O czym chcesz poczytać na blogach?

Dolores o'riordan

e-niebieskooka.mylog.pl - mój dziennik internetowy

Niezrozumiałe, ale nie będę opisywać szczegułów. Z resztą nie są one ważne. Nie o to tu chodzi. Chodzi o to, jak się czuję. I to jak bardzo odczułam to, co jest tak nieistotne, że aż nie napisałam dokładnie.
A w Warszawie jest Aniuta, Kamila i myślę, że jeszcze kilka osób, z którymi mogę znaleźć wspólny język. I mogę tak po prostu chodzić. Jestem może zauważalna, ale w końcu jedna z wielu. jakaś tam dziewczyna, którą wyróżnia biała laska. Tylko tyle. I to czasem mi odpowiada. Jestem anonimowa. Nikt nie szepcze, nie krytykuje.
Myśli plączą się w głowie. W tle Dolores O.Riordan. Dobrze, że tę płytę mam. I Bartosiewicz też mi ostatnio pomaga. Takie teksty. Pewnie to też mi się będzie z tym okresem kojarzyć. I z maturą, z Warszawą, z niektórymi rozmowami na gg.
Tak zmieniając temat: Ciągle nie umiem się zdystansować. I przeżywam wszystko. Rozmowy, czekam. A potem okazuje się, że na darmo. A czasem... nie.
A teraz poczytam "Imię róży". Nie mogłabym chyba żyć w tamtych czasach. Choć akcja się rozkręca! :)
Pozdrawiam wszystkich miłych! Otwartych na ludzi. To ważne.
komentarze [1]

Śliczne, śliczne! >> niedziela, 13.

ARIOKgrafy - Onet.pl Blog

Rafała Bryndala

i jeszcze:

AAAAAAAA A ja lubię Kieślowskiego

AAAAAAA A ja lubię Dolores O'Riordan

AAAAAAA A ja wolę swoją mamę

AAAAAA A właściwie to wystarczy chyba...

Skomentuj

tylko myśli są prawdziwe i szczere - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Michael(treść i ilustracje);
 

Zielono mi... i spokojnie... Hey

jest już jesień, chodz moze wcale tego nie wiedac... co ozacza ona w moim przypadku??  Samotne wietrzne wieczory, ciemne poranki bez jego ust, dni pełne oczekiwań, zimne noce... Jesień to dla mnie najgorsza pora roku, chodz bardzo ja lubie... te kolory, pachnacy las w zatracajacy sie w deszczu lisci. Czas oczekiwań nadchodzi, niestety nie moge go uniknac... stawie mu czoło jak całemu światu i bede parła do przodu, jedyne wyjscie... gdzies tam na koncu tego okresu, czeka mnie szczecie i jego oczy wiem to...

08:21, ita18
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 września 2006
Pure Amore

Niedziela... najgorszy dzień w tygodniu. Wstałam dziś w dziwnym humorze. Taka niby smutna jestem... mamy juz II dzien jesieni, moze to przez to?? Słucham cały czas piosenki Pure Amore Dolores O'Riordan i płakac mi sie chce... Oddałam komus moje serce i mam tego kogoś serce,.

panna Niecierpliwa

Blog do ulubionych
Wersja mobilna