O czym chcesz poczytać na blogach?

Disney universe

Coś to zmywanie mi tu nie pasuje…
Dawno temu

Listopad 29, 2010

Na początku chcę zaznaczyć, że nie pamiętam tych snów tak dobrze, jak chciałabym.

Ale zaraz przy nim była biblioteczka, do której dostęp był tylko z pokoju i na tej samej zasadzie łazienka. W biblioteczce znalazłam wiele książek, które mi się podobały, wiele też takich, które planowałam przeczytać, no i… kolekcję książek z ilustracjami z bajek Disney’a, a także chyba pełny zestaw Kaczorów Donaldów.  Coraz bardziej byłam przekonana ;)
Pozwiedzałam cały dom, wypytywałam ludzi o pokoje, które wybrali i o przyczyny ich decyzji. Oglądałam je. Rozmawiałam z majordomusem ( ;) ) o tym, komu wcześniej.

mlodej-zielarki.blog


Jeśli zwątpisz choć raz
To choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę
Powrotów nie będzieHEY - Echosystem - Mimo wszystko..


...


Some kind of... Tribute to The Best Man in The World and in a whole Universe! :) :***


Lovin' You, Honey... :*


...


'narkomanka..'

lęk..
strach..
w jej oczach..
w oczach tak smutnych..
bezradnych..
w oczach nastoletniej narkomanki..
zaćpała.

skomentuj (0)

'Piraci z Karaibów: Na krańcu świata'.. 2007-05-25 09:54:30

Wczorajszy pokaz prasowy 'Piratów...' zaliczony do tych najbardziej udanych z dotychczasowych. A dziś 'Rodzinka Robinsonów' Walta Disneya. Zobaczymy...

później napiszę coś więcej o filmie, ale teraz powiem jedynie, że jeśli ktoś chce się pośmiać, być świadkiem dobijania pirackich targów i dostać oczopląsów od pirackich mordobić - nie może trafić lepiej jak właśnie na premierę.

pinkcoffeemonster.blog

Love było chyba przyjemniejsze. Takie różowo-niebieskie kino. Czyli zdecydowanie moje kolory.

Na kilka dni pobytu u rodziców - 3 filmy. W sumie to niewiele, ale o te 3 filmy jestem już do przodu. A skoro lecę tytułami. Terminator Salvation - bardzo przyzwoity, Across the Universe - ok, Sherlock Holmes - tylko taki sobie. To wszystko jeszcze przed podróżą.

Wracając do ferii w domu...Wykorzystałem je chyba w pełni. Nie wszystkich widziałem tak długo jak chciałem, ale cieszy mnie, że dla najważniejszych udało mi się znaleźć.

Skromnej scenerii i to samo nabrało nowych kolorów. Wzruszyło po raz drugi. Dałem się złapać.
Kolejne zaskoczenie - tym razem serialowe - to "Gotowe na wszystko". W końcu, w końcu dobry ciąg dalszy. Nic co zjadałoby swój ogon.
Był też film ze stajni Disneya - Enchanted Tales - o śpiącej królewnie i księżniczce Jasminie. Taaaki se. Ale zaostrzył się apetyt po "Księżniczce i Żabie" na coś w tym stylu, coś jeszcze nie widzianego. Coś o księżniczkach - niech mnie jeśli to nie najlepsze klasyki wytwórni. ;)