O czym chcesz poczytać na blogach?

Dolores claiborne

"Das Ziel ist dort im Nebel schon zu sehen..."

Chciałam tym pachnieć, przesiąknąć. Nareszcie czymś, bo jak dotąd używałam tylko perfum mamy i to wyłącznie na ważniejsze imprezy, czyli prawie nigdy. A ja chciałabym tego lata czymś pachnieć. Dla siebie.
Do mojej kolekcji książek doszła następna Stephena Kinga: „Dolores Claiborne” Zastanawiam się po co ją kupiłyśmy, skoro i tak nie nadążam z czytaniem. Jedno z kupionych z pół roku temu dzieł Kinga stoi na półce, wciąż nieskazitelne, zwyczajnie nienaruszone. To było silniejsze ode mnie. Brakuje mi półek. I co teraz?
Kupiłam też szampon.

filmy1999istarsze.blog

marzec
luty


Tagi
benny i joon / benny & joon za darmo bogowie muszą być szaleni ii / the gods must be crazy ii za darmo dawno temu w trawie online dennis rozrabiaka online dennis the menace do pobrania dolores / dolores claiborne do pobrania dolores / dolores claiborne online dolores / dolores claiborne za darmo fan / the fan do pobrania fan / the fan za darmo gang olsena / olsen-banden do pobrania gang olsena / olsen-banden online gang olsena / olsen-banden za darmo k2 do pobrania k2 online k2 za darmo maniakalny glina 2 do.

Stephen King - Onet.pl Blog

Skomentuj mnie
DOLORES CLAIBORNE
Mieszkańcy Little Tall Island czekali blisko 30 lat, by dowiedzieć się, co przydarzyło się mężowi Dolores Claiborne pewnego dnia latem 1963 roku podczas całkowitego zaćmienia Słońca. Podejrzana o zamordowanie swojej pracodawczyni, bogatej Very Donovan, Dolores niespodziewanie przyznaje się do popełnienia zupełnie innej zbrodni, uparcie jednak deklarując: Wszystko, co robiłam, robiłam z.

zaczytAnia

Dallas ’63.
W biurze szef powiedział: Wszystko jest względne, Christine
i zlecił mi zbadanie Mrocznej połowy Historii Lisey*.
W czasie obiadu z Dolores Claiborne w Czarnym Domu
zauważyłam Komórkę Colorado Kida
pod Tym Workiem Kości.
Potem wróciłam do swojego biurka, Chudsza**