O czym chcesz poczytać na blogach?

Długie włosy

Blog agresywnej dziewczynki bez kagańca

Mam nadzieję, że fajne, a raczej, że śmieszne! A skoro już mówię o Zeke’u, to tu jest taka piosenka, którą znalazłam w Internecie:

Kiedy jesteś piękny i młody
Nie nie nie, nie zapuszczaj wąsów ani brody
Tylko noś, noś, noś długie włosy jak Zeke

Bo najlepszy sposób na dziewczynę
Zrobić sobie z włosów pelerynę
A więc noś, noś, bracie długie włosy jak Zeke

Już cię rodzina z domu wygania
Już cię Anna z nożycami gania
A ty noś,.

moje dzieci - Jadzia i Piotruś - Onet.pl Blog

Chciał iść. Dopiero we Wrocławiu nasz przedział zmniejszy ł się do liczby pasażerów 6 i udało mi się jakoś położyć synusia i zasnął. Gorąco na całego, w przedziale , nowym z 2006 roku brak firanek, ale luster nie brakowło. Ja w dżinsach, Piotruś długie nogawki. Naprawdę umęczyłam się, a byłam taka śpiąca... Hałas, upał i pilnowanie Piotrusia nie pozwoliło mi się zdrzemnąć. Dotarliśmy cało i zdrowo.
Aha, dobrze, że wpadłam na genialny pomysł ubrania Piotrusiowi pampersa na drogę, bo mi.Tydzień przed terminem 11 lutego 2003 roku. Ważyła 2480g i miała zaledwie 48cm długości. Rodziła się siłami natury w tym samym szpitalu, co potem Piotruś. Niską wagę urodzeniową szybko nadrabiała. W porównaniu do Piotrusia ma dużo jaśniejszą karnację. Włosy ma długie w kolorze średni blond. Jest wiecznie śpiewającą uzdolnioną muzycznie drugoklasistką. Ma swoje fanaberie kulinarne, najchętniej zostałaby w zestawie mącznym: makakrony, naleśniki, pierogi. Znaki szczególne to naczyniak jamisty na lewym.

fryzury 2011 | najmodniejsze uczesania

Wpadnięcie włosów do jedzenia, ocieranie o ubrania. Potrzebują również więcej wartości odżywczych a każde zaniedbanie na nich natychmiast widać, mowa o zniszczonych końcach włosów czy też matowość i nie sprężystość.

Aby mieć przepiękne i zdrowe długie włosy należy dbać o nie ze szczególną dokładnością. Pamiętać o odżywkach ułatwiających rozczesywanie, co tygodniowej kuracji w postaci nałożonej maseczki do włosów i dieta niezbędna w witaminy i minerały która zagwarantuje że budowa włosa będzie.

Bohaterowie ~ In Streams Of Rain. - Onet.pl Blog


Wiek: 19 lat
Wygląd: Blondynka średniego wzrostu. Długie włosy, grzywka opadająca na brwi.
Brązowe oczy. Jasna cera.
Była narkomanka. Uciekinierka.

BloOgAsEk

– Nie wiem jak. Naucz mnie, proszę, naucz mnie, jak to zrobić. Już dłużej nie mogę ich nosić!

– No chyba –

mruknęła kobieta i zakrakała jak wrona. Przeskoczyła nad moimi zmarłymi leżącymi na palenisku i wyciągnęła długie, czarne ręce. – Nie mogę cię tego nauczyć, Mądra. Czego chcesz? Pozbyć się ich? Zostawić u mnie? Tego chcesz?

Stałam po jednej stronie paleniska, ona po drugiej, a zmarli leżeli pomiędzy nami.

– Nie –

Jej szczęki potrafiły żuć, jej ręce potrafiły rzeźbić, jej palce potrafiły szyć, tkać, obdzierać zwierzęta ze skóry i splatać warkocze. Młoda kobieta potrafiła śpiewać, tańczyć, rozpuszczać swe długie, piękne warkocze i czesać swoje gęste, ciemne włosy, aż zaczynały lśnić i skrzyć się dziwnymi światełkami. I tak żyły sobie szczęśliwie przez wiele lat.

Wiosna za kręgiem polarnym nie przychodzi wraz z długotrwałymi ulewami i słodką, świeżą zielenią. Słychać jedynie dziwny hałas lodu.

Artistic love - Onet.pl Blog

- Gra? Na czym? – spytałam.

-Na fortepianie. Jest genialny po prostu !

„Na fortepianie?” – pomyślałam. Michał bardziej pasował mi do na przykład gitary. Miał rockowy styl. Bransoletki,wisiorki,długie włosy. Podobała mi się jego oryginalność.

Matematyki.Odetchnęłam z ulgą bo trafiłam pod właściwą salę. Zapukałam i weszłam do środka

.- Ja to ta nowa.- powiedziałam

-A,no tak !- krzyknęła radośnie nauczycielka.

Kobieta miała długie blond włosy do pasa,luźną koszulę,i pstrokatą spódnicę po kostki. W niczym nie przypominała nauczycielki tak sztywnego przedmiotu jak matematyka. W ogóle do niego nie pasowała,była wyluzowana i zabawna.

-Przypomnij mi swoje.