O czym chcesz poczytać na blogach?

Dlaczego nie

martine blog

Serwer proxy.nic ze blokuje skype,msna i inne takie.i mniejsza z tym ze uruchomil filter,bo w czasie przerwy wielkanocne ktos ogladal strony pronograficzne.miejsza z tym.ale dlaczego ten wspanialy idealny filter blokuje dostep do wikipedii?albo dlaczego nie moge wejsc na portal prawniczy w Shrewsbury?!!I dlaczego ten pacan jeden pojechal sobie w piatek do domu i zostawil nas bez naszego jedynego dostepu do cywilizacji?!?grrr mowie wam,ja tegp pana Scostam zamorduje i wypatrosze nooooo!!!!juz mi.

moj blogstrona główna
2005-01-17 16:47:32
...
kolega pytał dlaczego nie komentujecie moich notek...
no dlaczego?????????

skomentuj (0)

2005-01-23 18:01:27
jak ja to kocham...
jak miło obudzic się rano w objęciach przystojnego faceta i.

Dziennik Grzegorza Kubika

gkubik
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 10 czerwca 2010
Dlaczego nie zarabiamy tyle co w Gostyniu?
Dochód gminy a nasze zarobki. Dlaczego Gostyń, mimo całkiem bliskiego sąsiedztwa, radzi sobie o wiele lepiej niż Rawicz.
Czytaj dalej...

00:01

Panama | Parada Oszustów

13 załącznika Konwencji Chicagowskiej, wrak i wszystkie jego urządzenia zostały zdeponowane w Rosji na czas przeprowadzenia badań przez ekspertów MAKu. Jak sami stwierdzili, że badania zostały ukończone i wrak jest do niczego potrzebny, to dlaczego trzymają u siebie na lotnisku kupę żelastwa ? Jeżeli mają czyste ręce to strona polska bardzo chętnie go przetransportuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, której samolot TU-154 stanowi własność.

Dzisiaj Antoni Macierewicz przestawił multimedialną prezentację miejsca „ katastrofy „ prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Wg. Macierewicza niektóre części samolotu są nietypowo rozmieszone na miejscu katastrofy. Prezentacja będzie dostępna w następnym tygodniu na stronach www i każdy będzie mógł ją obejrzeć.

Więc wiele wskazuje na to, że Rosjanie chcą coś.

ERASMUS Aveiro

Dzisiejszy wpis jest sponsorowany przez cyferkę siedem. Co bardziej domyślni powinni dojść do tego dlaczego. Nie jest to super wesoły powód ale zawsze lepszy niż powód dla którego jutrzejszy dzień będzie sponsorowała inna cyferka….

A teraz czas na małe wspomnienie z przeszłości (niezbyt odległej )

Napisane w imprezka, takie tam


Odpowiedzi

  1. ja jestem bardziej domyslny wiec wiem dlaczego akurat 7 dzisiaj:P ale swoje przezyliscie:D a filmik przypomina mi o jednej z lepszych.