O czym chcesz poczytać na blogach?

Diox

Muzyka Nowaka

.

Aaa, i jeszcze jedno! Za mastering wzięła się Ostatnia Szansa Tego Rapu – sukces wśród jedynych świadomych wydaje się nieunikniony.

.

` opisy GG , en qa . . : D - Onet.pl Blog

„ Są rzeczy których chciałbym nie pamiętać, ale żadnych z nich nie chce sie wyrzekać . ” / Eldo .

„ Wiem jak było, pamiętam chwile nie sny, a to czym żyję to doświadczenie nie łzy . ” / Diox .

zakrecona-ja *Pamiętnik zakochanej nastolatki x33 - blog4u.pl

Niewyobrażalna jest moja panika, kiedy widzę, że ktoś może zbliżyć się do mnie aż nadto, lub, że ja uzależnię się od obecności tej osoby. Wolę nieść swój krzyż sama, niż stać się krzyżem innych. I najbardziej chyba boli mnie to, że ja mogłabym  stać się problem.   Ale gdzieś w głębi coś krzyczy, że szuka osoby, która chciałaby mnie I moje problemy.

 

Diox / The Returners - Jeden zwykly dzien

 Czekam, aż się odezwiesz. I czy w ogóle się do mnie odezwiesz. Czy będziesz miał odwagę pokazać, że nie jesteś takim fiutem, za jakiego Cię mam. Na prawdę nie musiałeś się ode mnie odcinać. Czekam na urodziny. Naiwnie czekam na nie, by sprawdzić, czy złożysz mi chociaż życzenia. Wystarczy sztuczne i dziecinne " wszystkiego najlepszego" na portalu społecznościowym. Na nic innego nie będzie Cię.

elos.ownlog.com - blog dotyczący rapu

Ostatnie notki

Nowy album Grammatika

01.11.2007 :: 23:34 :: Link

Wczoraj w portalu hip-hop.pl pojawiła się informacja o nowym albumie Grammatika. Na rynku album ukaże się 23 Listopada. Autorzy na razie nie podają jaka wytwórnia wyda ten materiał. Zaprezentowali za to okładkę i tracklistę. Gościnnie usłyszymy Pelsona (jaram się niesamowicie), Włodiego i Dioxa (oby nie spieprzył swojej zwrotki). Okładka jest w mocno oldskulowym stylu. Kompletnie się nie orientuję, co przedstawia (maszynę do pisania?), ale podoba mi się.

Poniżej tracklista i okładka:
01. W drodze
02. Stracone dzieciaki
03. Rozmowa
04. Telefony gościnnie Diox
05. A wy gościnnie Pelson, Włodi
06. Chwila
07. Śmieci
08. Nigdy więcej
09. Ile jesteś w stanie...
10. Wiem kim jestem
11. Kamienie
12. 50 drógJuż za 6 dni nastąpi oficjalna premiera płyty.