O czym chcesz poczytać na blogach?

Długopisy

Kubki reklamowe - najciekawsza oferta na rynku

Kwietnia 2011
  • Rectus - agencja reklamowa

    DŁUGOPISY REKLAMOWE KATOWICE (14.03.2011r.)
    Firma budowlana Montebud początkiem roku odnotowała spadek sprzedaży swoich usług budowlanych. Pracowni z działu marketingu postanowił namówić szefostwo do małej inwestycji w reklamę. Przedstawił kilka ofert z gadżetami reklamowymi. Dyrektor firmy zdecydowała się na długopisy reklamowe Katowice. Po konsultacji z zarządem postanowiono umieścić na długopisach logo firmy z wieloletnią tradycją. Jakiś czas podejmowano decyzję co do koloru długopisów oraz ich kształtu. Firma wahała się pomiędzy elegancją długopisów metalowych oraz tych z plastiku, w grę wchodziła też cena produktów. W końcu podjęto postanowienia i decyzja padła na czerwone długopisy reklamowe Katowice z nadrukiem w kolorze białym. Podłużne logo firmy postanowiono umieścić na uchwycie, ponieważ doskonale pasowało kształtem w to miejsce. Zdecydowano się ostatecznie na długopis plastikowy zważając na jego niską cenę w porównaniu do długopisu metalowego. Zainwestowano w większą ilość aby trafić.

Pomocpanfupanfu blog - bloog.pl

4:33

Istnieją wierni fani wiecznych piór lub amatorzy ołówków, ale przyrządem, którego najczęściej używamy do pisania, są długopisy reklamowe. Wydają się one narzędziem mało szlachetnym, ponieważ zazwyczaj wykonywane są z tanich materiałów i z natury ich producent nie zakłada, że jego wyrób przetrwa długie lata. Jednak są wygodne w stosowaniu, tanie i praktyczne. Nie trzeba oszczędzać latami na jeden długopis, tak jak może to mieć miejsce w przypadku wiecznych piór możemy trzymać w domu długopisy reklamowe w mnogiej liczbie, a nasz budżet i tak tego nie odczuje.
Wszystko dzięki temu, że długopis jest synonimem taniego materiału piśmienniczego. Rzadko się zdarza, aby długopisy były ofiarowane jako luksusowy prezent służą one po prostu do pisania i już. Marne szanse, aby mogły stać się luksusowym dziełem sztuki, chociaż sztuka użytkowa przyjmowała pod swoje skrzydła już bardziej pospolite przedmioty. Najtańsze z najtańszych są długopisy reklamowe jednorazowe, które możemy kupić za grosz, wypisać i wyrzucić; często zresztą nie musimy ich kupować, bo dostajemy je za darmo, na przykład jako gadżet reklamowy. Jak więc widać, problem ze zdobyciem narzędzia do pisania w dzisiejszych.

koszulki, długopisy, torby bawełniane, torby ekologiczne, dł - mBlog

skomentuj (15)
W branży reklamowej, związanej z produkcją tzw. gadżetów i artykułów promocyjnych, bardzo ważna jest różnorodność, zarówno pod względem asortymentu, jak i cen i standardu produktów. Pozornie zwyczajne i najpopularniejsze długopisy reklamowe , to jeden z gadżetów najczęściej zamawianych i oferowanych klientom przez wiele przedsiębiorstw, instytucji czy organizacji. Jest to jeden z przedmiotów wykorzystywanych na co dzień, stąd też długopisy często są wybierane na ogólnie dostępny gratis, upominek dla klientów, kontrahentów czy pracowników. Przy czym jest to oferta stosunkowo najtańsza, sygnowane logo czy nazwą firmy albo hasłem promocyjnym, plastikowe, zwykłe długopisy to niewielkie koszta, które będą jednostkowo niższe przy większym zamówieniu. Oczywiście oferta artykułów biurowych to również bardziej eleganckie gadżety i produkty. Będą to np. zestawy piśmienne, pióra czy długopisy reklamowe marki Waterman czy Parker, w eleganckim etui z logo klienta, estetycznie i stylowo oprawione kalendarze. Bardzo często jako podarunek dla partnera biznesowego czy ważnego kontrahenta, można potraktować organizery, teczki konferencyjne w wersji bardziej prestiżowej. Są one również zamawiane w związku z jubileuszem firmy czy instytucji, albo jako nagrody dla pracowników. Oczywiście najczęściej korzysta się jednak z opcji, w której klient zamawia w większej ilości.

