O czym chcesz poczytać na blogach?

Dolnośląskie

Blog turystyka-rowerowa

Blog.interia.pl Następny blog »
zdzkul
zdzkul.blog.interia.pl
Notki
Wycieczka rowerowa, 05-03 2010r. 2010-03-07
Wycieczka do lasu - Bory Dolnośląskie

http://rower.blogdns.com/

Recenzje książek - bloog.pl

I diable-Lucu (Gabriel i Lucyfer).Obaj starają się wyścignąć przeciwnika i zdobyć duszę jak i miłość Frannie.Jej rodzina jest bardzo religijna i utrudnia Lucowi dojście do Frannie, ponieważ wyczuwa w nim coś mrocznego i... groźnego.Jednak diabeł się nie poddaje, bo wie jak straszna jest kara-spłonięcie w czeluściach ognia.Jednak coś się z nim dzieje... co?On sam nie wie co...Czy Gabriel wykorzysta i zdobędzie Frannie?Kto będzie pierwszy?Kto wygra i gdzie będzie żyła Frannie po śmierci?Dlaczego jest taka ważna?...Tego dowiesz się, gdy przeczytasz książkę Lissy Desrochers...

 

Tytuł:Pokusa

Autor:Lisa Desrochers

Wydawnictwo:Dolnośląskie

Eko-Anioły Dolnośląskie | Ekologiczne podróże po szkołach województwa dolnośląskiego

    mieliśmy już:

    • 253 odwiedzin
  • Autorzy

    • ekoaniolydolnoslaskie

bloog o książkach dla młodzieży . - bloog.pl

środa, 10 sierpnia 2011 13:08

Informacje o książkach :

- autor - Stephenie Meyer

- tytuł (polski i oryginalny) - "Zmierzch", "Księżyc w nowiu", "Zacmienie", "Przed świtem", "Twilight", "New Moon", "Eclipse", "Breaking Down"

- daty premier w Polsce - 07.03.2007, 19.10.2007, 18.04.2008, 25.03.2009

- wydawnictwo - Dolnośląskie

- tłumaczenie -.

OD MARTA Z MILOSCI ! | (Kocham życie) – Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

W mniej więcej 10 lat – argumentuje.

Katarzyna Puterko z kancelarii Probitas jest jednak sceptyczna: – Nawet gdyby ktoś kupił takie mieszkanie na wynajem, wątpię, by znalazł pojedynczą osobę, która byłby w stanie wyłożyć za nie 700 zł miesięcznie. Bo trudno sobie wyobrazić, żeby na 12 metrach mieszkała więcej niż jedna osoba. Studenci, zwłaszcza na pierwszym roku, raczej oszczędzają i szukają lokum za 300-400 zł miesięcznie.

Jeśli jednak “Starter” wypali, Dolnośląskie Inwestycje chcą przy Hotelu Asystenta wybudować kolejne mieszkania (w sumie me być ich 700), a także dyskotekę, kręgielnię i bilard. – Niewykluczone, że w drugim etapie mieszkania będą większe. Ogranicza nas jedynie wielkość piętra, czyli 250 m kw. Ale zanim to nastąpi, chcemy sprzedawać pomysł na życie na 12 metrach – zapowiada Supron.

Pierwsi mieszkańcy w Hotelu Asystenta mają pojawić się w styczniu przyszłego roku.