O czym chcesz poczytać na blogach?

Donna summer

Alec blog - blue skin TM - Onet.pl Blog

I chyba z kolei ja poprawiłem humorek dwum wyrażnie zaprzyjaźnionym panom, którzy patrzyli na mnie z bardzo miłym wyrazem twarzy. pozwalam sobie tak to interpretować.

potem bieg w deszczu chmielną z przystankiem w traffic. donny summer nie znalazłem. tzn był album ale nie to co chciałem. kilka krótkich rozmów z innymi poszukującymi. następny przystanek w tatoom. mierzenie przyciasnych spodni. dobrze, że włożyłem fajne bokserki, bo te ich zasłony są bardzo.

Blog Tilou

Się nasza odwieczna chęc posiadania i do tego nie-zdecydowania + marudzenia.

Mam pracę to chciałabym inną albo w ogóle, nie mam pracy to chciałabym "jakąs" albo byle jaką, mam proste włosy to marzę o lokach Donny Summer albo Kelis, mam jasną karnację to marzę o byciu mulatką, mam fioletowy samochód, ale ten czerwony jest ładniejszy it. itd. itd.

Jezu. Co za chaos.

Całe to moje pisanie zapewne (tak mi podpowiada.

No me digas que soy loca...

Jakieś półtora metra wzwyż)


A na koniec, nie może oczywiście zabraknąć standartowego tematu: 'Gotta have some hot love baby this evenin', I need some hot stuff baby tonight'. And tomorrow. And...
Donna Summer mi gra.

00:30
Kuzynka pisze:
czesc / przyjedfz / jest biba / i faza / za namsxja / jhestr barxa na macxa / przejedzy powiedziałam / bezleele kochana sonbie słuchamy w 54 / imjest bosko] / ej p[rzyjedz.

Żądny Wiedzy? - Tu ją znajdziesz:

poniedziałek, 22 sierpnia 2011
Szczyty złudzeń
Budka z piwem pod Everestem, czarownica na miotle startująca z buta kolegi, lina śpiewająca hity Donny Summer. Ludziom przebywającym w ekstremalnych warunkach przytrafiają się niesamowite halucynacje. Siula Grande to paskudna góra. Leży w peruwiańskich Andach, sławę zdobyła swoimi kaprysami pogodowymi, niebezpieczną kruszyzną ścian i.

Kultura-nowe trendy - bloog.pl

Fanów! Na krążku znajdziemy miłość do klasycznego motownowskiego funku i soulu, true-schoolowy hip-hop, elektronikę lat 80. spod znaku Prince'a czy D-Train, ale również oszczędność wokalną charakterystyczną dla familii Jacksonów czy Donny Summer. Optymizm bijący z tych nagrań pozostawia w słuchających ogromną dawkę energii, której tak bardzo brakuje - szczególnie jesienią.Podziel się:
Trackback:.