"Deszczowy chłopiec" - historia Jędrka - chłopca chorego na autyzm

I Piotrka do wspólnej zabawy. Więc go łaskotaliśmy, a on się zaśmiewał. Nie za bardzo mamy pomysły na zabawy, w które on by wszedł i w które ja bym weszła (szczerze mówiąc nie lubię i nie potrafię się bawić). Piotrkowi to trochę lepiej wychodzi. Kręcą się np. w koło i Piotrek recytuje "Dwa Michały", a Jędrkowi się to podoba.
A jutro powrót po feriach do pracy, szkoły, przedszkola. Oj, będzie ciężko.
Tagi: zabawa, basen
skomentuj (2)


  2010-02-08 20:35:06
Ukochane długopisy

Jedną z ulubionych zabawek Jędrka jest komplet długopisów, takich zwykłych jednorazowych pomarańczowych (koniecznie takich). Chodzi z nimi, manipuluje w rękach. Pisać? A i owszem pisze przy okazji po sobie, po ubraniach, po kartkach nie. Najbardziej więc cieszę się, jak długopis jest już wypisany. Wczoraj, jako, że Jędrek kilka dni temu znalazł jakieś sztuki piszące i mocno się nimi mazał, zabrałam mu je wieczorem, wrzuciłam dziecko do wanny, co by je trochę odszorować przed przedszkolem. Wieczorem Jędrek zasypiał marudzący. W przedszkolu odbierałam go też marudząco-płaczącego. Przestraszyłam się nawet, że chory. Potem pocieszałam się, że może głodny..

~Sketchpad~

Na bloga XD. Skoro i tak już zaczęłam...
   Czasem chciałabym już wszystko wiedzieć, wszystko potrafić, by siąść sobie z kubkiem gorącej herbaty z sokiem malinowym i poczytać. Każdego dnia naiwnie wierzę, że znajdę na to chwilę o__O. Koniec końców i tak ledwo wyrabiam, a zaoszczędzone pół godziny wolę przespać XD. Hm, no ale kiedyś przyjdą te Święta, nie? ;3
   Kupiłam sobie wczoraj nowy kalendarz. Nie wiem co we mnie jest takiego, że tak strasznie kocham artykuły papiernicze. Cały dzień miałam radochę z tego kawałka papieru : D. Już nie mogę się doczekać aż siądę sobie w grudniu i przepiszę wszystkie ważne daty i notatki do nowego. Kupiłam sobie też dwa nowe długopisy. Co z tego, że beznadziejnie cienko piszą, skoro są takie urocze? : D Totalnie niepraktyczne podejście XD. Ja to bym mogła w takim sklepie mieszkać XDD. Każdego dnia oglądałabym sobie megakawaii chińskie długopisiki w różne przeurocze rzeczy. Tym razem kupiłam sobie z lwem, którego mina mnie po prostu urzekła. A jak się klika żeby wyjąć albo schować wkład, to znajdująca się w środku mapa Paryża kręci się w kółko jakby ten lew biegał po mieście i na samej górze zmienia się pogoda : D. Geez, to takie kochane ;w;. Omg, jeśli chodzi o urocze długopisy, to zachowuję się jak klikuletnie dziecko... *przerwała pisanie, żeby poklikać i zobaczyć tęczę* Dzisiaj znów tam byłam (tym razem.

www.adoptuj-dollsa.blox.pl

Sklep spożywczy
To jest sklep spożywczy.
Moęcie kupić tu wiele rzeczy. Upszedzam, że będą dostawy!


Duży hamburger 50CDMały hamburger  20CD


Kethup 15CDTosternik razem z tostami 150CDSałatka z warzyw 50CD
Owoce (Ananas, pomarańcze gruszka) 40 CD!Placek 50 CDMleko z ciastkami(np. na śniadanie) 50 CD!Ciepła herbatka 15CD!    
10:53, dollsiareczka13 , swklepik z fast foodami
Link Dodaj komentarz »
szkoła -=artykóły
Artykuły szkolne

Witam serdecznie w moim sklepie z przedmiotami szkolnymi!

Możecie tu kupić zeszyty, linijki, długopisy... Po prostu wszystko, co potrzebne jest wam do szkoły. ale pamjętajcie...

Blog szczurzyneczka

Blog.interia.pl Następny blog »
szczurzyneczka
szczurzyneczka.blog.interia.pl
Notki
Następny konkurs. 2006-04-27
Uwaga! rozpoczyna się nowy konkurs. Jak moja siostra nazywa długopisy. 
Wiem, że zadaje pytania tylko o mojej siostrza, ale watro zadawać takie pytania.
2006-04-27
 Nie dawno rozpoczął się konkurs "kto jest czupurkiem" no i nie zgadniecie, kto wygrał. Wygrała moja siostra. Gratulacje. Jako jedyna wiedziała, że to ona.