O czym chcesz poczytać na blogach?

Dobre komedie

..::chrupki-swiat::..


14. Piosenka: ooo... jest ich sporo [przeważają wolne ;)]
15. Zespół / piosenkarz: ci, ktorych utwory wpadły mi w ucho ;)
16. Cytat: "Po burzy zawsze świeci słońce"
"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło"

17. Kwiat: róża [naj..], irys, goździk, tulipan i woogle lubie wszystkie ładne ;) i żadnym dostaniętym nie pogardze ;)
18. Perfumy: w tej chwili isabella Coty ymm..
19. Film: wszystkie dobre komedie [z "Kevinem samym w domu" na czele ;)))]
20. Święto: Boże Narodzenie
21. Pora roku: wiosna -kiedy wszystko budzi się do życia i lato -ale tylko wtedy, kiedy jestem z dala od miasta ;)
22. Żywioł: woooda of.

saMe mądr0ści ;)

I do domQ się zaciągneliśmy.Nie wiem w sumie co pisać.Dobrze było i tyle:)Z Kamilkiem moim poskakaliśmy;)Ciesze się że razem na 100dniowie..ze w ogole razem:)* Wczoraj jeszcze poprawiliśmy z dziewczynami z klasy u Eweliny na chacie.To juz tam dobre komedie się działy.Zdjęcia pstrykają a tam krzyczą żaaaluzje odsłoń?!:P Dziś troszke jak neptyk.W Siedlcach byłam z mama.Myślałam kiece kupić na weselicho..ale coś nie znalazłam=| No i ferie.A co tu robić?Nudno!Zobaczymy co to w środe.

Inny świat? Napewno ^^ Expressive.blog.onet.pl Christmas Time! - Onet.pl Blog

Więc piszę. Chyba przyszedł taki moment gdy już nie chcę być sama, ale jeszcze trzy lata temu myślałam zupełnie inaczej, kiedy to dwóch chłopaków (no dobra, dzieciaków)naraz chciało ze mną chodzić i "koleżanka" znienawidziła mnie za to (to historia na inny dzień xD). Teraz, gdy chę coś zmienić mam głupie.
Kasia.
zakupoholizm.
dobre komedie.
cały czas śpiewać...
i tańczyć.
muzyka.
twórczość Harlana Cobena.
helloł kiti ^^*

W moim niebie...

Więc czas na rozmawianie też był. Mogę zaliczyć ten wypad na krótki spacer za udany. Później oglądałam z mamą filmy, które wcześniej ściągnęłam. Filmy były za darmo. Pobieranie filmów to chyba moja pasja. Na komputerze mam wszystko… komedie i filmy różnego rodzaju. Dziś oglądałyśmy z mamą filmy akcji. Niektóre były świetne, ale niektóre mnie nie zachwyciły. Tak to już jest z tymi filmami… dobrze się zapowiada, a później klapa! Filmy ściągam z tej strony: filmy i.Sobie trailery filmowe (jeśli ktoś zainteresowany, to proszę: za darmo film). No i oczywiście wytłumaczyłam jak ściągnąć taki film. Mam nadzieję, że wszystko zrozumiała. Potem w ramach podziękowania zaprosiła mnie na lampkę wina. Było naprawdę dobre. Takie, jak lubią. Pogadałyśmy sobie, jak zawsze. No i w taki sposób zleciały mi cztery godziny. Jak ten czas szybko leci. Nawet nie wiesz kiedy, a tu już ta godzina. To naprawdę przykre, że życie tak szybko Nam ucieka. Trzeba korzystać z niego.

luźne myśli humorystyczno-eksperymentalny blog literacki

Gdzie nic nie jest jednoznaczne i jasne. lubie też (własciwie uwielbiam) parodie we wszelkiej postaci, nawet nie musi byc powalająco ambitna, byleby była ciekawa i porywająca. choć trzeba przyznać że żadko udaje sie np. parodia parodii.
a oto komedie które zmieniły bieg mego zycia:
wiekszość z nich nakręcona jest w latach 90-tych i to był chyba najlepszy okres dla komedii ( idla filmu wogóle)

1. pamiętam jak byłam mała i wszyscy zaśmiewali się na filmieJakże dogłębne , wręcz denne rozwazania zakończę wyjebistym cytatem z "pulp fiction"

"-prawda że jest okrepona?
-co?
-krepujaca cisza. dlaczego zawsze trzeba o czymś gadac zeby nie było głupio?
-nie wiem. dobre pytanie
-właśnie po tym mozna poznać, że spotkało się kogos wyjątkowego. kiedy można się kurwa zamknąć na chwilę i razem komfortowo dzielić ciszę" (w wolnym tłumaczeniu)

do widzenia bracia! miłej pogawędki!

Caye

wtorek, 15 lutego 2005
Usmiecham sie do ciebie

Z perspektywy czasu wszystko wyglada inaczej.

Nie ma zlych wspomnien. Zostaly same dobre, az sama sie dziwie.

I nawet kiedy duchy przeszlosci mnie nawiedzaja, nie ma w tym nic z tych zlych rzeczy. Dwa lata temu nie umialam pomyslec nawet o jednej dobrej rzeczy o Pierwszej Milosci. Teraz jest inaczej.

Mam nadzieje, ze jeszcze.

Oswiadczyny

Jak co roku w okolicach Walentynek wszyscy zaczynaja wariowac. Sluby, zareczyny, nawet ksiaze Karol w koncu sie oswiadczyl swojej lubej.

Wszystkie komedie romantyczne swiata koncza sie tak samo - oswiadczynami. Ewentualnie zdjeciem mlodej pary wychodzacej z kosciola.

Zastanawiajace, ze nie ma komedii romantycznych o tym, co potem. Po tych oswiadczynach czy slubie. Potem to ho, ho, same dramaty.