O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Djokovic

reklaMAN

Advertising Agency: Aimaq & Stolle Werbeagentur, Berlin, Germany
Executive Creative Director: André Aimaq
Copywriters: Christian Schuck, Marian Goetz
Art Directors: Christian Jakimowitsch, Mario Nussbaumer
Music & Audiodesign: Krane & Rabe Audiodesign (Markus Krane, Axel Rabe,
Daniel Eberle)
Aired: March 2009

Djokovic to absolutny top w swoim kraju. Dodatkowo, to facet, którego parodia bije rekordy popularności na jutubach i innych platformach. Kto nie widział, niech odrobi lekcje, podobnie zresztą jak i kontynuacje.

Po wpisaniu jego nazwiska do wyszukiwarki automatycznie przekierowuje nas na “Novak Djokovic funny”, więc o czymś to świadczy… A zabawnych rzeczy z tym.

Widoki zza morza

16:52, bartolomeo81 , Sport
Link Dodaj komentarz »
Australian Open finał

Rozpoczął się nowy sezon tenisowy, a w nim już pierwszy rodzynek- Australian Open, który już powoli dobiega finału. W ostatnim meczu męskiego tenisa spotkało się dwóch dawnych znajomych którzy w zeszłym sezonie na stałe gościli w finałach największych imprez. I wygląda na to iż niewiele się zmieniło.

Po dość zaciętym początku i walki o każdą piłkę, teraz powoli zaczyna rządzić Djokovic. Lecz to można było przewidzieć, od początku nie szarpał jak Nadal lecz grał swoim tempem, bardziej spokojnie i zdecydowanie bardziej technicznie. Djokovic gra lepiej i lepiej z każdym gemem, więc teraz tylko pojawia się pytanie czy da radę pociągniąć to fizycznie.

13:15, bartolomeo81 , Sport
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 10 kwietnia 2011
F1
.

Ciężki jak z waty

Jedno z bardziej banalnych sportowych porzekadeł traktuje o grze, 22 piłkarzach i Niemcach, którzy i tak na koniec wygrywają. Autorem tego bon motta jest ponoć Gary Lineker, były angielski napastnik, który z podziwu godną skutecznością, strzelał bramki Polakom. Lineker, gdyby interesował się tenisem, bezsprzecznie powiedziałby dziś, iż tenis to taka gra, w której dwóch Panów z rakietami biega za piłką, a na koniec i tak wygrywa Novak Djokovic.

Rzeczywistość tenisowa ostatnich miesięcy wskazuje bowiem, iż Serb zaprzedał dusze diabłu i diabeł ten czyni go niezwyciężonym, a może odnalazł kamień filozoficzny tenisa, zamieniający każde uderzenie w złoto. Być może, odpowiedzi należy jednak raczej szukać w odstawieniu glutenu oraz fenomenalnej formie, która w ciągu ostatniego roku doprowadziła Nole do rekordów wygranych meczy pod rząd (43), trzech tytułów wielkoszlemowych oraz pierwszego miejsca w rankingu ATP.

W rozpoczętym w Australii sezonie, będącym dla 24-ro letniego Serba prawdziwą próbą charakteru, do obrony ma on.

Novak Djokovic

Występ podczas półfinału konkursu piosenki Eurowizji 2008, który odbył się w jego rodzinnym mieście. Brzmi fajnie, ale to tylko jedna strona medalu. Z drugiej: Serb wręcz nie znosi żartów pod swoim adresem. Podczas US Open w 2008r. obraził się na Andiego Roddicka, który zakpił sobie z jego kłopotów zdrowotnych. Amerykanin sugerował, że Djoković tylko udaje, by wybić rywali z uderzenia. - Chyba jestem faworytem. Novak cierpi przecież na szesnaście różnych chorób. Ma grypę, katar, bolą go uda, plecy, kark, ma też wąglika, ospę i SARS. To najodważniejszy człowiek na świecie, jeśli wciąż gra w tenisa - rzucił z uśmiechem. Śmiali się wszyscy, poza Djokoviciem. - Chyba nie jestem aż tak bardzo chory, skoro wygrałem z nim na waszych oczach - wypalił po meczu do publiczności.
Archiwum
Luty 2009
Ostatnie wpisy
  • Przegrana w cwierc finale w ...
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

Zapiski kiepsko uczesane

Nieważne, czy ten utwór faktycznie był wmontowany w scenę biegu. To wizja Vangelisa.

Tagi: film lekkoatletyka muzyka
23:29, bartoszcze , Kult-ura
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 stycznia 2012
Na wycieńczenie

Kiedy oglądałem dzisiaj końcowe gemy finału Australian Open, przed wszystkim w oczy rzucało mi się, jak niesamowicie Nadal i Djokovic byli zmęczeni: Nadal chwiał się na nogach, Djokovic ledwo dobiegał, obaj raczej mieli nadzieję, że dobrze uderzą, niż dobrze uderzali (w szóstej godzinie gry to nie dziwiło). Przypomniało mi to czytane niegdyś opowieści o legendarnych pojedynkach bokserskich (nie pamiętam czyja to była książka, niestety).

Więc najpierw walka Sama McVey z Joe Jeannette w Paryżu w 1909 roku. McVey miał - jak się to mówi - miażdżącą przewagę, powalał przeciwnika na deski raz za razem, w sumie w całym pojedynku aż dwadzieścia siedem (27) razy. Ale walka była przewidziana na 50 rund, a Jeannette był niesamowicie wytrzymały, podnosił.

Djokovic nadal

Return Winner - Basket Mania

Prawdziwy i uczciwy. Wszystko było przedstawione z konkretną argumentacją ale portal tego typu woli zajmowac się tym co mało ważne lub przedstawiac fakty na swój własny sposób. Kolejna kompromitacja pana dziennikarza, który nie ma pojęcia o tenisie. Domachowska nadal nie wygrywa, nadal nie jest przygotowana do turniejów, nadal nie ma dobrego trenera. To bardzo mało profesjonalne. Identycznie jak dzienniakrstwo na sf.pl - dziwi tylko brak reakcji "na górze". To już nie nasz problem.

Czy dziennikarz muzyczny, który.

Przysiężny walczy w Afryce, Łukasz Kubot już odpadł w Santiago a Jerzy Janowicz gra w challenger tour. Można śmiało napisac, że wszystko po staremu. Pytania nasuwają się same.

Czy coś się zmieni w sezonie 2011 jeśli chodzi o tenis w Polsce? Czy Novak Djokovic będzie graczem numer 1 w rankingu race?

Jeśli chodzi o pierwszą kwestię to raczej nie ma czego rozwijac. Trzeba się cieszyc tym co jest bo jeszcze niedawno było dużo gorzej ale jednocześnie trzeba się smucic, że nie widac młodych wilków.

To co mężczyźni lubią najbardziej

Dogrywką Traore wyjmuje piłkę z lini bramkowej. Koniec. Benitez przekonany, że trzeba sprowadzić nowego bramkarza.

Dogrywka. Nic ciekawego. W ostatniej minucie Dudek broni strzał i dobitkę z metra. Strzelał Andrij Shewchenko. Benitez nadal jest przekonany,że trzeba srpowadzić nowego bramkarza.

Wreszcie nadchodzą rzuty karne i niezapomniany popis Dudka. Serginho przestrzela , Polak broni strzał Pirlo i Shewy(na zdjęciu).

Liverpool wygrywa,.

Tylko dlatego, że choć jest nominalnym lewym obrońcą to grywał już na prawej stronie. Alunderis miał pewny plac w Zagłębiu do momentu zmiany trenera i prezentował się przeciętnie. Mlynar poniżej przeciętnej, ale jednak w trójce się znalazł gdyż reszta konkurentów prezentowała się tragicznie

Środkowi obrońcy

6.Herbert Dick(Legia\Zimbabwe)

5. Veselin Djokovic(Korona\Serbia)