O czym chcesz poczytać na blogach?

Dossier k

Buco Azzurro

Pomiędzy elementami systemu metodycznego. W moim przekonaniu mechanizm redundancji (M.Załęska) najlepiej spełnia swoją rolę w ściśle określonych warunkach rzeczywistości pozajęzykowej (stres, niewyspanie, irytacja, migające slajdy).
Funkcjonalnie rzecz biorąc (R.Jakobson) staram się stosować system znaków językowych (F.de Saussure) jako środek komunikacji interpersonalnej. Niestety odnoszę wrażenie, że używany przeze mnie metajęzyk jest przez Państwa odbierany jako system całkowicie abstrakcyjny (N.Chomsky), co jestem w stanie w pewnym stopniu zrozumieć, biorąc pod uwagę brak jednoznacznej definicji "significato".
W celu poprawienia (o ile to jeszcze możliwe) jakości zajęć, bądź.

Zajęciach) musi przynieść efekt w postaci całkowitej niemożności odczytania mojego przekazu językowego.
Własne pomysły (minimum 13) na rozwiązanie tego problemu proszę zamieścić w portfolio, zastanowimy się nad nimi wspólnie w środę 21. listopada, po teście.
Korzystając z okazji chciałabym przypomnieć Państwu o konieczności dostarczenia dossier w postaci referentu (nie "immagine mentale").
Pozdrawiam serdecznie,
MZNOWOŚĆ! Buco Newsletter
.

darc blog

Lekarza. Być może. Tylko po pierwsze – z lekarzy akceptuję TYLKO dentystów (TAK – nie „przeoczyłeś” się drogi czytaczu) a po drugie z góry wiem jakie specyfiki na tak powszechne objawy przepisze mi szanowny doktor. Najnowsze, najbardziej reklamowane i najdroższe. Dziękuję ! Wątek lekarski można długo i szczegółowo, ale nudny więc koniec na teraz.

***

Herbatka poziomkowa wieczorkiem nie jest zła, więc wlewam w siebie kolejny kubeczek. Owinęłam się zgodnie z intuicją folią taką duuużą i mam zamiar zmusić ciało do podniesienia temperatury. A gdyby jeszcze ranek obudził mnie wrzaskiem uciekających poświątecznych kilogramów byłabym bardzo wesołą pandą. Babką (jej ubiór był delikatnie ujmując – luzacki) zaprosił do pokoiku na czarne krzesło. No i ... za moment zjawiła się luzara (sympatyczna) i gość z teamu „smutnych panów” z rozmowy sprzed świąt. (....) o ile nie tracę głowy w ekstremalnych warunkach tak tu chyba się podłożyłam. Niby był miły, wesoły, nie przedłużał, bo ma moje dossier, ale straciłam tę pewność jaką miałam jeszcze w zeszłym tygodniu. Wtedy zerwana z łoża boleści pojechałam na rozmowę, bo koledze zależało, bo ja i czeka i prosi. Kiedy odpowiedź ? W piątek. Ale już nic nie myślę. Nie czuję. Nie wiem. Potrzebuję tej pracy. Ale czy kogoś to obchodzi ?

***
jeszcze sobotni koncert. Bardzo.

po prostu m-ha blog

Ich we mnie trochę mniej.
Ale tych wątpliwości nie byłoby, i nie byłoby szansy na ujście dla tego wrzasku, który w sobie noszę, gdyby nie dwie osoby, które splotem błogosławionych przypadków skłoniły mnie do pisania. Egoistycznie. Dla siebie.

Czy jest coś, co powinieneś i powinnaś o mnie wiedzieć?
No tak.
Więc proszę, oto DOSSIER:
- mam na lewym przedramieniu znamię w kształcie bezkształtnym, ale nadal łudzę się, że nie jest to piętno
- mam dwoje oczu, którymi patrzę i staram się widzieć. Widzę wiele rzeczy pięknych, ale ceną za to jest także świadomość rzeczy atrakcyjnych jedynie dla statystyk
- mam również dwoje uszu, którymi słucham i staram.O szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni wiosenny...
...i bębni w klawisze liści, trąca struny konwalii, gra na harfie traw requiem dla wiosennych uczuć. Jestem monotematyczna, wiem. Ale ten deszcz i to słońce wyglądające jak partyzant spoza okupacji chmur, ten blask, który "sączy się senny" - wszystko to wpędza mnie w dziwny marazm. Po kilku cudownie upalnych dniach zostało tylko wspomnienie ciężkich i lepkich od słońca godzin, kilka wyzłoconych pasemek we włosach, dwa piegi i ciepły zapach słońca na skórze. I nie wiem już, czy ten przenikliwy chłód, który zapanował we mnie, ta ciemność i szemrzący deszcz bierze się stąd, że faktycznie spadła temperatura, czy stąd, że.

Ania Świątczak - Onet.pl Blog


 Lipiec


31 marca 2012
100 lat Aniu!!!:)
Najwspanialszych chwil w życiu i pięknych wspomnień.
 Radości w każdym dniu i piękna w sobie.
miglena (20:29)
3 coraz więcej fanów Ani:)
Dossier Ani