O czym chcesz poczytać na blogach?

Dmc 5

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Posty wychwalające Platformę bo to jedyna partia chroniąca takich esbeków jak on. Nienawidzi Kaczyńskiego bo panicznie boi się otwarcia archiwów IPN, żeby sie do niego nie dobrali. Że tez dożyłem czasów, że esbek powołuje się na Boga, Honor i Ojczyznę… haha

http://wiadomosci.wp.pl/kat,123754,oid,24479096,title,Niespodziewana-wizyta-przed-lodzkim-biurem-PiS,wid,12787037,opinie.html

http://wiadomosci.wp.pl/kat,123754,title,Niespodziewana-wizyta-przed-lodzkim-biurem-PiS,wid,12787037,wiadomosc.html?ticaid=1b1cb&_ticrsn=3

===

1. Oczywiscie, czy to jest prawda, to tego przeciez na 100% nie wiem; rejestruje tylko fakt, “wziecia się” czesci uczciwych Internautow za “nienawistników” w polskim Internecie.

2. Pamietam, że w ostatnIch dwoch-moze trzech latach (a zapewne dłużej) VOR/DMC wysylal dziesiatki postow dziennie, ktore byly masowo publikowane przez Wirtualna Polske (wp.pl – w swoim czasie co najmniej 20% rynku internetowego w Polsce). Inni raczej mieli slabe szanse tam zaistniec. Posty byly poswiecone wylacznie jednemu tematowi: “Kaczyńscy = Kartofle”, “ich zwolennicy.

nicwyszukanego - bloog.pl

Babsztylskie rozumienie świata zazwyczaj jest przedstawiane jako nieco bardziej skomplikowane. Sprowadzenie życia emocjonalnego kobiet do trzech potrzeb jest bardzo odważnym posunięciem.


Czy L, I, BMC (Miłość, infantylizacja, albo jakikolwiek wymiar naszego ciała) wystarczają kobietom do szczęścia?


Ponadto: kobiece: L, I, BMC trochę ewoluuje w kierunku męskiego: S, E, DMC.


 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4467980,trackback

komentarze (14) | dodaj komentarz

magnolia

wtorek, 14 kwietnia 2009 10:40


Czekała 5 lat, żeby zakwitnąć. CIESZY OKO

Podziel się:

Haftowanki Katarzyny

20:10, kate2023
Link Dodaj komentarz »
-Dni Kraftu 2011- Łodź-

Będąc ostatnio w Łodzi zajrzałam na wystawę DMC, ale nie sama. Chwilę przed wystawą poznałam Anię z blogu W miękkich kapciach. Cała relacja z naszego spacerowania TU. Dorzucę tylko, iż Aneczka jest bardzo sympatyczną, ciepłą osobą, z którą nie można się nudzić. Pozdrawiam Cię Aniu cieplutko :)

kate2023
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17
następne

myszUlandia

Na świat, na niebo w tym świecie, na zmrożone pory w ogródku. Na młodą trawkę o ironio wyrośniętą i zmarznietą i na wiewiórki oczywiście. Dobrze się tak siedzi i patrzy. Zdaje się, że nieco odmiennego zdania rodzina jest, ale wolno im. Zaniedbani karczemnie. Jakaś melancholia to chyba... Bezsiła okrutna. Żeby jednak nie było, że do imentu nic się nie dzieje, to dzieje się. Onegdaj Pisklaki pod.

(80%), wełna i moher po 10%. Sugerowane druty - 3. Piękny to melanżyk, acz nie w mojej kolorystyce. Nic to. Zrobiłam próbkę. Na drutach '5 zbyt ścisle. 30 rzędów w górę i 21 oczek daje próbny kwadrat. Na 5,5 to 20 w górę i 19 po szerokości.  Grubszych drutów nie mam.

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

robotkowysecretpal.blog

:)

Moja paczuszka poleciała we wterek, więc bardzo prosze o cierpliwość mojego secretpala i przepraszam. Mam nadzieję, że zawartość wynagrodzi oczekiwanie.

Pozdrawiam Kasikk_29

skomentuj (0)

Dostałam ! :) 2010-05-20 20:05:56

Dzisiaj dostałam paczkę pełną wspaniałości:Wspaniała włóczka na szale (wzór juz czeka), koraliki, pocztówka,
pyszna czekolada, moja ulubiona kawa, oraz puzzle i książeczka, dla moich pociech.

Bardzo Ci dziękuę Agnieszko !

mam i ja!! 2010-05-29 16:49:02Paczuszkę z Wrocławia odebrałam juz w zeszłym tygodniu, ale nie potrafiłam dostac sie na bloga... troche techniki i jak widać - pogubiłam się ...
ale nie o tym...

Mój secretpal  zawierał: 2 kawałki kanwy DMC w zielonym i fioletowym kolorze,  różnokolorowe mulinki DMC (wykorzystane zostana na najbliższe kwadraciki- zgodnie z myśla Hani), pyszną herbatkę owocową Liptona i cos słodkiego dla mnie-bomba ;) gumy mamba dla moich chłopców (od razu przez nich spałaszowane), pamiateczkę z Wrocławia i.