O czym chcesz poczytać na blogach?

Douglas adams

[slawko]

Na księżycu :oD

i znowu wyprodukowałem klocek, którego nikt nie przeczyta :o)

tak... można by to potraktować jako lepszy lub gorszy skrót minionego tygodnia...

aaaa... no i oczywiście nie można zapomnieć o Douglasie Adamsie... skończyłem czytać Łososia Zwątpienia... i chcę jeszcze!!! Przychylam się do stwierdzenia, że zrobił nam ogromne świństwo odchodząc tak przedwcześnie... nie napisał jeszcze przecież tylu książek... nie stworzył tylu świetnych.

Burlesque

 

M. - Czytam drugi raz "Boga urojonego" (po 4 latach!) i pierwszy raz "Samolubny gen" Dawkinsa; zauważyłam, że Dawkins co kilkanaście stron odwołuje się do bardzo lubianego przeze mnie pisarza satyrycznego, Douglasa Adamsa.
Vi. - Nie zawierzam gościowi, który mija się historycznie z prawdą. Popełnia parę błędów merytorycznych z historii i to razi. Nie lubię go.
M. - Konkrety? Douglas Adams pisał o przyszłości, nie żyje.
Vi. - Jak sobie.

halina-malina.blog

I mądrości - "Autostopem przez galaktykę". W czasie tej podróży Arthur spróbuje pojąć sens życia, a także rozwiązać jedną z największych zagadek kosmosu...”


I tak dalej i tak dalej…


Książka Douglasa Adamsa jest znakomita! Ciekawe, jak sobie poradził team USA/Wielka Brytania:)

Halina Malina poleca:)skomentuj (0)
Strona główna

Lamiane, Fryderyk i reszta wesołej hordy

arc 2009-08-21 09:36:20 || skomentuj (8)


Rozrywka
Devil May Cry 3 jest szalnie wciągający.

"Liżąc Ostrze" Jakuba Ćwieka w połączeniu z "Black Albumem" Metalliki wywołuje ciarki na plecach, a Douglas Adams wydaje się być dobrym znajomym z ławki.
arc 2009-08-25 12:35:56 || skomentuj (4)
Zbieramy zapasy na zimę
Mlekon się skończył, wakacje też się powoli kończą, Mavetcon może jeszcze gdzieśtam trwa. Jak zwykle.

Zwyczajne życie nastolatki - Onet.pl Blog

Je dopiero po ogłoszeniu wyników. Kiedy zaczęła mnie się pytać o odpowiedzi, ja bez ogródek powiedziałam, że nie lubię o tym mówić tuż po konkursie i zmieniłam temat na książki. Wspomniałam, że czytam teraz "Życie, Wszechświat i cała reszta" Douglasa Adamsa, oczywiście nikt tego nie znał. Nawet, gdy wspomniałam, że to trzecia część "Autostopem przez galaktykę". Napomknęłam, że będę czytać szóstą część Harry'ego Pottera po angielsku. Zazwyczaj osobę, z którą rozmawiam najbardziej.