O czym chcesz poczytać na blogach?

Downhill jam

Legacy of Mat - Osrane Chodniki - Onet.pl Blog

Od nowej strony. Kolorowo jednak aż tak nie było. Szczeciński Kaloryfer kazał nam się jebać i tak samo było z przeglądem w niejakim Boryszynie (gdzie headlinerem był Acid Drinkers). Dodatkowo nie udało nam się załapać na stargardzki Downhill Party. Niemniej jednak, przyjęto nas na Made In Szczecin Chilli Paprykarz Muzyczny, gdzie - ku zbulwersowaniu wszystkich! - nic nie osiągnęliśmy. Wprawdzie, zgodnie z regulaminem, zagraliśmy tam tylko dwa utwory i na prośbę komisji.To schodziliśmy ze sceny), ja rozlałem na scenie browara i Sylwek notorycznie grał wszystko o pół gwizdka szybciej, to jednak dali my rade.
    Ale to koniec niespodzianek nie był. Już po wszystkich koncertach i w trakcie jam session przyszła pora na ogłoszenie wyników (o których nawet nie wiedziałem, że będą, bo myślałem, że skończy się na darmowych browarach dla każdego z zespołów). Okazało się, że "nagrodę publiczności", czyli pieniążki,.

Żaden dzień sie nie powtórzy,nie ma dwóch podobnych nocy..dwóch tych samych posałunków...jednakowych spojrzeń w oczy

"Te same usta
Gdy nocą letni omdlewa znój,
Twe usta szemrzą: "tyś mój, tyś mój",
Twe usta czynią tajemny znak,
Abym całował je tak - a - tak.
Patrzę i milczę, klękam i łkam,
Przybliż się do mnie, jam taki sam,
Wyciągam ręce i szukam w krąg,
Wyciągam ręce do twoich rąk...
Widzę, poznaję usta i twarz,
Naszą rozłąkę i obłęd nasz,
Te same usta i chłód ten sam,
Patrzę i milczę, klęczę i.Usta"
Umberto Eco

Komentuj (0)


23.05.2008 :: 17:01
"Podlotek to dziewczyna, która jeszcze nie wie,że słabości są jej siłą"
Brigitte Bardot
Komentuj (0)

Downhill Zieleniec 25 Maj


27.05.2008 :: 20:15

"Czyż nie lepiej jest wygrywać siła własnych mięsni, niż przerzutką?"
Henri Desgrange

"Mówi się, że żeby jeździć na rowerze, musisz przestać.

Premiery filmowe

28 29
30            
Ostatnie wpisy
  • Klasyka - Downhill Race - ...
  • Zwiastun filmu Święty interes ...
  • Przypadek 39.
1 , 2 , 3
 

WłóczkaBloooooooooog

Itp. historia Media wymyślają własne nazwy opisujące ludzi jeżdżących na deskach (Z-Boys of Dogtown w Santa Monica, Down Southers w San Diego, the Badlands Boys w Upland). W tych czasach dominowały trzy odmiany tego sportu: slalom [Rys. 2], downhill [Rys. 3] oraz freestyle. Po kilku latach dołączyła do nich jazda na rampie. Początkowo polegała ona na jeździe we wspomnianych wcześniej wielkich metalowych lub betonowych rurach o średnicy do 5 metrów oraz w pustych.W prasie ukazywały się zdjęcia odwrócone w zła stronę, gdyż sadzono, ze głowa zawodnika powinna być skierowana w gore... heh. Rok 1983 przynosi pierwsze zawody na rampie rozgrywane metoda "Jam" (zwane tez Joe's Ramp Jam). Na początku lat osiemdziesiątych było stosunkowo mało poważnych przedsiębiorstw i mało skaterów. W tej kameralnej i twórczej atmosferze odrodziła się kultura skateboardingu w takiej postaci, jaka znamy dzisiaj, wraz z.