O czym chcesz poczytać na blogach?

Długie opisy

Mój wzrok spoczywa na tobie...

Co główna, ale denerwują w niej te białe linie oddzielające wpisy. To samo tyczy się komentarzy. W archwium natomiast jest gryzące sie i rażące w oczy białe tło. Podstrony są zdecydowanie na NIE - 2 pkt.
5. Dodatki : Linki mają za długie opisy. Może wogóle z nich zrezygnować, albo ograniczyć do minimum. - 5 pkt.OCENA KOŃCOWA : 64 pkt. Świetny szablon. Natomiast przeciętne raczej notki. Blog trafia do kategorii "blogi po środku", bo nie wybija się jakoś.

miqaisonfire

   Jeśli tylko wpadnie mi w łapki to jasne. :)

 • Okładka świetna. Fabuła troszkę słabiej się zapowiada, chociaż ja akurat opisy lubię (ale tylko te dobrze napisane!), dlatego jeszcze się zastanowię nad tą książką.

   To cieszy!
   @Iszkicownik: dzięki za miłe słowa :D
   @Giffins: masz rację, nawet okładka świadczy o jej nieszablonowości :) Polecam.

 • ciekawa okładka, długie opisy i niewielka ilość dialogów to dla mnie nie problem, więc kto wie, może.

 • Droga ku perfekcji usłana jest kolcami... my pomożemy Ci ją przebyć!

  III część2

  * przyjemność czytania (6/10)

  Jakby to powiedzieć, początkowe rozdziały mnie nie zaciekawiły, dopiero tak od połowy czwartego rozdziału opowiadanie mnie wciągnęło. Nie wiem czy to przez te, czasami zbyt długie, opisy czy momentami dłużącą się akcję. Muszę jednak przyznać, że mile zaskoczyłam się czytając twojego bloga.

  * marysueizm (3/3)

  Nie zauważyłam

  Razem:84/100
  Kategoria: Powyżej oczekiwań.
  .

  Walka o samą siebie czasem jest trudniejsza niż walka o innych - Onet.pl Blog

  O autorce

  Claudette
  Kim ja jestem? Cóż, myślę, ze zbędne są długie opisy. Powiem po prostu, że nazywam się Klaudia i wprost uwielbiam pisać opowiadania, szczególnie tego typu. Mam nadzieję, ze zostaniecie razem ze mną i będziecie śledzić dalsze losy bohaterów.
  Napisz do mnie

  cafemrok blog

  Nie ma się do czego przyczepić. Amerykański pisarz już długo jest na rynku i wie jakim językiem się posługiwać. Dean Koontz po raz kolejny udowadnia, że porównania do Kinga nie są bezpodstawne. Długie opisy, sprawne dialogi, to wszystko wpływa na fakt, że mimowolnie przychodzi na myśl jego konkurent. W Apokalipsie zabrakło wczucia się w akcję. Miejscami opisy są zbyt nużące i niewspółmierne do charakteru sytuacji. Dialogi napisane umiejętnie i.