O czym chcesz poczytać na blogach?

Dirt 3

Gry samochodowe dla dzieci | Najlepsze gry samochodowe w sieci

Trudności i pomaga, nowicjuszy i weteranów jak można cieszyć się doskonałą off-road.

Wydarzenia Gymkhana są doskonałym dodatkiem do formuły Dirt.
Skomentuj ten videoWatch tym wideo w standardzie High Def
Bez względu na poziom trudności grasz, i czy nie skorzystać stabilności i hamowania pomaga, Dirt 3 uchwyty jak marzenie. Istnieją dziesiątki efektownych nowoczesnych i zabytkowych pojazdów w garażu, a wyścig je na wszelkiego rodzaju powierzchni i zmienne warunki atmosferyczne, ale się za kierownicą jednego, że nie prowadziłeś nigdy nie jest problemem. Sterowanie jest czuły, i choć z pewnością można zepsuć tak.

Filmy z 2005 roku download za darmo online

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Bardzo długa podróż poślubna / The Honeymooners (2005) Napisy PL Online”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Bardzo długa podróż poślubna / The Honeymooners (2005) Napisy PL Online”
 • piątek, 25 lutego 2011
  • Zepsuty Joe / Joe Dirt (2001) Lektor PL online

   Oglądaj.

  Opis:

  Poruszający obraz rodzinnych relacji w obliczu bolesnej straty. Kiedy niespodziewanie umiera ojciec kochającej się na pozór rodziny - Jim Ferris, jego najmłodszy syn Jack ma 3 lata. Wkrótce rodzina pogrąża się w kryzysie, a bliskie dotąd więzi zostaję zerwane. Dopiero w 21 urodziny Jacka dochodzi do ponownego spotkania Ferrisów. Będzie to okazja do wybaczenia czy do odnowienia dawnych ran i rozpalenia tlących się namiętności sprzed lat?

   

 • Dirt jumping

  Ludzie!! Nadchodzą nowe chopki!! Nadchodzą nowe miejscówki!! Zmieniamy sie!! Nic nas nieruszy , nic nas nie weźmie na Piłke nożną my jedynie na ROWERZE jeździc zechcemy!!

  Komentarzy: 3 Ten Blog 2006-06-29 Ten Blog jest dla was nie dla mnie , nie dla kraju , dla was i tylko dla was więc jak macie jakieś propozycje o rowerach i dirt jumpie to klikajcie na ten numer gg. 6184254  <---- na ten numer piszcie propozycje!!  Komentarzy: 0 BIKE.

  Wyścigi samochodowe

  środa, 16 listopada 2011
  DiRT 3

  DIRT 3 to swietnie zapowiadająca się gra samochodowa . W tym przypadku prezentuję filmik na którym można zobaczyć oficjalny zwiastun tej gry , i jak widać wyścigi samochodowe w grze na PC zapowiadają się świetnie .  Oprócz szybkiej jazdy samochodem od czasu do czasu lubię sobie  pojeździć samochodem na ekranie monitora ,i dlatego prezentuję gry samochodowe

   

  Tagi: DiRT 3 gry samochodowe samochody samochody online samochód
  20:55
   
  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23
  następne
  Archiwum
  Październik 2011
  Listopad 2011
  Ostatnie wpisy
  • DiRT 3
  • Nielegalne Wyścigi saochodowe ...
  • Górskie Samochodowe ...

  Blog lemrynek

  Rowerowa odbywająca się na specjalnie przygotowanym torze (zbudowanego z najczęściej hop ziemnych - dirtów) z zastosowaniem rowerów BMX lub MTB. Polega na wykonywaniu skoków i w ich trakcie różnych ewolucji w powietrzu (szczegółowa lista znajduje się poniżej).

  Najczęściej rower dirtowy nie posiada amortyzacji tylnego koła, i jest hybrydą BMX i MTB. Ramy dirtowe są sztywne oraz bardzo wytrzymałe, i na ogół w rozmiarach 12-15 by umożliwić niektóre triki np. can-can. Rowery do skoków posiadają głównie amortyzację przedniego koła (nie dotyczy BMX) o skoku amortyzatora ok. 80-130 mm. Jednak istnieje również szerokie grono MTB'owców którzy są zwolennikami sztywnych widelców.

  Początki dirtu sięgają lat 70. w USA, obecnie jest to jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych, zdobywająca coraz więcej zwolenników na świecie.

  okidoki słucham?

  Przerazony i pyta sie, bo przeczytal na naszej stronie, ze mamy w ho kota i czy on na pewno nie wchodzi do tego pokoju, co zarezerwowali, bo corka ma straszne uczulenie na koty.
  ale my mamy tylko chomiczka w szkle.
  kota to mamy w normalu na ścianie.
  HAU SUIT!


  kryś
  okidoki 2005-03-05 19:25:15 skomentuj (1)


  nocleg - gratis

  Wlasnie weszła Pani Polka, która bardzo się zdziwiła, jak pokazałam jej cennik, bo koleżanka jej mówiła, że w ho można zatrzymać się siedem dni bezpłatnie.

  Niestety, Utopia jest kawałek dalej, na Jasnej.

  Kryś.15 minut, umrze z zachwytu.
  Bo Eduardo Z Kanady jest nieprzeciętny.
  Generalnie gej z lat siedemdziesiątych.
  Nienachalne dzwony dżinsowe opinają mu chudą dupkę.
  Oczywiście Murzo, na każdym palcu wielki złoty sygnet.
  Włosy półdługie, prostowane, chyba, że to jest peruka. I mówi, jakby był z dirt dirt dirt south. ]

  Krysia, co za dużo w pracy siedzi dzisiaj.

  okidoki 2005-03-12 17:48:00 skomentuj (1)
  kocham
  a ja kocham madzie i kalinke za to ze zabraly mi obcokrajowcow na imreze i prerwszy raz w zyciu zamykam bar o 2giej!!
  brizer
  okidoki.