O czym chcesz poczytać na blogach?

Dofinansowanie

Zapiski

I w trybie pilnym rozwiązał pozostałe umowy ze mną o świadczenie usług zewnętrznego dostawcy w innych programach innowacyjnej gospodarki ze względu na potencjalny konflikt interesu. Pewnie instytucja chętnie odebrał by mi jeszcze pamięć tych wydarzeń i zdobytych doświadczeń, ale tego nie był w stanie i jeszcze przez najbliższy rok nie odezwę się na temat funkcjonowania mechanizmów oceny wniosków w tamtym czasie. Nie mam w planach ryzykować sądem.

W tym samym czasie, uznano nam wówczas dofinansowanie UE dla naszego pomysłu na kwotę przewyższającą 200 tys. złotych lecz po roku zrezygnowaliśmy z tych pieniędzy i zerwaliśmy umowę. Wahania cen walut o prawie 50% spowodował, że nie bylibyśmy w stanie dokonać wszystkich planowanych zakupów w warstwie sprzętowej IT oraz niezbędnego oprogramowania bazodanowego i zadecydowaliśmy rozwijać myśl przez zwykły organiczny wzrost biznesu, co robimy do dziś. Między czasie zdobyliśmy zadowolonych klientów z bardzo.

Mazer

Wniosku czyni proces standardowym. Skoro chcesz być oceniony jak inni wnioskodawcy, stosuj się do zaleceń instrukcji. Recenzent nie będzie oceniał twojego geniuszu, tylko zgodność z celami programu PO IG 8.1 i na tym się skup, bo instrukcja jest po to, by ci w tym pomóc. Tu nie ma miejsca na innowacyjność ? wypełniaj wytyczne instrukcji.

Inne witryny: Witryna 1, Witryna 2, Witryna 3, Witryna 4, Witryna 5,


Słowa kluczowe: PARP PO IG 8.1, PO IG 8.1, pisanie wniosków, unijne dofinansowanie, sprawdzenie wniosku przed wysłaniem, sprawdzenie wniosku, model biznesowy 8.1, biznesplan 8.1, wskaźnik produktu, wskaźnik rezultatu, konsulting it

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
brak
Autor(ka)

Kolektor słoneczny

  Kategoria:
  • FAQ
  Autor(ka):
  simile60
  Czas publikacji:
  poniedziałek, 24 stycznia 2011 19:00

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „FAQ - kolektor słoneczny”
  • Dodaj komentarz do wpisu „FAQ - kolektor słoneczny”
 • czwartek, 20 stycznia 2011
  • Kolektor słoneczny dofinansowanie

   Od lipca 2010 roku.

 • Piotr Tomanski - Onet.pl Blog

  Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych.

 • Inwestycja: Budowa „Orlika” przy ul. Dworskiego w Przemyślu (pierwszy tzw. biały Orlik.) Kwota dofinansowania:  660 tys. zł. Źródło finansowania: Program „Moje Boisko - Orlik 2012".
 • Inwestycja: Prace konserwatorskie, remonty kamienic, Zamku Kazimierzowskiego w tym remont elewacji i wymiana stolarki okiennej. Łączna kwota dofinansowania:  1,8 mln zł. Źródło finansowania: Dofinansowanie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
 • SMowy blog

  Co PFRON może dla Ciebie zrobić???
  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) powstał na mocy ustawy o zatrudnieniu i rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych z 9 maja 1991 roku. Obecnie działanie Funduszu jest oparte na ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych z 27 sierpnia 1997 roku z późniejszymi zmianami.
  Celami Funduszu są między innymi dofinansowanie tworzenia miejsc pracy i utrzymanie istniejących, zagrożonych likwidacją miejsc pracy osób niepełnosprawnych, realizacja programów służących rehabilitacji zawodowej, społecznej i leczniczej, finansowanie w całości lub części kosztów organizowania i działania warsztatów terapii zajęciowej,
  dofinansowanie budowy, rozbudowy i modernizacji obiektów służących rehabilitacji.

  Nowozdiagnozowane osoby mogą korzystać głównie z pomocy w ramach programów Student i.