O czym chcesz poczytać na blogach?

Dookoła świata

Samochodowe podróże: Afryka, Azja, Europa - Onet.pl Blog

Zdjęć na wielkim ekranie zaczną się o 15.00 i od razu z bardzo mocnym akcentem - Darek Sepioło, światowej sławy fotograf specjalizujący się w zdjęciach podwodnych, zaczaruje nas zdjęciami wraków i opowieściami o nurkowaniu w najbardziej ekscytujących miejscach na podwodnej mapie świata.

O tym, że Afrykę można objechać Fiatem Panda przekonają nas Autopodróżnicy - Jolanta Czupik i Dominik Stokłosa.


Intrygująco zapowiada się pokaz miłośnika.Kraj świata. Fotograf Krzysztof Kowalczyk będzie próbował to udowodnić. Czy można i czy warto przejechać samotnie rowerem trasę od Morza Czarnego do Morza Kaspijskiego - przekonywał będzie Michał Korta. Podróżnik i fotografik Piotr Trybalski zaprezentuje multimedialny pokaz "W 10 lat dookoła świata", zabierając nas w ilustrowaną muzyką etniczną, epicką podróż po (prawie) wszystkich kontynentach. Festiwal zamknie spotkanie i prezentacja znanego tybetologa Marka Kalmusa. Marek opowie o pradawnym, zanikającym, szamańskim rytuale rozbicia kamienia na brzuchu, który.

'To, co mam do powiedzenia o tej książce, znajduje się w niej samej' - Onet.pl Blog

Za poczucie strachu, inaczej przecież nie mógłby napisać tak zabawnej książki.

Michael Palin, bo o nim mowa to angielski aktor komediowy, jeden z Monty Phytonów, który postanowił wyruszyć w ślad za Phileasem Foggiem (tą sama trasą, bez użycia samolotów) i odbyć podróż dookoła świata w osiemdziesiąt dni. Chodziło także o program dla BBC, dlatego towarzyszyła mu ekipa filmowa. Jego codzienne relacje z podróży przeplatane zdjęciami to opowieści o miejscach, krajach, w których się znajdował. Myślę, że dużo cenniejsze i ciekawsze dla turystów niż.

Zamknięty, Przeniesiony... - Onet.pl Blog

No świeeeetnie! Max leci zupełnie sam do RPA Tylko dlaczego nie zapytał mnie, czy nie chciałabym polecieć razem z nim? Byliśmy przecież w zeszłym roku w podróży dookoła świata. Może mu się wtedy nie podobało tak bardzo, jak myślałam i teraz woli jechać na wakacje sam?!? Ach, tak bardzo będę za nim tęsknić!!
Czy was też dopadła już taka piłkarska gorączka, jak Maxa? Jeżeli tak, to mam dla was dobrą wiadomość, a nawet super świetną.

Joshua trees - bloog.pl

Sie dopiąć wszystkiego co jest założyłam sobie! Z pomocą siły Wyższej i w odwadze serca...Anioły bądźcie przy mnie i czuwajcie nad świadomością i uważnością razem ze mną! Teraz jest okres szarpnięć i tąpnięć wewnętrznych , normowania i uwalniania się ze świata iluzji, oczyszczanie własnego pola mentalnego i duchowego, może być mocno więc trzeba zapiąc pasy i świadomie ruszyć w Drogę...Tak aby nie stracić uwazności...bo wtedy nawet w dobrych uczynkach ukryty jest cień...Najwięcej cienia...Nie przenośmy go na innych, to  są.Przyszłości. Ująłeś mnie w pół na schodach prowadzacych w głąb czarnej jaskini. Wywrócił się wazon, z którego wyciekły wszystkie zapomniane i zaschnięte uczucia. Obudziłeś we mnie człowieka , o którym zapomniałam. Teraz nawet na jednej nodze potrafię  obskoczyć świat dookoła z Twoim uśmiechem ukrytym za uchem... Z głową w chmurach, bez zawiązanych butów idę nieśpiesząc się na spotkanie z miłością zielonego rumianku. Zatrzymaj mnie zanim wywrócę się, tak abym nie zauważyła gestu dłoni i dalej szła, tylko w głąb... Ciebie... Wonnie wznoszę.

Nieco Inny Harry Potter - czyli Fanficowa część 8!

Wiedzieć gdzie można znaleźć tą „Złotą Łanie”.
- „Złota Łania”? czytałam o niej, to Galeon… Taki statek… – dodała Hermiona widząc minę Przyjaciół -
był okrętem flagowym Francisa Drake'a podczas jego podróży dookoła świata. Spośród pięciu
okrętów biorących udział w wyprawie był największy i jako jedyny powrócił cało do Anglii.
Wodowano go w roku 1576 w porcie w Plymouth.
- Hermiono… możesz mi powiedzieć skąd ty to wiesz? Chyba w książkach.

Podróż dookoła Świata

45
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Strony

  • Gdzie i kiedy
  • O nas
  • Pytania i odpowiedzi

c

Chmura kategorii

Argentyna Australia Chile Hong Kong Londyn Macau Malezja Ogólne Singapur
.