O czym chcesz poczytać na blogach?

Djokovic nadal

Tenis blog

French Open: Pewne zwycięstwa faworytów.

ZNani już są wszyscy półfinaliści tegorocznego French Open. Do Rogera Federera (1) i Nikolaya Davydenki dołączyli rozstawiony z 6 Novak Djokovic oraz numer 2 turnieju Rafael Nadal. Pierwszy pokonał po dosyć łatwej walce Igora Andreeva 6:3, 6:3, 6:3. Pogromca Andy'ego Roddicka z pierwszej rundy wyraźnie ustępował poziomem swojemu bardziej renomowanemu rywalowi. Nadal z kolei pokonał swojego rodaka i bliskiego znajomego.

Blog korona kielce

24 Jahre
125.000
Radoslaw Cierzniak
Torwart, 24 Jahre
500.000
Maciej Kicinski
Abwehr, 21 Jahre
225.000
Lukasz Szymoniak
Abwehr, 25 Jahre
50.000
Pawel Krol
Abwehr, 19 Jahre
125.000
Veselin Djokovic
Abwehr, 31 Jahre
450.000
Tomasz Brzyski
Abwehr, 25 Jahre
200.000
Hernani
Abwehr, 23 Jahre
1.200.000
Pawel Golanski
Abwehr, 24 Jahre
1.700.000
Slawomir Rutka
Abwehr, 32 Jahre
Meczu Pucharu Ekstraklasy z GKS-em Bełchatów. – To bardzo ciekawy chłopak, z charakterem, ma dobrą lewą nogę, jest zadziorny. Dobry materiał na piłkarza – wypowiadał się o nim trener Ryszard Wieczorek. Można więc przypuszczać, że jeśli Adam nadal będzie rozwijał się w takim tempie, to ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Statystyki:
W lidze: nie grał
W PP: nie grał
W PE: 1 mecz, 31 minut, 1 żółta kartka

Adam o przejściu do Korony: To awans.

Widoki zza morza

Tenisa spotkało się dwóch dawnych znajomych którzy w zeszłym sezonie na stałe gościli w finałach największych imprez. I wygląda na to iż niewiele się zmieniło.

Po dość zaciętym początku i walki o każdą piłkę, teraz powoli zaczyna rządzić Djokovic. Lecz to można było przewidzieć, od początku nie szarpał jak Nadal lecz grał swoim tempem, bardziej spokojnie i zdecydowanie bardziej technicznie. Djokovic gra lepiej i lepiej z każdym gemem, więc teraz tylko pojawia się pytanie czy da radę pociągniąć to fizycznie.

There Is Only One United

Obrońcy i wprowadzenie kolejnego pomocnika lub napastnika. A grając na prawej obronie Ekwadorczyk stwarza równie duże zagrożenie dla przeciwnika, jak jego gra na prawej pomocy. I do tego nieźle broni.

  • David de Gea. Jasne, że nadal nie czuje się pewności w jego grze. Jasne, że przy dośrodkowaniach i walce z rosłymi napastnikami i obrońcami będzie przegrywał dopóki nie nauczy się jak maskować swoje słabości. Ale wczoraj jego obrony w końcówce dały nam remis. Bo chyba nikt nie.

    Mojego faworyta raz za razem. Ale cóż takie czasy.

    Moja sympatia do tenisa spowodowała, że w niedzielny poranek włączyłem telewizor, aby zobaczyć, czy niesamowity Hiszpan znajdzie receptę na pokonanie imponującego Novaka Djokovica. Kibicowałem Serbowi z dwóch powodów. Po pierwsze lubię jego zachowania, może prowokujące, ale co tam. Po drugie chciałem, żeby pokonał Nadala.

    Ale kiedy rozpoczynała się transmisja nie sądziłem, że da mi aż tyle.