O czym chcesz poczytać na blogach?

Dirty dancing soundtrack

Szczere opinie na temat filmów ! Wejdź i przeczytaj ! Na pewno nic nie stracisz, no może troszeczkę czasu :P - Onet.pl Blog

Kto z Was nie chciałby mieć tak pięknego i zadbanego domu... Ja osobiście marzę o takim i chciałbym sobie taki wybudować w dorosłości.
Oczywiście soundtrack z filmu też jest wyśmienity i godny uwagi. Nie wolno go nie przeoczyć :D.

  Minusy filmu:

Aktorstwo Richarda Gere to rzecz,.Natomiast pan Richard Gere mnie rozczarował niestety i znowu :(. Może to zabrzmi nieprotekcjonalnie ale jedyne filmy, które podobały mi się z jego udziałem to "Dirty Dancing" oraz "Zatańcz ze mną". Najlepiej wypadł przy scenach, w których podkładał głos do listów, które były zaadresowane napisał do Adrienne.

My name is Elvis

Indie Indonezja industrial Islam jazz klasyczna Meksyk minimalizm mp3 mp3. muzyka muzyka noise noise rock okultyzm opera pop psychodelia punk rock Rosja soundtrack spoken word surrealizm współczesna youtube

Opublikowane Listopad 27, 2011 Comment
Tagi: dirty dancing, mp3, muzyka, Puerto Rico, reggaeton

Co u mnie? Chodzę na lekcje reggaetonu (jej, zacząłem.

Shit happens.

Są jedynym niezmiennym, obok rodziny, najwartościowszym elementem mojego życia. Bywałam w szpitalach, po których cierpię na kroplówkowstręt. Muzykę z Dirty Dancing od 15 lat uważam za soundtrack wszechczasów. Spotkałam się z niezliczonymi przykładami bezinteresownej życzliwości i nauczyłam się nie ufać. Pojechałam autostopem na.

sto procent makulatury

(1)


bardzo, bardzo filozoficznie - ostrzegam uprzejmie


W nielegalny sposób weszłam w posiadanie soundtracku do mojego ulubionego filmu, Dirty Dancing 2, i na razie słucham go w kółko. Chwilowo brak mi silnej woli, by nacisnąć wreszcie stop.

Zwłaszcza "Dance like this"....
Już.

Zielono mi... - Amti's world ;)

Powszechny podziw i sympatię ( xD) Dj’a.  Wytańczyłam się za wszystkie czasy.  O dziwo, w pewnym momencie poleciał nawet soundtrack z „Dirty dancing” i mieliśmy z Michasiem okazję spełnić nasze plany i zatańczyć do „Time of my life” :D  Wyszło nam genialnie, ale czegóż.