O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Dolores

Opowieści z wieży Babel

Podstaw, podejrzewał biskup Santiago de Campanella.

08:31, ernestwit
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 marca 2012
Juan Fluor (2)

Juan Fluor (2)

Kiedy Dolores odeszła, by zasiąść w ławie przed ołtarzem, a za nią usiedli dwaj ludzie Mendozy, do konfesjonału podszedł ten mężczyzna, o którym ona mówiła, i zaczął wyznawać grzechy. Ksiądz Gabriel słuchał z roztargnieniem. Myślał więcej o tym, co temu człowiekowi powiedzieć w sprawie Dolores. Przecież musiał coś zrobić, aby grożące im obojgu niebezpieczeństwo odsunąć. Tutaj szło nie tylko o banalny grzech niewierności małżeńskiej, ale o coś poważniejszego. Banalny grzech niewierności… Przyłapał się na tym, że rozumował tak, jakby nie był księdzem. Gdy mężczyzna chciał zakończyć spowiedź, ksiądz Gabriel.

Dolores O'Riordan i nie tylko - Onet.pl Blog

Europejskiej trasy koncertowej. Na swojej stronie internetowej przeprosiła fanów infromując o chorobie. (Dolores ma zapalenie opłucnej przeponowej). Koncerty prawdopodobnie odbędą się w nowym roku.

19TH NOVEMBER - APPOLOGY FROM DOLORES - REMAINDER OF EUROPEAN TOUR (Lille, Paris, Luxemburg, Warsaw and Prague) CANCELLED DUE TO ILLNESS

Hello to all!
Just a note to say sorry for canceling the tour, I need to rest a while as I have been traveling and touring for the better part of a year. The Doc says rest and I'll get better. I will come back in the new year.

Love to you all and Happy Holidays!
Sorry once again.
-Dolores XX

Dolores (10:14)
3 bury the hatchet

08 September 2007
KONCERT DOLORES W POLSCE!!!

Koncert odbędzie się 24 listopada 2007 r. w warszawskim klubie Palladium

Jest to występ, który.

Cristiano Ronaldo & Clara Maceira -Pierścionek z Tęczą - Onet.pl Blog

SięCristiano.

   Intuicja podpowiedziała jej, że nie robitego z własnej woli, że siostry go przymusiły.

      - Nie daj się prosić – rzekł Cristiano. –Siądź z nami.

   Rzuciła mu szybkie spojrzenie. Nie chceniepotrzebnie komplikować spraw. Lidzie zaraz zaczną myśleć sobie nie wiadomoco. Choć, z drugiej strony, wszyscy wiedzą jak bardzo była związana z Dolores ijej rodziną.

      - Nie chcę być intruzem i… - głos jej sięłamał.

   Oczy mu złagodniały, patrzył na nią, tak jakprzed laty.

      - Byłaś dla mamy oparciem. Kupowałaś jejleki. Zamiatałaś podjazd, przynosiłaś smakołyki. To raczej  mnie można uznać za intruza, bo wprosiłem siędo ciebie w gościnę. –.

{The-Useless} Jeśli tylko chce ,odmienie wszystko - Onet.pl Blog

Warto ich docenić. O mnie nie warto wspominać i już. Pogoda jest jakaś dziwna. Raz świeci słońce ,a raz pada. Hmm jak w kratkę. Jako ciekawostkę powiem ,że już mam gotowy nowy szablon. Nie umieszczę go teraz,bo jeszcze stary się nie złożył:)
--> Bazy z Kubusiem Puchatkiem
--> 18 sztuk
--> (c) Miss Dolores
   
   
   
    
   
   
--> Jeśli korzystasz ,powiadom mnie ,max 3 zamówienia

Poszukuje

Współlokatorki

--> Wiek 15-17 lat

--> Posiadanie programu graficznego i posługiwanie się nim (tylko PFS i AP)

--> Posiadanie własnego bloga

--> Umiejętność wstawiania napisu obok obrazka

Kontakt

--> Numer GG: 13660740

--> Najlepiej przedstawiać się na początku rozmowy

Miss Dolores

Dolores o'riordan

Anarchista, który patrzy krytycznie na świat - Onet.pl Blog

Żywię wielki smutek (w slangu żal), że na Onet blogu nie można wstawić muzyki jako tło do czytania moich notek. Puszczałbym Wam (zapodawałbym xD) muzykę zespołu, którego zdjęcie jest w nagłówku. Mowa o The Cranberries. Chociaż ostatnio mam fazę na The Killers. Ale i tak czekam na nową płytę Dolores O'riordan, czyli wokalistki TC. Premiera w maju.
Ado tego czasu spędzę każdą chwilę tutaj.
Michał (16:40)
2 skomentuj i sprawdź, co.

Zawsze są dwa wyjścia... - Onet.pl Blog

Ze mną w jakaś grę. I zadawał sobie pytanie czy wytrzymam, czy dotrwam do końca. Pytania które cisną mi się na usta powinny zostać zadane, ale wiem, że nie powinny byc zadawane dwa razy. A Ty dokladnie znasz na nie odpowiedzi.  Dlatego nie będę pytać , poczekam bo Ty wiesz kiedy będzie odpowiedni moment i odpowiesz mi na wszystkie. I nie wiem czemu , ale teraz rozmawiam z Toba inaczej , bo tak własnie musi być. Więc nie dziw się, że płaczę dopiero wtedy kiedy ostatni puzzel spada na podłogę. Bo nie powinnaś już widzieć moich łez NIEPRYWATNYCH. Bo ja nie powinnam Ci już ich pokazywać. Więc czekam...tylko błagam nie pozwól mi zwariować.
tafla (23:09)
skomentuj

10 czerwca 2007
Tłumaczenie bardzo dowolne...

ORDINARY DAY DOLORES O’RIORDAN

This is just an ordinary day

To tylko zwykły dzień