O czym chcesz poczytać na blogach?

Doha qatar

Zapiski z Granitowego Miasta - Onet.pl Blog

Piątki są dla nas dniami martwymi, bo Arabusy w ten dzień drałują do meczetu. Jill wpadła więc na pomysł pewnej modyfikacji systemu pracy naszego zespołu. W zamian za codzienne wcześniejsze przychodzenie do roboty (na 8:00 zamiast na 8:30) każdy z naszej czwórki będzie miał jeden wolny piątek w miesiącu. W końcu w piątki i tak nic się nie dzieje, nasze biuro w Doha jest zamknięte, a z klientami też nie można gadać, bo zamiast w pracy siedzą w meczecie i tłuką łbami w dywaniki. Wcześniejsze przychodzenie do pracy będzie również bardziej korzystne ze względu na różnicę czasu między Aberdeen, a Doha. Poza tym każdy z nas w miesiącu odrobi ponad 10 dupogodzin, więc wystarczy na wolny dzień z nawiązką.
Naczalstwo.
Blogi ze Szkocji

Biskupinka - nowy blog!
Pawcio z Aberdeen
Kraina Deszczowców
Łakoma z Edynburga
Blogi ze świata
Monika i Przemek z Melbourne
Polak w Qatar Airways
 Fotoblog z Brisbane
 Żołnierz US ARMY

Return Winner - Basket Mania

Akurat w tym przypadku tenisowe władze nie zawiodły i Mariana Alves otrzymała kare. Najbardziej kuriozalne jest to, iż Portugalka sama zmieniała decyzje sędziów liniowych na niekorzyść Sereny Williams. Niestety dość szybko okazało się, że żadnych wniosków władze WTA Tour nie wyciągneły. Alves sędziowała finał halowego turnieju w Linz oraz mecze podczas Masters w Doha. Niewiarygodny brak odpowiedzialności ze strony władz. Oczywiście Portugalka znów robiła sporo zamieszania zmieniając decyzje sędziów liniowych lecz obyło się tym razem bez skandalu. Pani Alves nie jest wyjątkiem jeśli chodzi o sędziów. Coraz częściej dziwne decyzje podejmuje, bardzo znany sędzia, Kader Nouni. Jego błędy ograniczają się głównie do odmowy.Masowo oglądać biały sport. To wszystko spowodowało, iż Niemcy zaczeli tracić turnieje. Obecny turmiej Masters w Madrycie kiedyś odbywał się w Stuttgarcie oraz przez rok w Essen. Niskie zainteresowanie spowodowało przeniesienie turnieju do Hiszpanii. Również turniej WTA w Berlinie stracił swoją renomę oraz zmienił właściciela. W latach 2004-2005 turniej nosił nazwę Qatar Total German Open a od roku 2006 Qatar Telecom German Open. Obecnym dyrektorem turnieju jest Ayman Azmy Galal. Pomimo, że zawody odbywają się na kortach klubu tenisowego Rot-Weiss, nie jest to już ten sam turniej co kiedyś, rządzą w nim Arabowie a nie Niemcy. Iskierka nadzieji pojawiła się w 95 i 96 roku kiedy na kortach pojawili się: Tommy Haas i Nicolas Kiefer..

Grypa666's Blog

Wysłanych z Jemenu do synagog w Chicago  wskazuje na wzrost globalnego  terroryzmu islamskiego:  Faktem jest, że nie ma znaczenia, czy to jest atak na synagogę w Chicago, stację kolejową w Madrycie, czy na Londyn, Mumbaj czy Bali. Netanjahu przedyskutuje  z wiceprezydentem USA, Bidenem, środki przeciw terroryzmowi. Rzecznbik Qatar Airways powiedział, że jedna z bomb była na pokładzie 2 samolotów pasażerskich na Bliskim Wschodzie. USA oświadczyło, że  spisek nosi znamiona gałęzi Al Kaidy w Jemenie. Paczka z materiałami wybuchowymi dotarła na pokładzie samolotu  Qatar Airways’ do Doha ze stolicy Jemenu, ukryta w drukarce. Następnie została przesłana innym lotem tej samej linii do Dubaju, gdzie wykryto ją. Podobną przesyłkę wykryto w Londynie.  Rzecznik linii lotniczych ujawnił info pod warunkiem anonimowości i nie podał żadnych informacji dot. rozkładu lotów z paczkami. Doradca Obamy ds. terroryzmu powiedział, że władze muszą założyć

& Onet Blog Site About Maria Sharapova & - Onet.pl Blog

Do równowagi i jeszcze uzyskała przewage i wygrała gema, a wydawało się, że Marysia ma tego gema w kieszeni. Po prostu tenis taki czasami jest. Jestem bardzo szczęśliwa, że Maria wygrała ten turniej, jest to jej 18 wygrany turniej w jej karierze. Narazie Rosjanka od początku roku nie przegrała jeszcze ani jednego meczu i przegrała tylko dwa sety właśnie tutaj w Doha, z jej dwoma rodaczkami z Voskoboevą i dziś z Zvonarievą. Uważam, że Maria jest w bardzo dobrej formie, w tym roku wygrała już dwa turnieje. W rankingu WTA dalej bedzię zajmowała 5 pozycję z 3526 punktami, ale traci już tylko 300 punktów Any Ivanovic. A w rankingu WTA Race dalej będzie numerem oczywiście jeden z 1465 punktami i z przewagą nad drugą zawodniczką.

Hejcia. Maria Sharapova pokonała Polską tenisistkę Agnieszkę Radwańską w dwóch setach 6:4, 6:3, a zwykle ich spotkania miały inny przebieg, ponieważ zawodniiczki grały 3 sety i dzięki temu Maria prowadzi w bilansie ich spotkań 2-1, ale też oczywiście dzięki zwycięstwie awansowała do finału turnieju Qatar Total Open 2008. Jako pierwsza serwowała Aga, Maria zaczęła na początku od błędów, posyłała piłki w aut lub w siatkę i dzięki temu Radwańska wygrała swoje podanie, ale też jako pierwsza przełamała serwis Rosjanki. Ale nie na krótko, ponieważ waleczna Sharapova przełamała serwis Polki i także wygrała swoje podanie i.