O czym chcesz poczytać na blogach?

Doładowanie konta

Pet Party. - Onet.pl Blog

Do wp.pl i tam anuluj zawsze było po prawej stronie a tu jest po le niechcący cię w ten sposób usunęłam. Proszę podaj mi swój e-mail jeszcze raz a na pewniaka wrócisz na tego bloga.
Teraz do tematu. Znacie stronę prezenty.boo.pl?
Jest to strona na której zbieracie punkty i możecie je potem wymienić na doładowanie konta do dowolnej sieci lub eurogąbki! A wszyscy chyba wiedzą, eurogąbki = szafiry.
Jak to działa?
Po prostu dostajesz link i każde kilknięcie (nie tylko od ciebie, klikanie z jednego adresu IP daje jeden punkt, można to powtarzać co 24h.) Podam tu kilka stronek na których łatwo możesz zdobyć kilka.

...prywatnie...


strona główna


... dada =( ...
..no i pojechałam sobie... no chociaż nie - jeszcze piszę :D jest 7:03, na koncie cos kolo 70 zł = doładowanie konta w związku z 1 lipca - a na 1 to nawet się pogoda robi =))).. na gg o tej godzinie pustki... chyba się pożegnalam ze wszystkimi... a z kim nie to się żeganm teraz - do zobaczenia za dwa tygodnie dokladniej 15 ;]

DARŁÓWKO 2004 CZAS ZACZĄĆ

I miss you.Co najmniej trzech konkretów ;] Nie obchodzi mnie również zdanie takie pochodzące od osoby która mnie w życiu na gały nie widziała i pewnie nawet nie wie że ja to ja ale cholernie sporo o mnie wie i ma wyrobione zdanie na temat od usłyszanych PrzypadkiemOdKogośOpinii. A jeśli ktoś jednakże miał ze mną kontakt i z jakiś powodów poczuł się zdołowany przeze mnie, urażony lub sponiewierany emocjonalnie

To

Nie moja sprawa

Takie życie

Pozwolę sobie przytoczyć słowa: „Jednak nie nie za bardzo się przejmuję co kto myśli mówi radzi kilku ludzi małe.

Pamiętnik anioła... - bloog.pl

14px;">Kiedyś marzyłam o małych rzeczach, jak to dziecko. Później chciałam znaleźć kogoś, kto myśli tak jak ja-znalazłam Kasię :) No i chciałam znaleźć kogoś, kto mnie pokocha, kto tak jak ja będzie potrafił marzyć-znalazłam Kornela :) Chciałam mieć tyle pieniędzy żeby starczyło mi na doładowanie konta i prezenty dla bliskich-również się spełniło. Marzyłam o sieci luksusowych hoteli-spełnię. No i marzyłam o tym, żeby mieć prawdziwy dom i swoją własną rodzinę-teraz to, o czym jeszcze do niedawna marzyłam nie jest marzeniem a życiowym celem. I wiem, że bardzo wysoko mierzę, ale jeśli.

MAJLAJF.BLOX.PL

W domu Pana Pydy zaczyna dziać się coś dziwnego...

C.D.N.

UWAGA!!! Kliknij na fasolkowy link i zarejestruj się! W polu "kto polecał" wpisz mój adres e-mailowy: bylomilo@op.pl Jeśli nie chcesz brać w tym udziału, to nic więcej nie rób, ale utwórz konto, abym mógł wygrać doładowanie konta za 25 zł;] Dzięki!
14:34, bylomilo , kolega dawid
Link Komentarze (7) »

skate-sylwia blog

Tęsknie za wami!!
Elo!! Elo!! Sorry wszystkich, że tyle czasu nie dawałam sygnału życia, ale odcięli mnie znowu od neta i to już na dobre. Siostra (dla zainteresowanych Paulina :-P) sorra wielkie że Ci nie odpisuje na sms-y ale brak hajsu na koncie łeeee zaczniemy sms-ować od środy (doładowanie konta :] ) U mnie nic ciekawego wszystko pod górkę. W szkole do dupy, nauki dużo, z klasówek same 1,2, 3 heh. Nadal brak chłopaka :-P Mam nowe foty na kompie, ale nie mam jak je wam pokazać :-( Nie długo może coś wymyśle i wejdę na gg ,wiem musze pojechać do wujka :-P Jutro w szkole ma być dyska, ale nie wiem.

ŚwIaT wEdŁuG tAmAgOtChI.!Porady,kody i co tylko chcesz to właśnie tu znajdziesz.! - Onet.pl Blog

Cześć..Biorę udział w konkursie na blogu www.obrazki-lukasz654.blog.onet.pl..Niestety miałam wkleić BANER do uniwersalnej, ale ma nie odpowiedni format..
W tym konkursie można wygrać doładowanie konta za 50 zł..
Posłuchajcie jeśli będziecie również chcieli zgłaszać się do tego konkursu piszcie w notce w której się zgłaszacie, (jeśli dowiedzieliście się tylko z mojego bloga o tym konku.!) to piszcie, że "dowiedziałam (łem) się o tym konkursie z bloga www.swiat-wedlug-tamagotchi19.blog.onet.pl.

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód.


Kolejna noc... bezsenna... chłód wnika do mojej samotni... powoli ogarnia stopy i przesuwa się do wyższych partii ciała... A ja staram się nie myśleć, staram się ale mi nie wychodzi... bawię się słowami i znów będzie co czytać... Na jakiś czas zniknę... czekam tylko na doładowanie konta i pomilczę z dwa dni... znów czuję że COŚ chce zawładnąć moim życiem... nie może tak być...
Zauważyłam że zaczynam się sama w tym wszystkim gubić...
Mam nadzieję że niedługo uda mi się wyjechać na jakiś czas... tęsknie za tym... to widać, opętała mnie myśl o.
To nie poradzę że mam wybuchowy charakterek…
Staram się hamować ale nie zawsze wychodzi... czasem reakcją jest płacz z wściekłości a później sprawianie bólu... momentami wystarczy krzyk... słowa... a dziś... wściekłość odebrała zdrowy rozsądek... bezsilna wobec sytuacji... pozbawiłam się kontaktu ze światem... ostatniego kontaktu... wyłączyłam komórkę (tak... ) wyszłam z domu... wściekła... nadal w środku wszystko we mnie wrze... choć na zewnątrz pozornie jestem spokojna... pozory mylą... niedługo będę gryźć... UWAGA! Boodyniek na wolności.. trzymać się z daleka…