O czym chcesz poczytać na blogach?

Doktor house sezon 8

Blog BNI Szczecin

- A co takiego wypisują? – zapytałam. Była wiosna, środek kwietnia.

- Piszą, że Fernando Torres w tym sezonie w barwach Chelsea nic nie pokazał i nie strzelił żadnej bramki – tłumaczył Igor – a przecież to trener każe mu rozgrywać piłki  i podawać do kolegów.

Częstych zwolnień lekarskich. I tak pracownik, który albo był niezwykle sprawny i skuteczny na poprzednim stanowisku, albo tak dobrze się zapowiadał w procesie rekrutacyjnym – rozstaje się z organizacją.

Tak może wydarzyć się wówczas, gdy np. osoba będąca członkiem zespołu awansuje na jego menedżera. Była.

Go sobie niczym egzotyczny kwiat, może nie czuć się komfortowo w roli handlowca – łowcy, zdobywającego jednego klienta za drugim, np. w sektorze dóbr szybko rotujących. Doktor House jako szef działu HR? Straszne!!!!http://image.com.com/tv/images/processed/default/93/07/349211.jpg

Przegląd dnia łocyma zwyczajnego człowieka - CZYLI SKLEP NOCNY CAŁODOBOWY

Którym pokaże nam cieniasom jak stać się Ibiszowym klonem. 18 letni Krzysiu rocznik 65 znalazł naszym kosztem sposób na swoje życie. Mam tylko nieodparte wrażenie, że jeszcze dwa sezony pakerki a nasz idol będzie nierozpoznawalny dla mas.
Kraju jest dwuznaczny i bardzo ciekawy. Ludzie ponoć zarabiają coraz mniej, ledwo wiążą koniec z końcem a hotel w którym dane nam było wypoczywać tętnił życiem. Wprawdzie 80 % obłożenia stanowili ludzie między 30 a 40 rokiem życia ale to i tak świadczy o nieco innym obrazie polskiego społeczeństwa, którym codziennie jesteśmy karmieni w tv. Choć.Tupolewa  na żyletki a zebrane fundusze dla dzieciaczków pokrzywdzonych przez los.
Doktor House żeni się z polką. Szczęśliwą lub wręcz przeciwnie panną młodą jest postać Dominiki, grana przez Karolinę Wydrę. Szkoda tylko, że grana przez nią emigrantka to pustak ubrany w fajne ciało, wykonujący zachcianki doktorka niczym tirowa panienka. Ale Housa i tak uwielbiam i oglądać będę sumiennie , do czego i Was kochani namawiam.


gabriela-official.blog

Komentarze (0), Dodaj

Czy to już ? ...

sobota, 12.września.2009,
00:18 ? Dopiero ? Kto by pomyślał że ten czas tak się dłużyć potrafi. Z sorbetem w ręku, jednym palcem wystukuję na mej zacnej klawiaturze powitanie. Tia, mam już wprawę. To nie.
Kto z kim lubi, kto śpiewa a kto nie śpiewa, mimo że mógł by zaśpiewać...nie sposób od tego uciec.
Na szczęście we wrześniu pojawił się nowy( piąty !) sezon dr. House`a. Ja wiem,że cywilizowani ludzie oglądają go Nscreen`nie czy jak to tam sie nazywa w telewizji "N", ale ja nie. Ja wolę sobie rozciągnąć oglądanie w czasie i mieć z tego przyjemność.A propos!
W internecie napisali, że House kłamie. Jakiś doktor prawdziwy, z dyplomem, analizuje diagnozy House`a i deprecjonuje go jako lekarza!Fakt, House ma swoje ulubione choroby, ludzie często zapadają u niego na megaegzotyczne.

Mądrzy inaczej czyli blog Czapków

Kolejny zlot planowany jest na wakcje w dowolnym miejscu i dowolnym czasie!

Zainaugurowaliśmy również sezon koncertowy. Tata zobaczył dzięki juwenaliom The Futureheads, a całą bandą wybraliśmy się któregoś dnia na koncert rockowy na Felinie. Chłopaki wywołali niemałe.

Jeśli ktoś już dotarł do końca tego stylizowanego na czeski film wpisu, to akcent prawie optymistyczny - widać światełko w tunelu. Tylko gdzieś się kołacze ta złota myśl Osła, bohatera ze "Shreka", żeby do tunelu jednak nie wchodzić...

10:18, minijusia
Link Komentarze (3) »
.

- znany w okolicy miłośnik białych kitli i lśniących stetoskopów - dzielnie znosił wszelkie badania. W przeddzień operacji nie mógł się już doczekać, kiedy pojedziemy do pani doktor, aby "wyrzuciła kuleczkę z buzi na podłogę".

W sobotę z samego rana, ledwo wygrzebaliśmy się z łóżka, przyjechała ciocia Violka, aby swym.

haniuta blog

MI WIERZYĆ SAM ZMAGAM SIE Z PODOBNYM PROBLEMEM POŁYSKLIWEJ LAJKRY, NIC NODZE NIE SZKODZI BARDZIEJ.

I pomógł wybrać , faktycznie, tanie jak bardzo i świetna jakośc. Kocham ludzi z pasją. Pani sprzedawca powiedziała ze on kupuje już od lat. I anprawdę się zna. Bo nosi.

Kocham ludzi z pasją.

haniuta 2008-04-08 09:50:00
skomentuj (12)


dla
I generalnie wywołując pobłażliwy śmiech)

Także o ile nowe leki się nie przyjmą TFU TFU, to mam kolejną pozycję do kolekcji. Kolekcji pt: „pani doktor pojedzie w tym roku na Seszele za to co węsierska w aptece zostawiła”.
 

- Dr House czyta Gaimana!!!! Albowiem w sezonie 3 nazywa strażnika "Pan Voldemort". Kocham go tym bardziej (i voldemorta i housa ofkors)

James Bond Agent 007 - Onet.pl Blog

Filmy

Doktor No
Pozdrowienia z Moskwy
Goldfinger
Operacja Piorun
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
:)(treść i ilustracje);
 

Pojawi się dzisiaj kolejne info z serii: James Bond na świecie.

    Jak zapewne wiecie, a może i nie w telewizji puszczają słynnego ,,Dr House'a". Dokładniej rzecz biorąc sezon 5. I właśnie w jednym z odcinków, kiedy dr Wilson porwał House'a i zaciągnął na pogrzeb jego ojczyma, Johna. Podczas tego pogrzebu rozmawiali o tym, że to nie był jego.