O czym chcesz poczytać na blogach?

Doładowanie telefonu

Blog zarabianiewsiec1

Maili - 1gr-5gr
:: Płatne kliki - 0.25gr-2gr
:: Płatne kliki konkursowe
:: Płatne promowanie (PTP)
1,70 pln za 1000 kredytek
:: Bonus za zapis 20gr

:: Zarabiaj na poleconych:
- 1 poziom - 25% !

:: Minimum do wypłaty:
- Zwykły uczestnik - 15 PLN
- Premiowany uczestnik - 1 PLN
- Doładowanie telefonu - 5 PLN

:: Wypłaty na: PayPal, Polski Bank,
Doładowanie Telefonu
WYSTARCZY żE KLIKNIESZ W PONIżSZY LINK POLECAM!!!

http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=zwyczajnajoanna

Komentarzy:

Czekając na nadejście końca... - bloog.pl

Znów będę się promować (jakoś trzeba), polecam do zapisu w programach do zarabiania przez internet. Nie są wymagane dane osobowe, żadne umowy czy zgody rodziców. Zakładasz konto i dobrowolnie, kiedy chcecie - klikasz w reklamy, za które dostajesz wynagrodzenie. Można tak uzbierać choćby na doładowanie telefonu. Szczegóły po kliknięciu w baner poniżej:

Nie wiecie co się stało z listą.

tomis.blog.pl

(0)


Weekendowy rozpisek...

Sobota bez większego echa, mało snu dużo pierdoł i skoki w telewizorni. Odjebali tą skocznie i warto było szkoda tylko, że raz w roku tej rangi zawody się odbywają na takim obiekcie. Czas teraz na Wisełke i będzie dopiero jazda.

A niedziela to czas oczekiwania na wieczór, doładowanie telefonu, bo rankiem zgasł. W miedzy czasie drugi dzień skoków w telewizji i to hasło, które utkwiło mi w głowie „Masuj Iza Adama a forma przyjdzie sama” no ciekawe jak to z tym jest. No i wieczór jak zawsze miłe towarzystwo, mile ludziska lubię ich bardzo, ale to już gdzieś kiedyś mówiłem. Troszkę się ululałem, może troszkę.

Innamoramento...

Na "open mind" i zainteresować się kimś, kto mnie chce, prawda? Nie umiem. Znam P. trzy dni i zastanawiam sie, jak długo będę przeżywać.
Kontynuujmy przebarwną opowieść. Spotkałam się z P. następnego dnia, było fajnie, po czym... nagle poszedł na bilard. Świetnie, poszłam poszaleć do mojego ulubionego klubu. Okradli mnie z telefonu, pieniędzy i kluczy do domu. W moim ulubionym klubie! Co miałam zrobić? Z moimi zdolnościami orientacyjnymi, doszłam jakoś do domu P. (z jakim upokorzeniem!) i czekałam trzy godziny aż wróci z bilarda. Przygarnął mnie, ale nie podobałam mu się już tak jak pierwszego dnia. I nawet moje kapitalne piersi nie były w stanie tego zmienić..Gotowy na stały związek. No to zajebiście. Jakbym takiego szukała. Niedługo nie będzie się można gościa na ulicy o godzinę nawet zapytać, bo odpowie, że nie szuka stałego związku.
Dni późniejsze:
Wytłumaczyłam mu, że nie o to mi chodziło, ale jego sympatia jakby się do mnie skończyła. Z bólem mu oddałam tę kasę poprzez doładowanie telefonu. Gość ma na mnie wyjebane. Przedwczoraj spotkałam go na imprezie, był dwadzieścia centymetrów ode mnie, ale "cześć" nie było. Dzieciak - idiota.
Wczoraj:
Byłam z M. na mieście, clubbing, drinking. Było bosko, wybawiłam się nieźle, rozkminiłyśmy moich byłych, jej obecnych i facetów w ogóle. MP3.