytać na blogach?

Download skype 3.8

Największa Miłość

O Miłości
Radio chrześcijańskie
RADIO REWELACJA!
Posłuchaj radia REWELACJA
Rekolekcje Ignacjańskie
Rekolekcje w mp3
Skype

Tylko komputer. Dzieki niemu i specjalnemu oprogramowaniu możliwe jest wirtualne przesuwanie paciorków różanca .Modlitwa jest jednak bardzo realna.To my sie modlimy .

Specjalne oprogramowanie różancowe to bezpłatny , mały i prosty programik "Virtual Rosary". Mozna go pobrac stad : http://www.virtualrosary.org/download/install/vrsetup.exe

A tak wyglada

Ma w sobie fabrycznie aż 14 jezyków , jezyk polski także , wystarczy kliknać na preferencje , potem wybrac jezyk polski z listy.

Ma w sobie muzykę i ilustracje.Możemy dodac swoja modlitwę na stronie virtualrosary.org i ta modlitwa zostanie dodana do programu.

Dystrybucje Linux

Patche zwiększające poziom bezpieczeństwa, jak KnoX, capsel czy OpenWall, Skomplikowany - przedtem było to zaletą, a teraz wadą - jest zbyt trudny dla leni   3. Małe wymagania sprzętowe - uruchomisz nawet na 386, zaś ze zwykłej Pentiawki robi cuda, Nie jest przystosowany dla użytkowników korzystających z gier - gier jest co najmniej sto razy mniej.Intrepid-backports main restricted universe multiverse
deb http://archive.canonical.com/ubuntu/ intrepid partner
deb http://wine.budgetdedicated.com/apt intrepid main
deb http://download.skype.com/linux/repos/debian/ stable non-free
deb http://dl.google.com/linux/deb/ stable non-free
deb http://packages.medibuntu.org/ intrepid free non-free

Teraz zapisujemy plik, wylączamy okno edytora.

Programy do ściągania

 

Skype 4.1.0.166

Skype to komunikator internetowy pozwalający na prowadzenie rozmów głosowych z innymi użytkownikami programu rozmieszczonymi na całym Świecie. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie.

Leave a Reply Cancel reply

takie tam, czyli piast w trawie puszczy

Wyszukiwarkę stron internetowych Google, lecz nie każdy wie o innych przedsięwzięciach e-giganta. Firma Google, oprócz tzw. search engine'u, oferuje użytkownikowi darmową pocztę elektroniczną Gmail oraz komunikator Google Talk, mający zagrozić królującemu na rynku komunikatorów głosowych Skype'owi. Czy mu się uda? Czas pokaże, ale jeśli stoją za tym panowie (i panie) z Google Corp. wszystko wskazuje na to, że dni Skype są już policzone ;).

Zalety Gmail'a:

  • pojemność konta: 2450 Mb i wciąż rośnie (stopniowo wzrasta od 1 Gb, kiedy to został oddany Gmail do publicznych testów);
Hitu tego lata :P. Niestety, na moje nieszczęście był trochę "przygłuchawy", bo volume swego super-sprzętu miał ustawiony na maksymalny możliwy wychył :). A więc, jeśli podobnie jak ja, macie dość "Szalonej żaby" (szczególnie w godzinach porannych), zassajcie ponizszy filmik ;). Satysfakcja gwarantowana!
  • download: A Bear's Tale: Crazy Frog
10:16, zakonnick
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 28 sierpnia 2005