O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Disney channel

Blog o Demi Lovato i Selenie Gomez - Onet.pl Blog

I Ricardo Gomeza. Jako małe dziecko przeprowadziła się z Nowego Jorku do małego miasteczka Grand Prairie w Teksasie. Jej mama jest z pochodzenia Włoszką. W 1997 roku jej rodzice wzięli rozwód. Największą popularność przyniosła Selenie rola Alex Russo w serialu Disneya "Czarodzieje z Waverly Place", Mary w filmie "Kopciuszek: Roztańczona historia" oraz Carter Mason w filmie "Program ochrony Księżniczek". Obecnie mieszka w Los Angeles.

Filmografia

Sanchez główna rola Arwin! Alexa Pilot Hannah Montana Mikayla rola okresowa / 3 odcinki 2007 Czarodzieje z Waverly Place Alex Russo główna rola 2008 Horton słyszy Ktosia córka Burmistrza dubbing Kopciuszek: Roztańczona historia Mary Santiago główna rola Disney Channel Games 2008 Selena Gomez drużyna żółta

Blog o wszystkim

Telewizja

Pierwszy raz pojawiła się w serialu Barney & Friends jako Gianna. Została odkryta przez Disneya w wieku 12 lat. W roku 2006, dostała gościnną rolę w drugim sezonie w Nie ma to jak hotel jako Gwen w odcinku Koszmar w środku lata. Disney postanowił 'zainwestować' w młodą gwiazdkę. Dziewczyna gra Alex Russo w nowym serialu Czarodzieje z Waverly Place. Selena wzięła udział w filmie Another Cinderella Story oraz Disney Channel Original Movie Princess Protection Program w Puerto Rico z Demi Lovato. Ostatnio wzięła udział w Igrzyskach Disney Channel. Selena znalazła się na pierwszym miejscu rankingu TV Guide Najgorętszych Młodych Gwiazd.

Wszystko ma swój początek i koniec . - > Coś zupełnie nowego już niedługo ! - Onet.pl Blog

Wraz ze swą mamą Giną i siostrą Stellą wybrały sie do swojej ulubionej restauracji w północnej części Los Angeles.> jej nóżki xD

15. Konkurencja?!

Jak donosi amerykański magazyn Variety, wytwórnia Disneya zatrudniła znanego w branży pana o imieniu Steven Antin. Jego zadaniem będzie napisanie scenariusza i wyreżyserowania nowego filmu.
Historia będzie opowiadać o musicalu przygotowywanym w szkole średniej. Tytuł oraz bohaterowie nie są jeszcze znani..19 maja na stronie zostaną przedstawieni zwycięzcy. Nagrodą jest nagranie profesjonalnego Video z piosenką All for one.
Do czego zwycięzcy będą mieli do dyspozycji kostiumy, makijażystki i choreografa. Zwycięski klip ukaże sie w Lipcu na Pro 7 i Disney Channel.

9.Vanessa nie chce Ali w High school musical 3!

Vanessa Hudgens stwierdziła kiedyś, że Lindsay Lohan "jest głupia". Nic dziwnego, że Nessa nie ma ochoty pracować teraz z jej młodszą siostrą!
Przypominamy, że Ali potrafi dobrze tańczyć,.

stars, stars, stars... - Onet.pl Blog

 

Opis:

 

Demetria Devonne "Demi" Lovato (ur. 20 sierpnia 1992) jest aktorką, piosenkarką i pisarką tekstów piosenek. Najbardziej znana jest z roli Mitchie Torres w najnowszym Disney Channel Original Movie, Camp Rock i krótkich pięciominutowych "Disney Channel Series" "As The Bell Rings" jako Charlotte Adams. Bieżąco nagrywa krótkie filmiki, ze swoją najlepszą przyjaciółką Seleną Gomez, na Youtube.

 

Demi.

Blog hannahdemiashley

Ojcem[13].

Latem 2008 roku, Miley Cyrus poprowadziła amerykańską galę Teen Choice Awards, na której zaśpiewała piosenkę 7 things.


Kariera muzyczna

Albumy studyjne
24 października 2006 wytwórnia Walt Disney Records wydała składankę utworów z serialu Hannah Montana. Zawierała ona osiem utworów z serialu. Album został później wydany drugi raz jako świąteczne wydanie zawierający dodatkowy utwór – Nobody's Perfect. Cyrus.Regularną rolę jako Charlotte Adams w krótkich programach, As the Bell Rings, które miało premierą 26 sierpnia 2007 roku, podczas "Disney's Back-to-School special night". Wygrała również casting do roli Jenny w nowym programie Disney Channel Sketchpad. Lovato zagrała główną rolę w najnowszym Disney Channel Original Movie Camp Rock.

Lovato występowała jako support grupy Jonas Brothers na trasie Burning Up Tour w 2008 roku. Podczas trasy Jonas Brothers i Demi Lovato zaśpiewali.

Disney channel games

Opowiadanie o Jonas Brother - Onet.pl Blog

Kind of crush on you
 •  Dear god
 •  Don't take my heart and put it on a shelf
 •  Don't tell anyone
 •  Don't walk away
 •  Eternity
 •  Games
 •  Girl of my dreams
 •  Goodnight and goodbye
 •  Got me going crazy
 •  Gotta find you
 •  Hello beautiful
 •  Hey we're gonna be.
  Z tym wszystkim w pokoju około 22 ,więc zadzwoniłyśmy do mamy Nat  żeby mogła u mnie przenocowac oczywiście zgodziła się wiec byłśmy w 7 niebie ,a nawet wyżej.Po zjedzeniu kolacji i oglądaniu dórnych bajek na Disney Channel poszłyśmy spac około 2 w nocy.
  Nastepnego dnia około 11 obudziłąm sie  bo Natalie jeszcze spała nie chciałam jej budzić bo  nie miałam serca tak śmieznie wyglądała z rozczochranymi włosami i niewinną.

 • Sharpey i Rayan Evans - Onet.pl Blog

  Mada_8 (23:08)
  2 No, no sporo was.
  Wszystko jasne
  Wszystko jasne. To Disney Channel robiw se jaja i mówi że tylko w D Ch będzie lecieć 3. A popatrzcie co pisze na.

  Mada_8(treść i ilustracje);