O czym chcesz poczytać na blogach?

Discogs

zaraz

Powszechnie szanowanych na dysk lokalny i popłynęłam w gigabajty upragnionych danych.

    I launched legal tool downloading commonly adored tracks to my local drive and dived to Gb containing desired data.

    Pierwszym albumem, zaraz po zjawiskowym Metropolis było Art of Connecting (Discogs  podaje sprzeczne informacje. Źródłami niech sie zajmują analitycy).

    The first album, preceded by unique Metropolis was The Art of Connecting (regarding this Discogs gives us inconsistent info. The sources to be dealt by analitycs).

    Po pobieżnym przesłuchaniu także biesiadnego Blue Potential (szczegóły wkrótce) z lekką rezerwą pozwoliłam Foobarowi otworzyć pierwsze pliki.

    After rough listening to festive Blue Potential (more details soon) a bit reserved let the Foobar to open the very first files.

    Otwierający

Santa Sangre

Cyclic Law

← SVARTSINN – Elegies For The End
Ogłoszenie →
3 komentarzy leave one →
  1. Faktorian permalink
    04/07/2011 00:39

    Bardzo proszę szanownego Autora o wybaczenie, ale muszę to napisać: zaje..ste. Cyclic Law teraz naprawdę pokazało klasę i już wiem, że w ową płytę będę musiał się zaopatrzyć.
    W ogóle to Parhelion już wcześniej wydał coś na kasecie magnetofonowej, ale to było bardzo dawno, aż 16 lat temu. Taka miła ciekawostka z discogs.com.

    Odpowiedz

Z Odtwarzaczem Wśród Płyt -Czyli Polski Rap oczami Grzybka

Center;">Ostatnio zamieśiłem na blogu dwa nowe bannery.Pierwszy to link do tego by wspomóc "Polską Akcję Humanitarną" a konkretnie wszystkim znanego "Pajacyka".Wchodząc tam raz dziennie i oddając jedno kliknięcie chyba nikt nie nabawi się kontuzji palca czy ręki a dzięki temu jakiś dzieciak moze zjeść ten obiad nie.Tak więc zachęcam wszystkich odwiedzających blog o kliknięcie......Naprawdę z góry Wielka Piona dla Ciebie jeżeli klikniesz.Trzeba pomagać innym.Dobra akcja w tym przypadku masz pewność że te 2,5(chyba)pójdzie na szczytny cel a nie dla żula na wino,więc jeszcze raz serdecznie zachęcam.Drugi banner to link do Discogs.com a konkretnie na mój profil na którym są pokazane płyty które posiadam w swojej kolekcji.Strona naprawdę fajna bardzo dobrze zrobiona,ludzie z całego świata wrzucają albumy,Vinyle,taśmy no wszystko co z muzyką związane.Problem jest taki że jeszcze sporo płyt tam nie jest dodanych a szczególnie tych z Polski.Wiem że można je samemu dodać.Ale fajnie że znajde czas na wrzucenie jeszcze ponad 1/4 płyt które mam na półce a niema ich w bazie Discogs.com.Dlatego chyba nie długo przerzuce się na www.myrecordcrate.com, która nie posiada tylu bajerów co Discogs ale samemu można dodać szybko wszystkie swoje płyty wpisując.

kulkoles.blog

Bohatersko i spawam sobie z niej blyszczacy order.

jak mysle obrazami to docieram tam gdzie nigdy mnie nie bylo i czuje to drastyczne rwanie gdzies pod splotem slonecznym, ktorego zaden werbalajzer nie jest w stanie we mnie wzbudzic.

nie wiem czy chce miec m.a., wiem ze zrobie to w tokio i tu wcale nie chodzi o japonie.

kano sato ni
tabine shinu beshi
sakurabana
chiri no magai ni
ieji wasurete

w tym odleglym miejscu
zmuszony jestem pozostac przez noc;
(poniewaz) kwiaty wisni
opadajac, oszalamiają mnie,
(iz) zapominam o mojej drodze do domu


kulkoles | 2006-04-12 | 04:12:24
skomentuj (0)

* * *

4_london

uxbridge.
10 miesiecy, prawie jak po sznurku, prawie bezblednie.

teraz sie rozgoszcze i poczekam na kolejne numery. ciekawe jaki bedzie numer siodmy.
albo dziesiaty.

albo siedemnasty.

kulkoles | 2006-04-21 | 02:06:02
skomentuj (1)

* * *  public relations
prasa
listy

kultura
antyki
zabytki

intel
tothegame
metacritic
discogs
animenfo
mediumblog
terra occulta

historia
2006
.