O czym chcesz poczytać na blogach?

Doom metal

Wampiry, Wilkołaki, Czarodzieje itp. - Onet.pl Blog

Goth

Subkultura gotycka powstała w latach 70 i 80 XX wieku z ruchu post punk.

Jest związana z muzyka gotycką z nurtu cold wave. Goci słuchają tez gothic metalu, doom metalu i metalu symfonicznego.

Wśród gotów ukazuje się zainteresowanie wampiryzmem, mitologią nordycką lub słowiańską, fantastyką, literaturą, a także sztuką i okultyzmem.

Poprzez ubiór i werbalne uwielbienie śmierci gotów myli się z satanistami. Całkowicie.

It's all tears - Onet.pl Blog

this live ain't worth living
this live ain't worth living
this live ain't worth living

Won't you die tonight for love
Baby join me in death
Won't you die
Baby join me in death
Won't you die tonight for love
Baby join me in death

Baby join me in death


27 maja 2007
Newsy

Data wydania płyty "Venus Doom" została przesunięta. Album prawdopodobnie ukaże się dopiero we wrześniu. Nie podano.

Itp. ale omijając to jest dobrze.

 Coraz bliżej wakacji wiec wytrzymam ;)

 A jak u was? I jak wam się podoba piosenka "Just for tonight"? ;)

  

Kate (11:32)
18 Oby tak dalej! :)

03 maja 2007
O płycie "Venus Doom" cz.2

W najnowszym (majowym) brytyjskim wydaniu Metal Hammera Ville zdradził nieco więcej szczegółów odnośnie piosenek z nadchodzącego.

heavy metal - Onet.pl Blog

RED BRIDGE

 

III miejsce u mnie - występowali jako pierwsza kapela w drugim dniu przesłuchań i uważam, że byli najlepszą polską kapelą. W zasadzie nic charakterystycznego nie utkwiło mi w pamięci(oprócz covera M.Jacksona Black and white i fragmentu Some kind of monster Metallicy), ale przynajmniej nie grali zniewieściałego niby punk rocka z idiotycznymi pseudo politycznymi tekstami jak oficjalni zwyciężcy.
Trzeciego dnia, w sobotę czyli wczoraj ostatnią kapelą i jednocześnie gwiazdą festiwalu było ACID DRINKERS:
 
Miłym spędzeniu czasu z kolegami był krakowski zespół "Cemetary of Scream" gothic/rock z Panią na klawiszach i fajną barwą głosu wokalisty.Wystąpił też reprezentant naszego kraju, grupa "Desdemona". Nie jest to samo co ich pierwsze cd "Stagnacja", ale całkiem fajne granie. Kolejny to "Angelspit"-electro/punk fajny wokal i image członków zespołu."NFD" to muzyka w stylu doom/gothic metal kojarząca się jak dla mnie z "My Dying Bride" i "Paradise Lost".
"Mortiis"-muzyka o.k.Brakowało mi tylko nowych utworów,które brzmią bardziej electro i maski na twarzy wokalisty:).No i długo wyczekiwani przeze mnie kanadyjczycy z "Front Line Assembly".Usłyszałem po raz pierwszy ich najnowsze cd "Arificial Soldier" i od razu ich muza wpadła mi w ucho.

Wszystko sie sypie wszystko sie zmienia...płyną łzy znikają marzenia... - Onet.pl Blog

Okulary taki super czlowieczek takie inne ja" moze tez byc: inna, samotnaa, ssaammoottnnaa, ssaammoottnnaaa,zlosnica, diablicaatakuje,metalówa, Anecia, cukiełek,albo poprostu Aneta.
GG:10757783
Napisz do mnie
muza która mi sie podoba
 Manowar - Master of the Wind
 Street Fighter -Hand of doom (Manowar)
 Sleipnir
 Lord Of The Rings - Manowar - Call To Arms

14 maja 2007
czy ja sie naprawde zmieniłam?????
Tadzik na angielskim powiedział ze sie zmieniłam a moja kumpela to potwierdziła. ja sie nie zmienilam poprostu inaczej patrze na zycie :) no i słucham heavy metal i wiecej sie usmiecham no i jestem bardziej smiała hihih w czarnych ciuchach zawsze chodziłam to w tym wypadku nic sie nie zmieniło, malowac to tez przeciez juz sie dlugo maluje :P Zadali nam napisac wiersz o milosci do naszej ojczyzny niewiedziałam jak to napisac to poprosiłam kilku znajomych. i madrzy ludzie podali po dwa zdania i wyszedł jeden glupi ale ciekawy wiersz.

Krucjata Antychrystów

RSS
piątek, 07 października 2005
Dział Muzyka - Nowe Noty Niedlugo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest to nowydział, specjalnie dla waszych komentarzy na temat muzyki ale tylko metalowej czyli black, death, gore, trash, doom, gothic i wielu wielu innych na wasze sugestje na temat muzyki wpisujcie się w komentarzy w tym właśnie dziale . Zapraszam was doczytania niedługo nowe wpisy 666 . aVe
17:19, bellzebub , Muzyka
Link Komentarze (3) »
Wyziewy Z Piekła (O mnie słów kilka)...

Ok a więc w tej notce po krótce się pszedstwię.  Na imię mi Marek urodziłem się dokładnie jak Adolf Hiler (Czyli 20 Kwietnia),ale nie w tym samym roku hihi bo w roku 1988. Mam ksywę Cień. Słuham deat, gore,goth i black metalu. Moje prawdziwe pochodzenie: wywodzę się z piekła proste, krótkie i konkretne. Lubię tesz oglądać horrory. Zostałem sprowadzony pszez mojego ojca Szatana na ziemię w celu " Satanizacji" ziemi. Wiele osób się będzie ze mnie śmiało ale mam to w dupie. Moje fizyczne ciało żeczywiście pochodzi z iemi ale cialo i dusz wprost z ognia piekielnego którym włada mój.