O czym chcesz poczytać na blogach?

Doom 3

It's all tears - Onet.pl Blog

this live ain't worth living
this live ain't worth living
this live ain't worth living

Won't you die tonight for love
Baby join me in death
Won't you die
Baby join me in death
Won't you die tonight for love
Baby join me in death

Baby join me in death


14 kwietnia 2007
O płycie "Venus Doom"

Które trafią na album: "Love In Cold Blood", "Passion's Killing Floor" i "Dead Lovers Lane", także wspominany w jednym z wcześniejszych newsów, "Bleed Well". Data wydania "Venus Doom" to 10 lipca. Ville zapowiedział, że poprosi Bama Margerę o nakręcenie klipu do pierwszego singla, choć jeszcze nie rozmawiał z nim w tej sprawie. "Wcześniej jednak musimy zakończyć wszystkie rzeczy - dodaje Ville. - Powinniśmy to zrobić w przeciągu najbliższych kilku tygodni." (źródło: HIMlene.com)

  

Kate (11:34)

Regał na płyty - Onet.pl Blog

Nie zmarnował czasu na słuchanie tej płyty. Tak nietypowe dla zespołów około hardcore’owych, jak Biohazard, zamknięcie płyty doskonale obrazuje fakt, że grupa nigdy nie pozwoliła się zaszufladkować i ograniczyć w jakichkolwiek ramach.„Season The Sky” mimo, że nie porywa tak mocno, jak „Countdown Doom” czy „Skullcrusher”, świadczy o pewnej wrażliwości muzycznej i swobodzie w poruszaniu się w różnych tempach, stylach i klimatach przez nowojorczyków.

„Reborn in Defiance” to płyta.

Sepultura – Kairos (2011) (Tomek; 29.06.2011)

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Tomek(treść i ilustracje);
 

qpson's diary.. - codzienność - bloog.pl

Z dźwiękami wziętymi z filmów masochistyczno-sadystyczno-pornograficznych  i Bóg wie jakich jeszcze!! Jak widać zespół jest bezkompromisowy i nie liczy się z żadną opinią.. Robią swoje. I dobrze - bo ktoś musi..
Podsumowując : uwielbiam old skull w metalu i fakt, że w polskim podziemiu działa Revelation Of Doom oraz Witchmaster napawa me gusta muzyczne nieposkromioną radością... oczywiście poza nimi działa także Throneum, Black Altar..ale to zupełnie inna bajka... OLD SKULL !!!

Podziel się:

Trackback: http://bloog.pl/id,1712438,trackback

No cóż..w końcu to stolica polskich Tatr..
-choroba - w drodze do olsztyna, jak wracałem po świętach, dopadła mnie choroba, którą zmuszony byłem sam wyleczyć -->i udało się:) W pewnym sensie cieszyłem się, że byłem zdany tylko na siebie, bo lubię się w taki sposób sprawdzać.. Teraz jeszcze tylko przez 3 dni muszę brać antybiotyk - a co za tym idzie - zero alkoholu!! Ale powiem Wam, że wczoraj byłem na małej imprezie w klubie naszym zespołowym i pijąc cały wieczór soczek miałem naprawdę niezły ubaw z jednego kumpla, który coraz to bardziej robił się zalany;P Stwierdziłem, że patrząc na to picie trzeźwym okiem.

wkrainiekiwi.wordpress.com

Kamulcach. W miarę pokonywania kolejnych kilometrów robiło się coraz stromiej i coraz bliżej do Mordoru. Szło nam się bardzo fajnie, robiliśmy sobie zdjęcia i rozmawialiśmy o Władcy Pierścieni.  Po kolejnej godzinie dotarliśmy do południowego krateru. Po naszej prawej stronie mieliśmy ogromną mt Ngaruhoe (lub mt doom), a na około nas rozciągał się rozległy płaski teren. Przeczytaliśmy zamieszczone przy drodze informacje o wybuchach wulkanu oraz natknęliśmy się na dwóch polaków. Jeden był sędzią a drugi jego przewodnikiem. Po chwili zagadał nas 3 polak, który z kolei mieszka na co dzień w Kanadzie i przyjechał ze swoją Kanadyjską dziewczyną do krainy Kiwi. Takiego wysypu rodaków nie zaznaliśmy od dawna. I to wszystko na wulkanie!

Rodzinka a w tle mount doom

Fan Club Wszystkiego

"Bang!"

 • Chuck Norris załozył sie z NASA, ze przetrwa wejscie w atmosfere bez uzycia skafandra. Dziewietnastego Czerwca 1999 roku nagi Chuck Norris wszedł w ziemska atmosfere, przeleciał nad 14 stanami osiagajac temperature 3000 stopni. Upokorzona NASA publicznie oswiadczyła, ze był to meteoryt. Nadal wisza mu piwo

 • Ktos kiedys próbował powiedziec Chuckowi Norrisowi, ze kopniaki z półobrotu nie sa najlepszymi sposobami by kogos kopnac. Historycy uwazaja to.

  Kiedys Chuck szedł ulica majac gigantyczna erekcje. Nikt nie przezył.

 • Kiedys Chuck oddaje krew odmawia uzycia strzykawki. Prosi o pistolet i wiadro.

 • Pielegniarka odbierajaca poród Chucka Norrisa widzac go krzykneła: O mój Boze, to Chuck Norris. Potem uprawiali seks. Była to trzecia panienka jaka Chuck zaliczył do tamtej pory.

 • Chuck Norris potrafi trzasnac drzwiami obrotowymi.

 • Doom.

 • green-witch.blog

  - Francja) w zupełności mi wystarczą. Do zobaczenia.

  skomentuj (4)

  Akcja fundacji "Ziel` się nudzi w przerwie meczu, więc pisze notkę" 2004-06-15 22:04:14

  Drodzy czytelnicy!
  Swój apel kieruję szczególnie do słuchaczy gotyku oraz doom metalu.
  Jako że jestem dobrą Samarytaninką (taaa, jasne), postanowiłam (w sumie to zostałam o to poproszona), że rozreklamuję nowy, ciekawy, polski zespół. Zwie się Luminaria, a gra właśnie gotyk / doom. Fanów tychże gatunków muzycznych zapraszam na oficjalną stronę Luminarii, na której w dziale media.

  Z nowym CD-ROM'em... Z KOMPLETNIE WYCZYSZCZONYM DYSKIEM... No bo po co formatować tylko dysk C? Lepiej od razu cały, prawda? Co z tego, że skasuje się caluśką zawartość, właściciel sobie zgra jeszcze raz. Fakt, zgram sobie jeszcze raz, bo kilka miechów wcześniej zmuszona byłam zgrać swój folder na płyty (sztuk 3), a że od tamtego czasu troche mi w folderze przybyło i nie zdąrzyłam tego nagrać na płytę, to się wytnie. Poza tym przegrywanie ok. 30 płyt z muzyką wcale nie jest czasochłonne, skądże znowu -_-".
  Nowinki ze szkoły. Oceny już wystawione. Co prawda średnią utrzymałam, ale gdybym nie zawaliła geografii i.