O czym chcesz poczytać na blogach?

Doula

Wspieraj Życie

Kobietę w czasie ciąży, w czasie porodu oraz po porodzie.  Dla każdej kobiety stawanie się matką to szczególny, intensywny proces i wymagający osobistej przemiany oraz gotowości na stanie się opiekunką całkowicie zależnej od niej małej istotki. W byciu matką niezwykle istotne jest by kobieta umiała słuchać własnej intuicji i reagować na potrzeby dziecka adekwatnie do własnych odczuć czasem wbrew opiniom otoczenia i presji społecznej.

Doula jest osobą , która wspiera matkę, podąża za nią na jej drodze w odnajdywaniu własnego rytmu. Odpowiada na potrzeby kobiety, nic nie narzucając jedynie wspierając jej własne poszukiwania. Dzieli się własnymi umiejętnościami i doświadczeniem w zgodzie z wolą kobiety.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Cytaty, Doula, Kręgi Kobiet, Mądrość pierwotnych kultur. Dodaj zakładkę do bezpośredniego.

doula

By i one mogły doświadczyć porodu jako czegoś dobrego. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że zamierzam zostać doulą.  Mijają właśnie trzy lata od tej chwili a ja wiem jak się nazywa mój zawód a przede wszystkim czuję, że idę właściwą drogą.

Zakładam tego bloga żeby pisać o tym co się dzieje w moim zawodowym życiu i dzielić się w Wami moją wiedzą i doświadczeniami. Jednocześnie zachęcam Was do pytania i podsuwania mi tematów. Ten blog jest dla Was.

Szczęśliwe macierzyństwo

    Doula
  • Poród
  • Przyjaciele
  • Dobre wieści
  • Kontakt
  • O mnie

SIĘ DZIEJE!!!:)

Drodzy czytelnicy i nie tylko:)

Ogłaszam wszem i wobec, że w listopadzie 2011 zostało zarejestrowane Stowarzyszenie Doula w Polsce:)

Cieszę się, że mogłam dorzucić swoje przysłowiowe trzy.

Mamy czas

Zapraszamy na spotkanie!
22 marca – czwartek o godz. 19.00
Zapisy przyjmuje mailowo IZA PAJĄK mail: izabela.anna.pajak@gmail.com

Zajęcia współfinansuje: