O czym chcesz poczytać na blogach?

Divx player

Cybernewsy

RSS
wtorek, 28 września 2004
Odtwarzacz do piratów

Haha, hihi, hohoho! Nie wierzyłem, że to możliwe. Już niedługo w polskich sklepach pojawi się sprzętowy odtwarzacz wideo, czytający formaty DivX ;-) i XviD. Dla ułatwienia: to są te formaty, dzięki którym na zwykłych płytkach CD przynosicie sobie z giełdy filmy, które nie miały jeszcze polskiej premiery ;). Odtwarzacz firmy Manta (300 zetów) będzie też, a jakże, radził sobie z polskimi napisami w formacie txt. Kompletny bezwstyd. Niewidzialna ręka rynku dała po łapach ręce sprawiedliwości.

Chip wie więcej.

Wojna!

Zgadza się. Nad 4 częścią Quake ostro pracuje już, od dziwo, nie id lecz firma Raven Games (ci od Heretica). W twórczym wykorzystywaniu enginów ida mają chłopaki duże doświadczenie. Gra ma funkcjonować w oparciu o kod Dooma 3, więc niechybnie będzie na co popatrzeć. Tym razem bez kontrowersyjnych eksperymentów. Będzie single player, którego akcja rozpoczyna się po zakończeniu Quake 2. Ludzie, zachęceni śmiercią Makrona, szefa Stroggów zaczynają ofensywę na ich planetę. Ludzie z Raven mówią: "Doom 3 to horror, Q 4 to będzie wojna". Tak więc, za 2-3 lata, pogramy sobie panowie (i panie)...

Zerknij do Gengamers

My world My Destiny

Potrafią normalnie rozmawiać i najzwyczajniej nikt ich nie zna. Są aspołeczny, mówią dziwnym językiem i jakoś dziwnie mrugają. Lecz nie każdy człowiek który siedzi dość długo przed komputerem to od razu no-life. Nie każdy kto trochę posiedzi jest uzależniony. Pamiętajmy.


Pomagajmy takim ludziom. Widząc gdy ktoś za dużo przebywa przed komputerem weźmy go pograć w piłkę czy coś. Wiem że to nic nie da, ale żeby nie było, pisałem. A więc, Get a live! No-life. Idę pograć w WoW'a... :)

Komentarzy: 0 Recenzja: Portable Multimedia Player 2010-09-08

Odtwarza formaty: (co jest istotne baardzo)  AVI, MPEG-1, MPEG-2, DivX, 3.1/4.xx/5.xx, Xvid, WMV9, MPEG-4. Tak samo jak w MP3, najważniejsze są formaty AVI, DivX, Xvid i MPEG-4. Niestety, (nie wiem czy to wina konwertora czy odtwarzaczu) bardzo często dźwięk wyraźnie się spóźniał, co nie pozwalało spokojnie obejrzeć kolejnego odcinka Pokemonów! Formaty AVI bardzo często nie czytał wcale...  Co zmuszało do konwekcji do MPEG-4 czyli inaczej 3gp. Dzwięk taki sam więc nie ma co pisać..

ALLPlayerlive.com – ALLPlayer z wbudowanym skanerem do poszukiwania kodekow i napisow do filmow | Blog dla milosnikow kina, ktorzy szukaja rozwiazan pozwalajacych ogladac bezproblemowo swoje filmy z napisami

W przypadku gdy staniesz się posiadaczem nowej generacji odtwarzaczy DVD/DivX HD Ready firm Manta lub Ferguson.

ALLtoAVI(tm) – Konwersja nowych formatów na AVI

Ta funkcja zadowoli wszystkich, którzy do tej pory mieli problemy z formatami typu MKV (Matroska) czy X264/H264. Wszystkie nowe seriale w sieci są kodowane w tych formatach, gdyż w odróżnieniu do DivX/Xvida, zajmują mniej miejsca, a ma to znaczenie przy filmach w High Definition (wysokiej rozdzielczości). W Nowym ALLPlayerze funkcja będzie widoczna na panelu oraz w SETUPie. Będzie można robić konwersję w tle, czyli nawet w trakcie oglądania filmu. Okienko z funkcją “Progress Bar” (Statusem czasu konwersji) pojawi się, tak że kontrola nad procesem będzie pełna. Co.

Ten do listy ulubionych.

Komentarze»

1. Sapia - Styczeń 23, 2009

Jeszcze jedno sprawa apropo Sapi w playerze

W Mv2player jest taki problem, że po “krótkim” napisie musi on stopniowo przechodzić na coraz szybsze tempo, co znaczy że gdy po krótkim zdaniu mamy żywy dialog nie zdąży dobrać odpowiedniej prędkości.
Nie się na tym, ale zauważyłem że w Expressivo też syntezator zwalnia i przyśpiesza stopniowo, ale jeśli zatrzymać i wznowić czytanie w ciągu.

rozmyślania przy śniadaniu

Tv z menu serwisowym, więc strzałką w dół i wybierasz: 
CONTROL , SUBOPTION ...pojawiają się 3 kolumny z różnymi ustawieniami..więc nic nie zmieniasz i wciąż strzałką w dól na pilocie zmieniasz 3 opcje: WISELINK MOVIE na ON, WISELINK WRITE na ON i HIGH DEVI na ON..wyłączasz tv za pomocą klawisza POWER i po włożeniu w gniazdo USB pendriva lub dysku zewnętrznego w media player masz dodatkowo dostępną opcję MOVIE ))

 

===========

 

Wystarczyło wejść na widok z "Poziomu podstawowego" i mam wgląd jak z poziomu komputera :D 

@Dzarek, moglbys.

W internecie znalazłem taki opis: 
W specyfikacjach jest napisane że przez USB w telewizorze można odtwarzać tylko mp3 i zdjęcia. Jednak nie jest to ograniczenie sprzętowe tylko systemowa blokada. Wystarczy wejść do menu serwisowego, odblokować tę opcję i można się cieszyć odtwarzaniem plików divx, mpg jak również mkv w rozdzielczości full hd. Z napisami i polską czcionką. Sprawdziłem przetestowałem i działa! Jak to zrobić: - rzy wyłączonym telewizorze wciskamy na pilocie kolejno: info > menu > mute > standby - telewizor włącza się z menu serwisowym. - później wybieramy kolejno: control > sub option > i włączamy opcje "WISELINK MOVIE" i "WISELINK.