O czym chcesz poczytać na blogach?

Divided by 13

sekcja

Która dość opornie, aczkolwiek skutecznie przebija się przez moje błony bębenkowe czy inne trąbki eustachiusza. Coś kiedyś tu pisałam o tym, że stare i znane wydaje się być ze mną od zawsze. Dziś poniekąd jestem zmuszona się powtórzyć, z tą jednak różnicą, że teraz przygotowywałam się do oswajania nieznanego, do przekierowania..

Łezka się w oku kręci jak pomyślę, że już nigdy tak na dobre nie wrócę na bermudy.

13:17, olga1509
Link Komentarze (1) »
czwartek, 15 października 2009
divided

Dziś Warszawa okazała się wyjątkowo przyjazna. Zresztą muszę przyznać, że jeszcze ani razu nie oszukała mnie jakoś specjalnie,.

uważaj jak tańczysz ... =] - Onet.pl Blog

7891011121314

30 września 2005
Divided - Easy Lover :)
W niedzielny wieczór, po zakupach, wybrałam się z Nielotem na spacer. Cel był oczywisty. I tak sobie chodziłyśmy z Joanną i chodziłyśmy ... No, ale ile można ? :D I zimno było ... Wczoraj obudziłam się z gorączką, i poszłam sobie do lekarza. Mam zapalenie gardła <lol>, ale tak naprawdę, to gardło zaczęło mnie boleć dopiero dzisiaj.

To tylko ja ^.^

Się nie do końca udało.

Zrobiłam kilka zdjęć, ale wrzucę innym razem. Dzisiaj chcę tylko jeszcze raz pokazać futerko. Wczoraj miało swoją premierę i cóż... było tak jak się spodziewałam - wiało mi w tyłek (pomimo długiego swetra), a takie wianie jest zawsze nieprzyjemnym uczuciem. Człowiek przyzwyczajony do grubaśnych kurtek.

Nerki na mróz ;). Choć trzeba przyznać, że chińskie poliestry są całkiem nieprzewiewne, taki plus.

Postanowienie na później - muszę kupić spódnicę z wysokim stanem.

...i spodnie też. ...i może spodenki? ;)))

13:25, valkirya987 , moda
Link Dodaj komentarz » .

Dzinsy, płaszcz, pasek i bluzko sukienkę z poprzedniego posta zapłaciłam 35 zł). Płaszcz jest w bardzo dobrym stanie - nie ma żadnych oznak noszenia, rozmiar s, z kolekcji divided. Za tą cenę absolutnie się opłacało.

18:45,

I tu i tam

Spoleczenstwa. yli tam i mlodzi pracownicy, wyslani do Europy, przyjechali 2 dni wczesniej zeby zobaczyc Europe. Zobaczyli zadupie i zjetlagowani spali, nie zeby cos stracili. Byli starsi, 'wygi', ktorzy ze wstydem przyznawali sie ze popedzili czym predzej do makdonalda aby zjesc obiad. Nie to zeby lokalne jedzenie bylo az tak dobre, pomyslala, ani zeby.

Your beginning, your meaning, what do you do when they go away.

 

Do you start making your own beginning, meaning from a scratch?
Or can you keep your soul divided, broken in two like this?
Doesn't it bleed? 

Aren't you afraid it stops bleeding? 

13:11, pod_nieca
Link Dodaj komentarz »
sobota,.