O czym chcesz poczytać na blogach?

Dirty diana

watch out!

But I Was Too Blind To See
That You Seduce Every Man
This Time You Won't Seduce Me

She's Saying That's Ok
Hey Baby Do What You Please
I Have The Stuff That You Want
I Am The Thing That You Need
She Looked Me Deep In The Eyes
She's Touchin' Me So To Start
She Says There's No Turnin' Back
She Trapped Me In Her Heart

Dirty Diana, Nah
Dirty Diana, Nah
Dirty Diana, No
Dirty Diana
Let Me Be!

Oh No . . .
Oh No . . .
Oh No . . .

She Likes The Boys In The
Band
She Knows When They Come To Town
Every Musician's Fan After
The Curtain Comes Down
She Waits At Backstage
Doors
For Those Who Have Prestige
Who Promise

Dalsze losy Belli, Edwarda i Reneesme Cullen. - Onet.pl Blog

Z łazienki skręcając w ten sam korytarz co wtedy mój kochany Ed.

                                                     ***
- Bello, co się stało? - nagle Alice stanęła przede mną zatrzymując mnie podczas gdy szukałam Edwarda.
- Przecież pewnie już wiesz.
- Diana..? - przechyliła głowę ku mnie czekając na odpowiedź.

Mnie, gdy brałam loda do ust. - wybacz.. - zbliżył dłoń do moich ust, by wytrzeć pozostałości loda i nasz wzrok się spotkał. Wpatrywaliśmy się w siebie przez kilka sekund. Jakbyśmy widzieli się po raz pierwszy. Zbliżyłam usta do jego. On niestety się odsunął.Tym samym zrezygnowana pobiegłam do łazienki. Mój świat się załamał. Zostałam przez niego odtrącona.
        Z trudem powstrzymywałam łzy. Spojrzałam w lustro i poprawiłam blond włosy, które dzisiaj układały się w fale. Poprawiłam krótką sukienkę i nie zdążyłam się odwrócić, a Edward objął mnie i nasze usta złączyły się w niezwykle spontanicznym pocałunku. Zarzuciłam mu ręce na szyję i czekałam na jego kolejny ruch.
dirty diana.

chomik - Onet.pl Blog

Śmierci nastąpił koniec jakieś części w życiu nas wszystkich,  nikt już nie zaprzeczy, że był on ,,Królem popu" jakiego już nie będzie.   

Ja osbiście odczuwam ogromny smutek i żal po stracie Michaela Jacksona nie mogę uwieżyć, że już go nie ma i chociaż słyszałam tylko niektóre z jego utworów: Billy Jeans, Smooth Criminal, Dirty Diana, In the closet, Beat it, We are the word, Bad to uważam, że był to największy arysta wszechczasów, oraz w historii muzyki.

 

 

 

 

ewe (22:46)
Gorzko, gorzko...prosze.

Michael Jackson - my King in my world. - Onet.pl Blog

Przestudiowaniu dokładnie całej okładki znalazłam, że dystrybutor to Kraków. Może ktoś chciał spolszczyć nazwisko Michaela i dlatego tak zostało napisane, któż to może wiedzieć. Przechodząc do samej kasety, bardzo lubię jej słuchać. Może nie jest to taka jakość, jakiej możemy posłuchać na płytach, aczkolwiek ma coś w sobie. Utwory takie jak m.in. "Smooth Criminal", "Dirty Diana" posiadają nieco inne brzmienie, które jednie delikatnie się różni.  Moim zdaniem jest ono lepsze, ponieważ kiedy słucha się tej kasety od razu można wyczuć, że pochodzi ona z końca lat '80-tych. Takiego odczucia już nie dostarcza moja druga kaseta.

Michael.

{kisses-and-hugs} blog

Ten sezon truskawkowy!
skomentuj (0)


2009-07-07 20:57:41
Gdzie byłeś kiedy umarł Michael Jackson?
Ostatnio nie byłam największa fanką Michaela Jacksona ale dawno dawno temu byłam nawet na jego koncercie na warszawskim Bemowie. Parę piosenek lubiłam bardziej niż inne i kilka teledysków na pewno zapadła w pamięci jak np. Dirty Diana. Można go nie lubić ale chciałam odnotować ten dzień bo nie wiem co będę o nim myśleć za 20 lat. Jeśli będę jeszcze myśleć o takich rzeczach i jeśli będę czytać te notki.
Gdzie byliście kiedy umarł Michael Jackson? To jest podobno pytanie, na które warto znać odpowiedź ku potomności. Tak jak wielu z nas wie, gdzie było gdy umarła Diana.
Ponieważ nie.