O czym chcesz poczytać na blogach?

Doradca podatkowy

Pracuj flexi

Bomba. Masz dość pracy w schemacie 9-17, potrafisz posługiwać się nożyczkami i nie dostajesz różowych plam na widok kota? Zostań fryzjerem zwierzęcym. Stres niewielki, godziny pracy jak najbardziej elastyczne, a zarobek nie najgorszy: ok. 50 zł od sztuki (w zależności od stanu sierści).

4. Doradca ślubny

Każdy, kto organizował swój własny ślub wie, że wiąże się to z utratą kilogramów, dodatkowymi siwymi włosami, zaparciami ze stresu i biegunkami ze stresu. Nabyte doświadczenia są jednak bezcenne i mogą być podstawą do zmiany profilu kariery: z korpoluda.

    Formie.
  • Doradca jest do Twojej wyłącznej dyspozycji w opłaconym czasie.

A płacisz od 60 zł za godzinną pracę konsultanta, używając dostępnych metod komunikacji przez internet oraz bezpośrednich spotkań. Przykładowa oferta znajduje się tutaj.

5. Doradca podatkowy

Zeszły rok był rekordowy pod względem liczby nowych firm. Unijne dotacje tak podkręciły społeczeństwo, że przedsiębiorczość rozkwitła jak pąki białych róż w pieśni patriotycznej. Ale wiedza Polaków odnośnie przepisów i krętych dróg interpretacji urzędów.

is this desire?

Sesja jest do zdania. póki co przede mną (kolejność przypadkowa):
1. zaliczenie z finansów przedsiębiorstw
2. zaliczenie z rachunkowości zarządczej
3. egzam z finansów przedsiębiorstw
4. egzam z rachunkowości zarządczej
5. podatki i system podatkowy (egzamin taki jak na doradce podatkowego [sic!])
6. cło i system celny
7. bankowość
8. ubezpieczenia gospodarcze
9. prawo celne (już za mną egzam ale chyba do poprawki)
10. niemiecki (bo jak lektury nie zdam, a to lektura ekonomiczna wiec kosmiczna, to będę w sesji poprawkowej łazić i się.23.01.2006
1. zaliczenie z finansów przedsiębiorstw- ćwiczenia- OK (3)
2. zaliczenie z rachunkowości zarządczej- ćwiczenia- OK (3)
3. egzamin z finansów przedsiębiorstw- wciąż przede mną
4. egzamin z rachunkowości zarządczej- wciąż przede mną
5. podatki i system podatkowy- jutro :((((((
6. cło i system celny- OK (3,5)
7. bankowość- OK (4,5)
8. ubezpieczenia gospodarcze- OK (5,0)
9. prawo cywilne- już dawno OK :) (4,0- a tak się bałam :))
10. niemiecki- OK (poprawiony nawet na lepszy stopień - 4 :))
11. instytucje i.

Sprzedawca Internetowy

Jest to tzw. zgłoszenie czynnego żalu.

Wymiar kary za prowadzenie sprzedaży na Allegro kwalifikującej się jako działalność gospodarczą zależy często od Twojej sytuacji majątkowej i zarobkowej. Zdarza się, że jest to 100% czy 200% zaległości podatkowej.

Jeżeli prowadząc sprzedaż bez rejestracji nie zbierałeś dokumentów zakupów, to często do urzędu wystarczy samo oświadczenie o wysokości poniesionych kosztów. Może się jednak zdarzyć, że urząd będzie rygorystycznie przestrzegał przepisy i przy braku dowodów zakupów.

Że złożenie czynnego żalu jest najlepszym rozwiązaniem, bez względu na konsekwencje finansowe. Jak najszybciej o całej sytuacji zawiadom swój Urząd Skarbowy, zarejestruj działalność i zaprowadź księgowość. Podatek na pewno da się rozłożyć na raty.

Najlepiej udaj się po poradę do doradcy podatkowego. Polecam  też lekturę stron po portalu PIT.pl, a szczególnie znajdujących się tam e-Porad. Bardzo interesująca jest również lektura http://www.ehandel.pit.pl.

Blog bez ambicji o niczym pisany

Wkurzać na adwokata, który żąda podstawy prawnej do opłaty skarbowej za pełnomocnictwo??? Jak nie wyjśc z siebie gdy biegła pani rewident wpędza w kłopoty dwie spółki ale nie ma sobie nic do zarzucenia. Nie odróżnia daty zakończenia likwidacji spółki od daty ustania bytu prawnego tejże? Albo doradca podatkowy, który nie życzy sobie korespondencji bo zrezygnował z bycia pełnomocnikiem, a powszechnie wiadomo (chyba jednak nie tak powszechnie) że pełnomocnictwa zrzec się nie można???

Dlatego marzy mi się ten Kanion,żeby zająć się czymś ważnym: walką o przetrwanie,.