O czym chcesz poczytać na blogach?

Doradca zawodowy

Tutaj powinno pisa

Zapach wiosny chyba nigdy mi się nie znudzi. Niech żyje wiosna!

(8)skomentujPrzemili panowie doradcy

2009-03-27 19:56:03

   Czym tak w ogóle zajmują się doradcy zawodowi? Bo ci, którzy nawiedzili moją szkołę na początku tygodnia zajmowali się zadawaniem nam głupawych zadań. Mieliśmy między innymi zbudować wierzę ze słomek (nie powiem, miałam przy tym sporo zabawy), narysować swój “herb” (w którym mieliśmy zawrzeć swoje zainteresowania), zadecydować, które zwierze najbardziej nadaje się na stanowisko dyrektora i pobawić się w trochę zmodernizowany “kamień, papier, nożyce”. A na końcu zrobili nam jakiś test. Ogólnie rzeczy biorąc było zabawnie i śmiesznie.

   Pan doradca stwierdził, że jesteśmy bardzo “barwną” klasą. Powiedział też, że młodzież ze wsi ma ciekawsze zainteresowania niż “mieszczuchy”, z którymi się zetknął. Nic dziwnego - mój kolega narysował kupę gnoju, twierdząc, że to robi zaraz po powrocie do.

egoistka.blog

Dla osób niewidomych. Kurs organizowany przez jakąś fundację/stowarzyszenie specjalnie dla osób niepełnosprawnych, finansowany ze środków unijnych i tak dalej, i tak dalej. Kurs, który ma pomóc w aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. A jeśli aktywizacja zawodowa, to i doradca zawodowy. A jeśli doradca, to należy znaleźć wszystkie braki - realne i nierealne. I tak moja A. dowiedziała się, że jeśli z dwóch programów komputerowych dla osób niewidomych zna tylko jeden, powinna poznać też ten drugi (który po tygodniu zapomni, ale papier mieć będzie)..

Rzeczy najważniejsze należy odkrywać samemu. - Onet.pl Blog

Chyba jest coraz gorzej. Mam jakieś cholerne obsesje, paranoje, jakieś omamy {i nie zapożyczyłam ich sobie ze Zmierzchu...}. Koszmary też chętnie nawiedzają moją głowę. Ciągle mam to cholerne uprzedzenie do ludzi i ciągle krążą mi gdzieś słowa psycholożki {lepiej to brzmi, niż doradca zawodowy}. Zastanawiam się... gdyby nie tamto... kim bym była?... kim mogłabym być?... z kim bym się zadawała?... kogo bym nigdy nie poznała?... Czy byłabym szczęśliwsza?

No i zawsze {a bynajmniej przeważnie zawsze}, jak człowiek próbuje się przełamać i.

Życie ...gdy masz 33 lata... - Onet.pl Blog

– przeanalizowania i podjęcia decyzji …

… życie prywatne – nie ma go … bo jak pod nawałem tylu prac może istnieć życie poza tym wszystkim co się zwie praca zawodowa … przyjaźnie – jeżeli takie są, czy tez były … poszły w zapomnienie – nie chce już o tym myśleć … ktoś mnie poucza że nie odbieram telefonów – gdyż może to być coś ważnego – a sam tego nie robi – to po co tyle o tym gadać i.

Siebie – a tu większość spraw na nie … jak sobie z tym poradzić … ja nie mam swojego doradcy zawodowego – chciałabym powiedzieć osobistego – do którego mogę się udać i poradzić co zrobić z tym wszystkim … co jest dobre, co wybrać … pomocy mój doradca osobisty jeżeli taki gdzieś jest … inni mają lepiej – bo mają mnie jako doradcę życiowego z którym mogą przegadać wszystko a ja wysłucham może coś nawet podpowiem i jakieś rozwiązanie znajdzie się zawsze i jak się później okazuje nie jedno się znajdzie.

Blog trzykregi

Działanie 2009-06-03

Codziennie trzeba rozliczyć się z działania na rzecz osiągnięcia celu. Co zrobiłam? Byałam w Wojewódzkim Urzędzie Pracy i spotkałam się z doradcą zawodowym. To duże zmiany! Jeszcze 2 lata temu osoby na zasiłku przedemerytalnym nie mogły się spotykać z doradcą w WUP (za darmo). Zaproponowano mi szkolenie (za darmo) pn:";Kurs inspiracji". Zostanę powiadomiona, gdy uzbiera się min.6 osób. Kolejna zmiana to jest.

biologia blog

Możesz podnieść swoje  kwalifikacje?
Zastanawiasz się jak skutecznie zaplanować ścieżkę rozwoju osobistego?
Chciałbyś dowiedzieć się jak dobrze wypaść w rozmowie z pracodawcą?

Na te pytania i wiele innych uzyskasz odpowiedź w trakcie spotkania z DORADCĄ ZAWODOWYM.

Spotkania odbywają się w każdy czwartek w godzinach: 10.00-16.00 w sali 120 przy ul. Weyssenhoffa 11 (budynek UKW).

 Zapisy w Biurze Karier UKW: