O czym chcesz poczytać na blogach?

Doodle

Świat wg kota Filemona

Na które warto zwrócić uwagę:

  
Polecam zwrócić uwagę na datę: 5 września. Całe życie byłam przekonana, że w Polsce Dzień Nauczyciela obchodzi się14 października, ale cóż inżynierowie Googla wiedzą lepiej.
W kwestii demota: A ty widzisz tu napis Google? (z pamięci cytuję):
 
Zwracamy uwagę na to w różowym kółeczku. Widzi ktoś napis Google? Bo ja się pochwalę, że tak. Jeszcze jedno z tej serii:
  
A teraz coś przerażającego:
 
Wiedziałam o Dniu Śmierci i szokujących dla naszej kultury obyczajach, ale ten doodle mnie zszokował. Ten też:
  
A ten już nie:
  
A ten mi się podoba:
 
Gdybym nie wiedziała, że to doodle, do głowy by mi nie przyszło, żeby doszukiwać się tam napisu. Tak się zastanawiam czy nie wybrać doodla wszech czasów. Jak będzie mi się nudzić to może…

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

(wł. Farrokh Bulsara) jest uznawany za jednego z najlepszych wokalistów w historii muzyki popularnej. Muzyk stworzył tak niezapomniane hity, jak "Bohemian Rhapsody", "We Are the Champions", czy "Crazy Little Thing Called Love".

Źródło: PAP Life

2011-09-09 19:54:18, skomentuj (0)


Spotkanie Fanów Queen Warszawa

Serdecznie zapraszam 17 września na spotkanie fanów Queen w Warszawie w pubie Hydro4 ul.Chmielna15 od godz.19,30
Więcej na forum.queen.pl lub Facebooku

2011-09-09 21:32:43, skomentuj (0)


Jak zrobiono doodle Google


2011-09-11 17:24:39, skomentuj (1)


Freddie Mercury: "Cierpiał, ale nie narzekał"

Znany z zespołu The Dave Clark Five kompozytor i perkusista Dave Clark opowiedział gazecie "Daily Mail" o tragicznej śmierci wybitnego artysty, który zmarł na AIDS 24 listopada 1991 roku. Muzyk był jedyną osobą, która czuwała przy łożu wokalisty Queen tego smutnego dnia.

Dave Clark wspomina moment, w którym dowiedział się o śmiertelnej chorobie artysty.

"Kiedy.

Super Gry Flash Na Przeglądarkę!

Przedstawiony na obrazku przypadł Ci do gustu, ta ubieranka jest idealna dla Ciebie.
Graj teraz w Dress Up Elizabeth

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka):
darmowegryonline
Czas publikacji:
poniedziałek, 12 września 2011 22:13

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Dress Up Elizabeth - Super Gry Flash Za Darmo!”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Dress Up Elizabeth - Super Gry Flash Za Darmo!”
 • Ułóż Trzy Jajka - Doodle Eggs - Super Gry Flash Za Darmo!

 • aktualności - 30 ZGZ Mieszkanki Zaczarowanego Ogrodu

  godz wyjazdu: 6:40, spotykamy się na dworcu PKP o 6:15

  godzina powrotu jest jeszcze nieznana.Przypuszczalnie będzie to niedzielny wieczór.


  Będziemy spać w szkole (dokładne miejsce zostanie podane później), dlatego należy zabrać karimaty i śpiwory. Mam możliwość pożyczenia śpiworów dla zuchów, które jeszcze ich nie posiadają. Proszę o zabranie aktualnych (podbitych) legitymacji. Przed wyjazdem przekaże też listę rzeczy, które warto zabrać na wyjazd.


  Na stronie http://www.doodle.com/xbxeg3shtwg357bd znajduje się ankieta zgłoszeniowa. Proszę o zajrzenie na stronę i kliknięcie odpowiedniej rubryki. 


  Wpłaty na mikołajki można też dokonywać przelewem

  Dane: 67 1090 1535 0000 0001 1623 4796, Daria Werykowicz, ul. Ptasia 40/77 Zielona Góra 65-525, w tytule proszę wpisać "Mikołajki zuchowe" i nazwisko córki.

  Serdecznie pozdrawiam:) Drużynowa

  zousz.blog

  Szanowani, wybrani, zwarci I gotowi
  Chce zostać wybrany, wybrany

  A kiedy już zostanę wybrany
  Obiecuję utworzyć nową partię
  Trzecią partię***, Partię Dzikusów
  Wiem, że mamy problemy
  Mamy problemy tu, w Central City
  Mamy problemy na północy, południu, wschodzie I zachodzie
  W Nowym Jorku, Saint Louis, Filadelfi, Los Angeles
  Detroit, Chicago,
  Wszyscy mają problemy
  A mnie to wszystko gówno obchodzi  Alice Cooper, ojciec muzycznej „kontrowersyjności”

  *Chyba tak najlepiej przetłumaczyć zwrot „Yankee Doodle Dandy”. Chociaż mogę się mylic.
  **Chyba jest to nawiązanie do kawałka Alice`a pt. „School`s Out”. Chociaż mogę się mylić
  ***W Stanach obowiązuje system dwupartyjny: są Demokraci (Osły) i Republikanie (Słonie). W tej kwestii się nie mylę

  skomentuj (0)

  Akira: tłumaczenie i jakiś tam ORK 2005-05-09 07:32:21

  Niesamowite!
  Prawie po roku cackanie się udało mi się przetłumaczyć moją pierwszą, większą rzecz. Jest to kultowe anime „Akira”. Akira był już tłumaczony.

  KULTURĄ W PŁOT

  Zespołu Queen - swoistego hymnu dobrej zabawy, peanu na cześć dobrego nastroju i afirmacji pogody ducha: "Don't Stop Me Now".

  Po tygodniu słuchania utworów kultowego zespołu, przeglądania materiałów filmowych z udziałem jego członków, obejrzeniu każdego koncertu i wywiadu z Freddie Mercurym, Brianem Mayem, Rogerem Taylorem i Johnem Deaconem, Pablo Stanley został zainspirowany do stworzenia dzieła kompletnego - najwspanialszej laurki, jaką Queen mogli sobie wyobrazić. Poniższy komiks, jest chyba jeszcze genialniejszy, niż prezentowane pod jednym z powyższych linków animowane Google Doodle. Zobaczcie zresztą sami:

  Chylę czoła, padam na kolana i biję pokłony przed autorem powyższych prac. Może przesadzam, może się nie znam, może jestem zbyt zapatrzony w dokonania trzech facetów z Anglii i jednego z Zanzibaru i może dlatego tylko tak się tym wszystkim ekscytuję? A może faktycznie Queen z Freddie Mercurym jest najlepszym zespołem jaki kiedykolwiek świat słyszał? Jeśli ich dokonania i powyższy hołd jeszcze Was nie przekonały, to może uda się to ruchomej wersji wizualnego zapisu słów piosenki, którą przygotował Viktor Henriksson.

  Czarne Serce - Onet.pl Blog

  Maja czyli wczoraj nie mieliśmy polaka, bo gościowi się coś stało w nogę (są plotki że na jakiś gwóźdź wpadł czy coś takiego) no i mieliśmy zastępstwo. Przede mną siedziała Luiza a ze mną Emila (kleszczu). Luiziana miała akurat pytania na spr z gegry i się dopytywałyśmy co na nim będzie. Podała nam je i do tej pory było wszystko ładnie i pięknie. Ale jak zaczęłam rysować Jeffa i na serio wyszedł mi super - najlepiej niż dotychczas - oczywiście jako człowieka. Ale ona się odwróciła i zaczęła go przerabiać. Na początku narysowała mu usta jak u kobiety, olałam to. Pomyślałam, że to może jakieś doodle, ale tak na nim bazgrała, że postanowiłam jej zabrać kartkę. Ona powiedziała "nie Ania" odwróciła się i grezdała se dalej. Ja oczywiście wstałam i chciałam jej to zabrać, ale ona zrobiła coś świńskiego; podała to kartkę dalej Karolowi. Ten mi nie chciał oddać i ją zgniótł z kulkę. Podał znów do Luizy a ta dalej se grezdała. Zrobiła z mojego Jeffa jakąś babę i było mi przykro, bo nie lubię jak ktoś przerabia moje rysy, szczególnie postacie. Podziękowałam jej i usiadłam do ławki, a jak skończyła to wzięłam kartkę i wyrzuciłam o kosza. Gniew miałam w sobie jak nigdy przedtem!!! Zniszczyła.