O czym chcesz poczytać na blogach?

Dla studenta

chocoholic

Ale do cholery nie jest, w środku czuję jak nerwica puki mi do żył, a głowa samowolnie zaczyna planować zemstę. TAK ja w sesji, zdaje się, że mam większy problem niż sama sesja….

Znalazłam gdzieś w sieci bardzo miłe dla studenta wyniki badań, powiedzmy:
‘Ostatnio naukowcy z Boston Maseczuset odkryli że student który nie przystąpi do sesji nie podlega jej prawom, co pozwala stwierdzić że ów student nie może być „uwalony”. Dlatego.

Blog danieletka

Kolejny dzien lenistwa;-) piątek, 17 listopad 2006, 12:46 wczorajszy dzien zlecial na czytaniu"moj dlug" s.sikory ksiazka ciekawa wciagajaca i obowiazkowa dla studenta resocjalizacji choc mometami wlasnie dla takowego studenta wkurzajace szzcegolnie gdy pan sikora tlumaczyl znaczenia slow uzywanych w wiezieniu tzn przekladal jeyk grypserki na tzw jezyk normalnych ludzi co studenta resocjalizacji.Zadzwoni jesli czeka ze ja to zrobie to sie pomylil bo ja nie z tych jak nie zrobi 1 kroku to trudno.ale to czas pokaze ktos mi powiedzial(facet zaznaczam)ze zadzwoni na pewno ze mnie sprawdza ale zobaczymy.po za tym ten weekend tez chce wykozystac dla przyjemnosci duchowe usze nadrobic zaleglowci w lekturach obowiazkowych tak wiec kocyk kawka i ksiazki ktore polecam : S.Przybylinski "podkultura wiezienna-wielowymiarowosc rzeczywistosci pnitencjarnej" oraz S.Sikora "moj.

NieCodzienny Toruń

16:31, pawel.rzekanowski
Link Dodaj komentarz »
środa, 09 maja 2007
Monetą w studenta

W czwartek ruszają juwenalia. Kierowcy - przygotujcie monety.

Kiedy sam studiowałem na UMK - brzmi to niczym zwierzenia starszego pana, ktory w telewizyjnej reklamie cukierków właśnie takim.

Atak studentów przebranych za kobiety ;) i proszących o 'drobne' . Znam człowieka, który przez kilka miesięcy skrupulatnie zbiera różne 1,2 i 5-groszówki do woreczka w samochodze, a kiedy słyszy w czasie juwenaliów 'Drobne dla studenta', oddaje część zawartości. Raz znalazł się odważny, który powiedział, że grosze na piwo nie wystarczą. Więc dostał banknot. Opłaciło się więc kiwać nosem na monety.

enKage - Onet.pl Blog

Stoję już ponad cztery godziny. 30 stopni, drobiazg, przyzwyczaiłem się. Co to dla mnie. Po tylu dniach nie robi to już na mnie wrażenia.
Na szczęście jeszcze słońce w oczy nie świeci. Ale za parę godzin....

Jestem przywiązany. Nie mogę się ruszać. No, w ograniczonym zakresie. 20 cm do przodu, 20 do.
By z kluczem do oznaczania zbiorowisk roślinnych wyruszyć na łąki. Wiem, że po dwóch latach znów odnajdę w sobie do tego zapał. A po kolejnym roku wrócę na studia. Ale te zagraniczne, gdzie spędziłem 9 miesięcy. Tam, gdzie kadra ma dla studenta czas i potrafi rozbudzić w nim pasję.

A studia o Beatlesach - za granicą kształci się człowieka. Widocznie się da.

enKage (06:00)

krtan.blog

Zaczął się 26 lutego, jak napisano zresztą na sławetnej stronie wrocławskiej uczelni http://www.uni.wroc.pl/!nowastrona/

O odwołaniu części zajęć studenci zostali powiadomieni, o odwołaniu innych nie. Nie ma większej frajdy dla studenta, niż przejechać przez całe miasta, a czasem i spoza niego, wyczekać swoje pod salą i móc w spokoju wrócić do domu.

Wszyscy przecież cierpimy na nadmiar wolnego czasu, a każdą okazję do opierdalania się witamy z.

Wytłumaczcie mi coś. Bo za cholerę nie mogę zrozumieć. Rozumiem to, że mają swoje lata, wszystko ich boli, są chorzy czy po prostu muszą z kimś pogadać. Ale czemu, dlaczego, do ciężkiej i jasnej cholery, przychodzą pod te gabinety na ponad pół godziny przed czasem? Czemu kłamią? Czemu próbują wbijać się bez kolejki? Po co czychają na okazję? Nie lepiej posiedzieć we własnym domu, w cieple, i.