O czym chcesz poczytać na blogach?

Discovery online

Bad Girl.. pollylolly blog

Na jaki pomysł wpadną;P)dzisiaj znowu imprezka - ostatnio chodzę późno spać ale nie narzekam - dostaje nieraz podwójną potrójną albo wielokrotną porcję także zasypiam milusińsko grzesznie;)
pollylolly 2003-07-01 15:26:59
skomentuj (3)


adorator i shopping online
mam nowego adoratora;)ma 7 lat i chce spać ze mną (warunek: mam go od czasu do czasu podrzucić do "chaty" bo wiesz - matka);))) ja mam nieszczęście do facetów - niezależnie od wieku chcą ze mną sypiać:( tylko dlaczego???? ja to chętnie z tymi oczywiscie starszymi z lekka.Dupy:((( oczywiście miałam wielkie powitanie, szalone rżniątko, potem grill, i inne ekscesy i co z tego jak we mnie siedzi taki dół ze ból głowy??? i nie, na pewno nie przez kaca choc i ten też ma coś do powiedzenia, ale .... ide się powiesić:(
oglądałam taki program na kanale discovery o pupie i hm. to bardzo ważny narząd w wabieniu, odczuwaniu tej szalonej przyjemności... okazuje sie że faceci w ślad za swymi przodkami z hen hen epoki zwracaja uwagę na pupcie zgrabne ale wystające, szerokie bioderka i wąska talię i oczywiscie te wystajace jędrne cycuszki -.

Subiektywny przegląd tygodnia

Of the service http://ihula.pl/ is based on the innovatory vision. Present social networks are built on user to user communication - but people express emotions by objects and direct their emotions to material and immaterial objects. It is what we offer to our users - content is a glue in discovery of new relations and keeping the current ones.

12:09, purchavka
Link Dodaj komentarz »
Zostało przez nas użyte w 'przepisie na profil' i wywołało zgorszenie. A to tylko gra słów ...

11:41, purchavka
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 29 czerwca 2009
Być ONLINE

PrzypadkowaDziewczyna - Onet.pl Blog

    Własnie TO robię w środowe wieczory...otwieram czerwone wino, dzielę na cząstki tabliczkę gorzkiej czekolady, zasiadam za laptopem....i loguje sie na BBO (bridge base online). Jeszcze kilka lat temu biegałam po Warszawie na turnieje, a teraz w zaciszu domowym dodaję karty z klawiatury. Wiadomo, taka zmiana nie jest na lepsze..ale mam okazje raz w tygodniu pogadać i pograć ze znajomymi, których rzadko widuje w innych okolicnościach. I to.

Grupa rozbawiła się sama z siebie...czasem trzeba zaufac grupie, droga trenerko. Na tych warsztatach miałam opisać kubek nie używając tego słowa, co jest rzeczą banalną i mało twórczą... ciekawsze wydaje mi się wymyślenie mu innego przeznaczenia. Na insights discovery po pobieżnym teście (bo profesjonalny kosztuje) dowiedziałam się że jestem zbitką dwóch antagonistycznych kolorów i że takich ludzi jest 3 %. Mam nadzieję, że nie świadczy to o skłonnosciach dwubiegunowych;)  A na ostatnich oświetlona reflektorem,.

notatki z podróży

Ha-ha.

W Indiach, mimo trudnych początków, znalazłam wystarczająco dużo pozytywów (nawet jeśli trudno definiowalnych), by chcieć tam wrócić.

W Birmie, na dobry omen, znalazła się miła pani w hotelu May Shan, która pozwoliła mi użyć swego konta do wysłania rzeczonego e-maila. Najwyraźniej, jesli zapłaci się circa 30 dolarów miesięcznie za konto rządowe (na rządowym serwerze? serwisie?), można mieć dostęp do niego zawsze i bez problemu.

Jutro zobaczę, czy uda mi się uzyskać pozwolenie na przekroczenie granicy do Tajlandii… Kupowanie online biletu na samolot jakoś mi się nie uśmiecha…









More Photos

moje teksty po angielsku

  • Sensational Angkor Wat discovery!
  • How to cross a road in India
  • Bombay and a wedding
  • Driving to.